Sari la conținut

As Pleca Spre Mare Sambata Dimineata...


coxx
 Share

Postări Recomandate

nici io nu-s vreun veteran. am doar vreo 2 luni jumate de motor...

poate se mai combina ceva baieti cu experienta ca sa ne dadaceasca p-amandoi.

Editat de coxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai gaseam topicul asta, :D); ce obosit sunt.

Azi am dat si am luat :cheers: daca pana sambata am plasticul la buzunar vin, B)

Alti doritori?

 

 

Mare grija la iesirea de pe autostrada,intrati in curba aia cu max 60 kmh :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare grija la iesirea de pe autostrada,intrati in curba aia cu max 60 kmh :cheers:

10x man B) da stai sa vad cand pot sa iau plasticu, m-am cam desumflat total, cica deabia peste 1 sapt o sa ajung dosarele la udriste si nu pot sa-l iau pana nu au oamenii aia actele, :P(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai gaseam topicul asta, :D); ce obosit sunt.

Azi am dat si am luat :cheers: daca pana sambata am plasticul la buzunar vin, B)

Alti doritori?

 

 

nu cred ca-ti dau astia plasticu pana sambata. si oricum cre'ca mai bine stai si tu cateva zile si te dai prin Bucuresti ca e cam devreme sa te bagi la un drum pana la mare...

 

oricum, vedem cum e pana sambata si ne hotaram...

 

in rest nu se mai baga nimeni ??? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca-ti dau astia plasticu pana sambata. si oricum cre'ca mai bine stai si tu cateva zile si te dai prin Bucuresti ca e cam devreme sa te bagi la un drum pana la mare...

 

oricum, vedem cum e pana sambata si ne hotaram...

 

in rest nu se mai baga nimeni ??? :cheers:

 

 

Pai lumea o cam ia inspre munte.Brasov,intelegi tu B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic mai bine sa va lipiti la un grup si sa mergeti spre Brasov, decat singuri de capul vostru spre mare. Nu de alta dar e sezon si multi nebuni pleaca spre mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10x man :D da stai sa vad cand pot sa iau plasticu, m-am cam desumflat total, cica deabia peste 1 sapt o sa ajung dosarele la udriste si nu pot sa-l iau pana nu au oamenii aia actele, :D (

 

Dosarele ajung la politie cam in 48 de ore de la examen si apoi mai dureaza inca 48 de ore pana iti dau plasticul. Crede-ma am carnetul de o saptamana jumate.

 

 

 

 

Mare grija la iesirea de pe autostrada,intrati in curba aia cu max 60 kmh :D

 

Subscriu :P La virajul ala s-a inkeiat drumul meu spre mare vinerea trecuta :cheers: Cu mentiunea ca pt incepatori este mai bine sa il ia cu 40 la ora B)

Editat de marmota
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plec smbata la 7:00 pe drumul cu bacu (Calarasi, Ostrov, Baneas, Adamclisi, Techirghiol, Mangalia) cu intoarcere tot sambata noaptea.

 

Viteaz 60~80~100 cine e incepator poate sa vina nu trag, merg la plimbare, soare, plaja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plec smbata la 7:00 pe drumul cu bacu (Calarasi, Ostrov, Baneas, Adamclisi, Techirghiol, Mangalia) cu intoarcere tot sambata noaptea.

 

Viteaz 60~80~100 cine e incepator poate sa vina nu trag, merg la plimbare, soare, plaja.

 

 

interesant traseul...

parca m-ar bate gandul, mai ales ca in zona brasovului se anunta ploaie...

cum or fi drumurile prin zonele alea ?

 

PS

un punct de intalnire pt plecare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punct de intalnire ora 7:00~7:30 la ultima benzinarie inainte de intrarea pe autostrada.

 

Tin la ora pt ca vreau sa fac multe opriri si nu vreau sa ma greabesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa am timp de intors, de poze, de soare, plaj, baie. De aia plec asa devreme in + imi plac drumurile dis de dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu coxx ,pleci pe la 10 si mergi pe Autostrada direct pina la mare?... mai bine vin cu tine ca e programul mai lejer... eu as dormi o noapte la hotel Capitol in Jupiter ca au reducere pt. motociclisti... 700.000 camera dubla cu tot cu reducere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu coxx ,pleci pe la 10 si mergi pe Autostrada direct pina la mare?... mai bine vin cu tine ca e programul mai lejer... eu as dormi o noapte la hotel Capitol in Jupiter ca au reducere pt. motociclisti... 700.000 camera dubla cu tot cu reducere...

 

io sunt acrit ca nu mai pot sa merg sambata. trebe sa ma duc la ziua unui prieten si as fi bulangiu sa nu merg pe motiv ca am chef sa ma plimb cu motoru pan' la mare... B)

 

oricum vreau neaparat sa fac excursia asta cat se poate de curand... deci clar weekendu' viitor obligatoriu merg.

 

pana atunci poate se mai aduna doritori ca sa plecam in haita mare. :P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...