Sari la conținut

Mz Riders


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

:bigstar: Salut baietii! nah, pe maine plecarea in aghires?? sper sa pot veni si eu, da ink nu promit , k am ceva de facut mai spre dimineata :bigstar:

Eu acuma seara am fost cu motoru si e super, un pic de gheata, care te indeamna la ceva derapaje frumoase :bigstar: , in rest, e buna vremea! vorbim maine Peter.

Salutari! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 476
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:bigstar: Salut baietii! nah, pe maine plecarea in aghires?? sper sa pot veni si eu, da ink nu promit , k am ceva de facut mai spre dimineata :bigstar:

Eu acuma seara am fost cu motoru si e super, un pic de gheata, care te indeamna la ceva derapaje frumoase :bigstar: , in rest, e buna vremea! vorbim maine Peter.

Salutari! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :bigstar: Principal e sa nu prindem maine polei pe drum si sa fie macar in jur de 5 grade in intervalul acela{ 12,30-16.00}. Daca se indeplinesc criteriile acelea, va astept pe la mine, daca nu....: pas...Iar daca reusim sa ajungem cu bine prin Aghires, asteptam un pic de intampinare si sustinere din partea Gabrielei25 ! :bigstar: Vedem noi maine ! :bigstar: :bigstar:

 

Intampinare si sustinere aveti nu e vorba de aia, dar va avertizez ca s-ar putea ca drumul sa nu fie asa de bun la cum va asteptati, in fata blocului la mine e iarna in toata regula, gheata , zapada. Eu una inca nu ies cu motorul, dar daca venitit pe la Aghires va pot oferi o cafea. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intampinare si sustinere aveti nu e vorba de aia, dar va avertizez ca s-ar putea ca drumul sa nu fie asa de bun la cum va asteptati, in fata blocului la mine e iarna in toata regula, gheata , zapada. Eu una inca nu ies cu motorul, dar daca venitit pe la Aghires va pot oferi o cafea. :hug:

:D :kiss: Multumim Gabi ! Preocupati fiind de drumul ala de catran si de zapada de pe drumul catre lac, te-am sunat cam tarziu....Data viitoare cand se mai inbuneaza vremea si mergem si mai multi, promit ca ne vom opri si pe la tine ! :D :D :hug: Urmeaza in curand si poizele de la tura. Sa speram ca azi ! :hug: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :kiss: Multumim Gabi ! Preocupati fiind de drumul ala de catran si de zapada de pe drumul catre lac, te-am sunat cam tarziu....Data viitoare cand se mai inbuneaza vremea si mergem si mai multi, promit ca ne vom opri si pe la tine ! :hug: :D :D Urmeaza in curand si poizele de la tura. Sa speram ca azi ! :hug: :D

 

Apoi daca te-ar fi lasat mandria de ETZ-ist :hug: sa ma suni cand erati inca in Cluj ti-as fi spus ca drumul e rau. Si apoi inca ceva...tu ma suni cand ati ajuns acolo, poate as fi venit si eu cu voi. M-ai fi luat de pasager ca eu inca nu am experienta necesara sa merg cu mobra pe zapada. No oricum... zilele nu s-au bagat in sac si mai vine inca vara si atunci vom putea sa mergem si la plaja acolo. Dar atunci astept sa fiu sunata din timp Judas draga :hug:

Ati facut niste poze super. Am vazut ca nu numai MZ-uri au fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! pai da, a meritat sa mergem, :D a fost vreme buna, drumul cam rau dar sa speram ca se termina odata iarna asta :D

In rest , mai asteptam si alte iesiri :D

intru si eu cu ceva poze :hug:

:kiss: :D In afara de reclama cu fumatu, pozele au iesit super. Pacat ca n-am reusit sa ajungem pana la lac ! :hug: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scriam mai recent ca vine primavara daca fortam iesirile! :hug:

cand a vazut soarele motoarele noastre pe sosea a zis ca vrea sa le vada zilnic :D

 

 

 

pun si eu cateva poze :D

 

 

 

 

 

mai aveam cateva sute de metri si eram la chei ,drumul este inca

impracticabil pt gume de sosea,cu un hard enduro era altceva! :D

 

sa vedem saptamana viitoare! :D

 

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scriam mai recent ca vine primavara daca fortam iesirile! :D

cand a vazut soarele motoarele noastre pe sosea a zis ca vrea sa le vada zilnic :D

pun si eu cateva poze :hug:

 

 

 

 

 

mai aveam cateva sute de metri si eram la chei ,drumul este inca

impracticabil pt gume de sosea,cu un hard enduro era altceva! :hug:

 

sa vedem saptamana viitoare! :D

:hug:

:kiss: :D Intr-un fel imi pare rau ca n-am putut veni si eu din cauza " problemelor " mele, dar uitandu-ma la poze, foarte multe lucruri n-am pierdut ; eventual soarele si noroiul cu gheata. Sper sa pot veni si eu saptamana asta ! :hug: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: :D Intr-un fel imi pare rau ca n-am putut veni si eu din cauza " problemelor " mele, dar uitandu-ma la poze, foarte multe lucruri n-am pierdut ; eventual soarele si noroiul cu gheata. Sper sa pot veni si eu saptamana asta ! :hug: :hug:

 

 

:D what??????????

 

 

ai pierdut o zi din viata! ca nu te ai dat cu moto! hi hi hi ! :D

 

 

:hug: :kiss: :D

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: :kiss: Apropo : n-avem pe nimeni cu MZ cu atas?

 

 

sal...

 

am apelat la voi fiindca sunteti f pasionati de mz...

 

am nevoie de o poza sau o schitza a telescoapelor fata de etz 250 desfacute...(sa vad fiecare piesa ce,cum si dc vine)

 

am furca de etz pe moto si vreau sa asamblez cum trebuie telescoapele k nu sunt bine saibele,arcul si ce mai vine in partea de jos pe tija

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aici o poza destul de clara a furcii fata +telescoape.

daca maresti poza se vad bine detaliile! sper sa iti foloseasca

 

 

 

:wink:

 

 

 

dap..cu siguranta ma ajutat..am inteles cum vin toate akum sper sa le descurc pe viu:D

 

mersi mult :kiss:

 

 

insa akum vin cu alta intrebare..

unde gasesc niste cauciucuri dinalea conice care vin peste simeringi in loc de burdufurile alea mari?

 

 

am vazut pe unele etz-uri...vultur nu are...

cineva luase asa ceva de pe la tg mures dar nush cine e cu piese akolo..un nr de tel ceva?

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap..cu siguranta ma ajutat..am inteles cum vin toate akum sper sa le descurc pe viu:D

 

mersi mult :kiss:

insa akum vin cu alta intrebare..

unde gasesc niste cauciucuri dinalea conice care vin peste simeringi in loc de burdufurile alea mari?

am vazut pe unele etz-uri...vultur nu are...

cineva luase asa ceva de pe la tg mures dar nush cine e cu piese akolo..un nr de tel ceva?

:wink: :) Salut ! Pe tipul din Tg-Mures il cheama Okanyi Zoltan si are nr. de mobil :0744506624.Al lui e si magazinul de piese.Are si piese de MZ.Bafta ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc nu raspunzi l;a mes? vezi ca am trimis pozele ! :wink:

merci de embleme! :bier:

nu avea nic OKANY nici VULTUR!

ITI TUNAM MOTORUL; DE CAND VREI TU!

:P mecanica ! si electrica!

:P :D :kiss: :cheers: :huh: ;) :ok: :eek: :huh: :hug: :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc nu raspunzi l;a mes? vezi ca am trimis pozele ! ;)

merci de embleme! :ok:

nu avea nic OKANY nici VULTUR!

ITI TUNAM MOTORUL; DE CAND VREI TU!

:huh: mecanica ! si electrica!

:cheers: :huh: Dupa cum ne-am inteles, te voi ajuta si eu in timpul meu liber.Dupa cati bani o bagat Tudor in piese, macar la manopera sa faca niste economii, nu? :eek: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...