Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Accident cu consecinte destul de grave la ora 15 pe strada Facliei, la 100 de metri dupa manastire.

 

Un atv care se pare ca iesea dintr-o curte a fost lovit de un passat care mergea spre podgorie. Cand am ajuns salvarea pleca, si ducea soferul atv - ului, un pusti.

Din lovitura casca se pare ca i-a sarit, si s-a lovit la cap.

S-ar putea sa gresesc, dar din curtea in din care a iesit atv ul era parcat si un scuter rosu peugeot 206 wrc, e posibil sa fie baiatul care a postat pe you tube in urma cu ceva vreme cum se dadeau ei prin oras in blana. Cine a urmarit subiectul la momentul respectiv, poate isi da seama mai bine.

 

Oricum, oricine ar fi, sper ca nu-i foarte grav.

 

sigur era passat? ca dupa bara care o ramas la locu accidentui pare sa fie audi.. daca stii nr`u de inmatriculare.. dami te rog un pm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sigur era passat? ca dupa bara care o ramas la locu accidentui pare sa fie audi.. daca stii nr`u de inmatriculare.. dami te rog un pm!

george daca stii mai multe detalii scie sa stim si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu a fost transportat cu elicopteru la TG MURES la spital a avut operatie la cap:| si se pare k acuma este in moarte cerebrala :) :blink: doamne ajuta`i sa se faca bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar pacat... era un pushti... cu toti gresim...

nu cred ca o sa isi mai revina vreodata... si daca supravietuieste...o sa fie cu sechele ... :blink:

foarte mare pacat... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur era passat? ca dupa bara care o ramas la locu accidentui pare sa fie audi.. daca stii nr`u de inmatriculare.. dami te rog un pm!

suta la suta passat, modeul penultim. culoare gri, numarul exact nu-l stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident acum cateva minute pe 6 Martie langa TVS.

2 echipaje de politie sunt inca la fata locului.

Salvarea a plecat deja. Am intrebat pe cineva din multime daca e grav, n-a stiut sa-mi spuna doar ca ia zburat casca din cap.

Editat de Avent
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident acum cateva minute pe 6 Martie langa TVS.

2 echipaje de politie sunt inca la fata locului.

Salvarea a plecat deja. Am intrebat pe cineva din multime daca e grav, n-a stiut sa-mi spuna doar ca ia zburat casca din cap.

amu am trecut si eu

un baiat cu ceva bike micutz merea pe banda intai cd un sofer inconstient a iesit cu spatele din parcare fr sa se asigure si baiatul la luat in plin.

sper sa fie ok

 

aveti grija o gramada de habarnisti la volan

pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mergeam prin oras cu 50 km/h si unu in fata mea cu un toyota negru la 2 m de mn eu eram pe partea drepata o soselei si de o data semnalizeaza la dreapta si se baga pe strada . Am calcat repede pe frana si cea de pe fata noroc ca o am cam tocita si nu ma aruncat .. Nu am patit nimic nu am cazut ala a si fugit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mergeam prin oras cu 50 km/h si unu in fata mea cu un toyota negru la 2 m de mn eu eram pe partea drepata o soselei si de o data semnalizeaza la dreapta si se baga pe strada . Am calcat repede pe frana si cea de pe fata noroc ca o am cam tocita si nu ma aruncat .. Nu am patit nimic nu am cazut ala a si fugit...

 

nu vreau sa fiu rautacios.. dar noi vb de accidente.. tu nu ai facut nici un accident.. nu inteleg pt ce postezi aici! de tampiti ca si ala te lovesti zilnic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci vad ca ai luato in nume de rau.. din moment ce nu ai facut accident nu trebuia sa postezi aici (aici se vb doar despre accidente nu despre ce era sa se intample).. ci pe alt topic! sa iti zic eu cate faze deastea am patit? in fine.. bafta la toti! si sa ne rugam pt Razvan care a avut accident cu atv`ul Miercuri dupa`masa pt ca este intr-o stare ff grava:( dumnezeu sa il ajute sa reuseasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci vad ca ai luato in nume de rau.. din moment ce nu ai facut accident nu trebuia sa postezi aici (aici se vb doar despre accidente nu despre ce era sa se intample).. ci pe alt topic! sa iti zic eu cate faze deastea am patit? in fine.. bafta la toti! si sa ne rugam pt Razvan care a avut accident cu atv`ul Miercuri dupa`masa pt ca este intr-o stare ff grava:( dumnezeu sa il ajute sa reuseasca!

 

Ieri sotia a fost de garda la SMURD, baiatul cu atv, a fost dus la Mures cu elicopterul, s-a intrat in sala, sanse 0 (...din pacate). Acc din Cantemir, doar exeme de asfalt , fara urmari grave. Acc pe Clujului cu un Kawa, fara urmari grave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri sotia a fost de garda la SMURD, baiatul cu atv, a fost dus la Mures cu elicopterul, s-a intrat in sala, sanse 0 (...din pacate). Acc din Cantemir, doar exeme de asfalt , fara urmari grave. Acc pe Clujului cu un Kawa, fara urmari grave.

merci mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri sotia a fost de garda la SMURD, baiatul cu atv, a fost dus la Mures cu elicopterul, s-a intrat in sala, sanse 0 (...din pacate). Acc din Cantemir, doar exeme de asfalt , fara urmari grave. Acc pe Clujului cu un Kawa, fara urmari grave.

 

stiu.. imi era tovarash foarte bun.. a fost operat operat.. dar degeaba.. se afla in moarte cerebrala.. doar o minune il mai poate salva! :)

Editat de ge0rge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

george stii aproximativ cum s-a intamplat accidentul?a cui a fost vina?

 

uite ce am gasit eu pe bihon acum

Gojdist accidentat grav pe ATV

Clasele a X-a ale Colegiului Național ?Emanuil Gojdu? îi mulțumesc coordonatorului SMURD Bihor, dr. Hadrian Borcea, care a condus echipa medicală ce a acordat primul ajutor lui Răzvan Doba (17 ani), rănit miercuri într-un accident rutier.

După ce a fost stabilizat de medicii orădeni, tânărul orădean a fost transportat la Spitalul din Târgu MureÂş unde o echipă multidisciplinară de medici face eforturi să-l recupereze.

 

?Miercuri la ora 14.40, pe strada Făcliei din municipiul Oradea, Ă.M. (37 ani), din Oradea, în timp ce conducea un autoturism înmatriculat în județul Bihor, a acroÂşat un vehicul ATV înmatriculat în județul Bihor. În momentul producerii acroÂşajului, conducătorul ATV-ului, un orădeande 17 ani, conducând fără permis de conducere, nu s-a asigurat la ieÂşirea dintr-o curte. În urma accidentului rutier, tânărul de 17 ani a suferit multiple leziuni ?, se arată în comunicatul de presă al Inspectoratului de Poliție a Județului Bihor.

 

 

 

Trei motocicliÂşti răniți în Oradea

Trei motocicliÂşti orădeni au fost răniți pe Âşosele din municipiu în a doua parte a zilei de joi.

La ora 14, motociclistul P.C.O. (31 ani) a fost lovit de autoturismul cu care orădeanul F.A. (29 ani) a dat să se întoarcă pe strada Dimitrie Cantemir fără să se asigure.

 

La ora 18, motociclistul C.C.A. (26 ani) s-a dezechilibrat Âşi s-a răsturnat pe Calea Clujului, rănindu-se atât el cât Âşi pasagerul său, hunedoreanul C.O.D. (20 ani), din ÂŞoimoÂş.

 

Iar la ora 23, motociclistul C.C. (18 ani) a fost acroÂşat pe bulevardul Dacia de autoturismul cu care hunedoreanul Ioan T. (47 ani) a dat în marÂşarier fără să se asigure.

 

Cristian Horgos

 

 

razvan nu a avut permis??? nashpa...no comment :)

deci ca vina e razvan ca nu a avut permis si nu s-a asigurat.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

george stii aproximativ cum s-a intamplat accidentul?a cui a fost vina?

 

uite ce am gasit eu pe bihon acum

Gojdist accidentat grav pe ATV

Clasele a X-a ale Colegiului Național „Emanuil Gojdu” îi mulțumesc coordonatorului SMURD Bihor, dr. Hadrian Borcea, care a condus echipa medicală ce a acordat primul ajutor lui Răzvan Doba (17 ani), rănit miercuri într-un accident rutier.

După ce a fost stabilizat de medicii orădeni, tânărul orădean a fost transportat la Spitalul din Târgu MureÂş unde o echipă multidisciplinară de medici face eforturi să-l recupereze.

 

„Miercuri la ora 14.40, pe strada Făcliei din municipiul Oradea, Ă.M. (37 ani), din Oradea, în timp ce conducea un autoturism înmatriculat în județul Bihor, a acroÂşat un vehicul ATV înmatriculat în județul Bihor. În momentul producerii acroÂşajului, conducătorul ATV-ului, un orădeande 17 ani, conducând fără permis de conducere, nu s-a asigurat la ieÂşirea dintr-o curte. În urma accidentului rutier, tânărul de 17 ani a suferit multiple leziuni ”, se arată în comunicatul de presă al Inspectoratului de Poliție a Județului Bihor.

 

 

 

Trei motocicliÂşti răniți în Oradea

Trei motocicliÂşti orădeni au fost răniți pe Âşosele din municipiu în a doua parte a zilei de joi.

La ora 14, motociclistul P.C.O. (31 ani) a fost lovit de autoturismul cu care orădeanul F.A. (29 ani) a dat să se întoarcă pe strada Dimitrie Cantemir fără să se asigure.

 

La ora 18, motociclistul C.C.A. (26 ani) s-a dezechilibrat Âşi s-a răsturnat pe Calea Clujului, rănindu-se atât el cât Âşi pasagerul său, hunedoreanul C.O.D. (20 ani), din ÂŞoimoÂş.

 

Iar la ora 23, motociclistul C.C. (18 ani) a fost acroÂşat pe bulevardul Dacia de autoturismul cu care hunedoreanul Ioan T. (47 ani) a dat în marÂşarier fără să se asigure.

 

Cristian Horgos

 

Intradevar, eu ii doresc din tot sufletul sa se faca bine, insa sunt curios si eu cum a avut loc accidentul.

A mai fost o discutie acum ceva vreme despre el pe forum...in urma unui filmulet postat de el pe youtube. Mergea prin oras pe scooter...ca un adevarat nebun.

Nu arat cu degetul inspre el, dar frate, cine si-o cauta cu lumanarea...si-o gaseste .

Inca-o data...sper sa se faca bine baiatu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fata casei lui era o duba.Cand a iesit din cauza dubei nu s-ar fi putut asigura bine si si l-a luat cel cu Passat-ul in plin (viteza la Passat-din diferite surse-120 kmh).Casca nu ii era prinsa si i-a zburat.

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...