Sari la conținut

Intrunire moto Mizil-Baile boboci


Postări Recomandate

In weekendul 12-13-14 august 2011 va avea loc intrunirea de motociclete(de toate felurile),bineinteles cu caracter de petrecere moto.Pretul intrare 10 lei persoana.

Invitam pe aceasta cale toti motoristi si motoristele care vor sa petrecem impreuna.

Locatia dispune de nenumarate locuri de campare pentru cort,la umbra sau la soare,cine prefera ;cateva camere sunt si ele disponibile.Bazin de dimensiuni maricele in care se poate inota,destula pajiste pentru plaja,fotbal sau alte activitati.

Sambata seara cand ne-om aduna toti organizam o masa si o cinste,ca sa petrecem pina spre dimineata(gratar din partea casei).A nu se intelege ca vineri nu petrecem.

Despre program nu spun decat ca incepe de vineri si se termina cand plecam spre casa.

Restul activitatilor gen concursuri mers incet ,baut bere,skandenberg si altele le stabilim la fata locului dupa buna dispozitie a grupului de participanti.

 

Va asteptam!

post-66684-0-06322900-1312148075_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciro zice aici ca s-a anulat.

 

/index.php?/topic/663736-intalnirea-temerarilor-din-mizil/page__view__findpost__p__2915487

 

Daca tot ai facut topic nou, am cateva intrebari.

 

1. Domnia ta cine esti, (2 posturi) ca numai dubiosenii ai la profil(PH55DUK nu are RCA anula asta, club - Russian Iron(really?), Ural Wolf nu-s multe si in Mizil stiu unul da nu-i ala,) . Esti cumva organizatorul? Nu mai e Ciro?

 

2. Ce club organizeaza intrunirea moto?

 

3. Ce formatii canta? Ca anul trecut a fost :rock: rupere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odata cu intrunirea de la Siriu sunt mai multi purtatori de insemne ale internationalului si liberului Russian Iron M(otorcycle) C(lub) in Romania. Mai trebuie sa stabilim o doctrina locala. Un principiu, formulat de Charlie, este: faci parte dintr-o fratie internationala acorzi si iti va fi acordat ajutorul neconditionat la anaghie. Este un principiu pe care oricum noi cei cu comuniste il aplicam mai demult si acum din ce in ce mai rar fara a purta vreun blazon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de lamurire Aleko, erai probabil cel mai indreptatit sa dai raspuns la acest punct. Chiar daca nu prea ma inregimentez niciunde, daca dati de belea pe langa mine, nu ezitati sa-mi dati un telefon ca am fost si eu ajutat, si am mai ajutat si eu deci stiu cum e, nu trebuie sa fiu convins la acest aspect.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Domnia ta cine esti,

Este proprietarul locatiei.

Daca nu ma insel Uralul il are de prin 2006 de nou.

post-39145-0-15930300-1312183434_thumb.jpg

post-39145-0-24122200-1312183475_thumb.jpg

post-39145-0-47738800-1312183571_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pedro! ai idee cam de cati ani se face intrunirea asta? ca tu ai cam fost pe la noi inca de pe la prima..mai tii minte? io cred ca aveam 17 ani sau 16.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor !!!

 

Daca vreti sa va faceti o idee despre oamenii din Mizil si ce reprezinta ei, cititi topicuri mai vechi despre petrecerile organizate acolo. Toata lumea care s-a ocupat de organizarea lor de-a lungul timpului (din 2004 pana in prezent) nu a avut decat un scop: distractia !!!!! Nu au existat niciodata indoieli legate de aceasta intentie (taxa de intrare foarte mica dar de cele mai multe ori inexistenta). Ciprian (cel care a deschis topicul) este un motociclist in adevaratul sens al cuvantului ca si ceilalti baieti din Mizil (nu-mi fac mie reclama) iar cine ii cunoaste poate confirma acest lucru. Un singur lucru pot afirma cu certitudine despre chef si anume ca muzica live nu va lipsi.

Sunteti asteptati cu totii la o bikereala fara fitze si impresii de cocalari !!! Bikes and Bikers will ROCK like it's the end of time !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 2 Ural Wolf in Mizil, unul al lui Dan si unul Ciprian. Ciprian este propietarul locatiei Baile Boboci si organizatorul principal al petrecerilor moto de la Mizil; el este cel mai in masura sa dea detalii despre intrunire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor !!!

 

Daca vreti sa va faceti o idee despre oamenii din Mizil si ce reprezinta ei, cititi topicuri mai vechi despre petrecerile organizate acolo. Toata lumea care s-a ocupat de organizarea lor de-a lungul timpului (din 2004 pana in prezent) nu a avut decat un scop: distractia !!!!! Nu au existat niciodata indoieli legate de aceasta intentie (taxa de intrare foarte mica dar de cele mai multe ori inexistenta). Ciprian (cel care a deschis topicul) este un motociclist in adevaratul sens al cuvantului ca si ceilalti baieti din Mizil (nu-mi fac mie reclama) iar cine ii cunoaste poate confirma acest lucru. Un singur lucru pot afirma cu certitudine despre chef si anume ca muzica live nu va lipsi.

Ooooo....ne bucuram d-nul Xena ca iti faci si tu aparitia intr-un moment bine ales.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu,nu se amana nimik intrunirea se tine si daca e sfarsitul lumii.Vizavi de trupa RAIZER,baietii sunt hotarati si vor sa ne cante cateva ore orice ar fii!(sunt in stare sa cante si sub apa,in piscina :D)

Ciprian "duck"(organizatorul si proprietarul locatiei),mai poate oferii lamuriri la diferite intrebari si probleme care apar dar el fiind foarte ocupat,o sa raspundem la intrebari cativa useri din Mizil care activam pe forum(ne mai intalnim cu el la o bere si-l stresam cu intrebari). Sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta ma bag si eu , musai!!

 

Ooooooo....... E o onoare sa te avem in mijlocul nostru Koko. :makeout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate spune si necesar! @krokodilu_vine si Alex cu dumneata? :cheers:

@lolo_Nu cumva sa o dai cotita sa lipsesti!pune iju sus ca avem noi un utilaj ceva sa o dam jos!

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...