Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aici e sectiunea Bihor.

"fratiut", in primul rind e sectiunea motociclism apoi e sectiunea bihor, (cuvant jignitor),e vorba de un motociclist,ceea ce tu nu vei fi niciodata,vei ramine doar un simplu figurant,nu te va suporta nici propria ta motocicleta,de care sincer mi-e mila,las-o balta,fugi si ia o conserva si foloseste-o fericit in restul vietii tale mediocre,ceea ce ai pe cap,poti sa pastrezi,sa nu-ti ia aer fals vidul din interior.

sa speram ca baiatul isi revine.asfalt uscat tuturor,va salut cu farul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"fratiut", in primul rind e sectiunea motociclism apoi e sectiunea bihor, (cuvant jignitor),e vorba de un motociclist,ceea ce tu nu vei fi niciodata,vei ramine doar un simplu figurant,nu te va suporta nici propria ta motocicleta,de care sincer mi-e mila,las-o balta,fugi si ia o conserva si foloseste-o fericit in restul vietii tale mediocre,ceea ce ai pe cap,poti sa pastrezi,sa nu-ti ia aer fals vidul din interior.

sa speram ca baiatul isi revine.asfalt uscat tuturor,va salut cu farul!

horatiu cam exagerezi...chiar e sectiunea bihor...daca ma pun si scriu eu despre accidentu de pe bdul stefan cel mare la comunitatea regionala bucuresti?o sa primesc aceasi mondea.

think twice act once

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

horatiu cam exagerezi...chiar e sectiunea bihor...daca ma pun si scriu eu despre accidentu de pe bdul stefan cel mare la comunitatea regionala bucuresti?o sa primesc aceasi mondea.

think twice act once

Cum a spus si HoratiuU e sectiunea motociclism. Se face ca eu sunt un bucurestean in bihor. Si aici s-au scris despre accidente si din alta parte nu doar din bihor. Ma dezamagiti baieti.

HoratiuU- respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

horatiu cam exagerezi...chiar e sectiunea bihor...daca ma pun si scriu eu despre accidentu de pe bdul stefan cel mare la comunitatea regionala bucuresti?o sa primesc aceasi mondea.

think twice act once

poate,dar atita timp cit oriunde in lume motociclistii se saluta pe sosea fara sa se uite din ce "sectiune" face parte, cred ca vorbim in primul rind de un motociclist, si asta cred ca e "sectiunea" principala. vorbesc de motociclisti ,si nu de cei de cafenea ci de cei pentru care motocicleta e un mod de viata, aceeia inteleg ce vreau sa zic. colegul din buc. vorbea de ceva tragic intimplat in grupul lor iar un asa zis motoc. ii inchide gura cu :"aici e sectiunea bihor"?,cred ca am fost chiar foarte finut. oricum ,nu puteam sa nu-mi spun parerea fata de lipsa de respect fata de un motociclist ,ce mai asteptam atunci de la "sectiunea conservari".va salut pe toti,si sa aveti drumuri bune si lungi.

post-37846-1211025101_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici e sectiunea Bihor.

prietene,daca nu te preocupa nimic altceva in afara bihorului, fa-ti un forum numai pentru voi

asa, nu vei mai fi nevoit sa duci povara problemelor altora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite mancatiash ce sarira in sus lumile ;) .. "prietene" de mai sus .."tarastete" pana la primul moderator si plange`te acolo de modul in care s-a sectionat forumul ..ti-ai pus vreodata intrebare de ce s-a facut sectiunea Comunitati Moto Regionale ? postati unde vreti , il intzeleg pe poloistul de c a postat acilea , e bucurestean in Bihor .. nu intzeleg de ce a reactionat asa acid Horatiu` ...da nici nu`mi bat capu` ;)

 

sanatate motoristului !! si poloistu` daca mai ai detalii zi`ne si noua :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"fratiut", in primul rind e sectiunea motociclism apoi e sectiunea bihor, (cuvant jignitor),e vorba de un motociclist,ceea ce tu nu vei fi niciodata,vei ramine doar un simplu figurant,nu te va suporta nici propria ta motocicleta,de care sincer mi-e mila,las-o balta,fugi si ia o conserva si foloseste-o fericit in restul vietii tale mediocre,ceea ce ai pe cap,poti sa pastrezi,sa nu-ti ia aer fals vidul din interior.

sa speram ca baiatul isi revine.asfalt uscat tuturor,va salut cu farul!

 

De cand esti tu cu mine 'fratiut'?

Nu tin minte sa ne fi cunoscut.

Cum poti sa vorbesti despre cineva atat timp cat nu il cunosti?

Esti doar un frustrat.

 

Stai jos,1.

 

Din moment ce e sectiunea BIHOR,e normal,zic eu, sa se scrie despre accidentele petrecute in Bihor.

 

Nu degeaba s-a facut sectiunea /index.php?showforum=14.

 

/index.php?showtopic=211454 - Se pare ca motociclistul a murit.Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P ... si mah mai terminati cu " certurile " astea ampulea chiar nu`si au rostul... dak aveti ceva de impartit faceti`o face to face nu aici, si nu uitati sa va filmati si sa bagati pe youtube sa radem si noi umpic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

(cuvant jignitor),e vorba de un motociclist,ceea ce tu nu vei fi niciodata,vei ramine doar un simplu figurant,nu te va suporta nici propria ta motocicleta,de care sincer mi-e mila,las-o balta,fugi si ia o conserva si foloseste-o fericit in restul vietii tale mediocre,ceea ce ai pe cap,poti sa pastrezi,sa nu-ti ia aer fals vidul din interior.

...

Si asta o fi atitudinea unui "motociclist adevarat" vizavi de un altul pe care-l nici nu-l cunoaste?

Deci atata timp cat nu te cunosc, si sari la gatul un motociclist, pot sa am si eu exact aceasi parere despre tine? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite mancatiash ce sarira in sus lumile ;) .. "prietene" de mai sus .."tarastete" pana la primul moderator si plange`te acolo de modul in care s-a sectionat forumul ..ti-ai pus vreodata intrebare de ce s-a facut sectiunea Comunitati Moto Regionale ? postati unde vreti , il intzeleg pe poloistul de c a postat acilea , e bucurestean in Bihor .. nu intzeleg de ce a reactionat asa acid Horatiu` ...da nici nu`mi bat capu` ;)

 

sanatate motoristului !! si poloistu` daca mai ai detalii zi`ne si noua :laugh:

 

A decedat. R.I.P. Ink nu stiu ce s-a intamplat exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vrau sa vb prostii , accident a fost sigur si asta shtiu din sursa sigura , numa ca sursa stia si ea ca a fostdoar accident ..altcineva a zis ca si a murit...dar..pana la confirmare...de asta am intreat lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

speram ca e informatie gresita si nu e nimic grav!

dar totusi daca s-a intamplat, trebuia sa stim ceva, nu e un oras asa mare.

oricum, ma bine sa aflam ca nici nu s-a intamplat nimic!

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mopedist ghinionist

 

Un bihorean aflat la o vârstă care ar fi presupus mai multă prudență, s-a hazardat Âşi el pe un moped neînregistrat, plătind prețul suprem pentru greÂşeala sa.

 

„La ora 15., pe DJ 191 B, în SăliÂşte, G.G. (53 ani), din Sacalasău, în timp ce conducea un moped neînregistrat, nesupus înmatriculării, nu a adaptat viteza de deplasare la condițiile de drum.

 

Astfel, într-o curbă spre stânga, a pierdut controlul asupra direcției, a părăsit partea carosabilă Âşi a intrat în coliziune cu un copac suferind multiple leziuni care au condus la deces.”, mai informează IPJ Bihor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca a murit... dar cam asa se intampla cand habare nu are pe ce se urca, carnet 0, experienta 0 protectie 0...bine ca nu a intrat in vre-un participant la trafic nevinovat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mira faptu k or spus : MOTOCICLISTUL CIRCULA REGULAMENTAR, si nu or inceput sa zica k avea viteza peste 100 si alte chestii

 

oricum insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mira faptu k or spus : MOTOCICLISTUL CIRCULA REGULAMENTAR, si nu or inceput sa zica k avea viteza peste 100 si alte chestii

 

oricum insanatosire grabnica

pai poate chiar a mers frumos :rolleyes: de aceea poate a si scapat doar cu atat

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so fi uitat la ghost rider si`o vrut sa incerce si el

Citeste comentariile la reportaj....martorii sustin ca motociclistul a fost prins si el in carambol......dar astia de la Pro au zis ca ,,da'' mai bine daca zic ca motociclistul a provocat accidentul :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...