Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Tocmai m-a sunat cineva ca a fost un accident in Centru Civic undeva pe langa Trezorerie,motociclistul era intins pe jos atunci venea si salvarea....motorul era undeva in rondourile alea cu flori....,mai multe detalii nu am cine stie ceva sa posteze....sper sa nu fie ceva grav ;)

Pe cand am ajuns nu era nici salvare nici biker pe jos, doar unul pe picioare, care ajuta la masuratori, nu stiu daca era trecator sau cel implicat in accident.

Motorul cazut era in fatza masinii implicate, un opel astra combi de la rds.

Speram sa nu fie grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe cand am ajuns nu era nici salvare nici biker pe jos, doar unul pe picioare, care ajuta la masuratori, nu stiu daca era trecator sau cel implicat in accident.

Motorul cazut era in fatza masinii implicate, un opel astra combi de la rds.

Speram sa nu fie grav.

m am intalnit cu ei la politie

nu i nimik grav

pilotul nu are nimik

biku si el usor avariat

ci o tipa la acrosat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu fie Vlad..

 

Tudor, din fericire pentru mine nu am fost eu. Oricum, sper ca motociclistul sa fie ok, din cate am vazut nu a fost vorba de ceva foarte grav. Insanatosire grabnica motociclistului.

 

Mai stie cineva , ceva despre baiatul asta ?

 

Hai asfalt uscat.

Despre mine se intreba Tudor.Eu sunt ok, doar ca am fost plecat cateva zile si nu am putut intra pe forum sa ii raspund lui Tudor la nedumerire

Despre motociclist nu mai stie nimeni nimic?

si vorba ta: Asfalt uscat! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi m-a sunat Sergiu(contabilul mafieiei ca Sami baiatul cu Hornetul a avut ieri accident pe Muntele gaina. Din fericire nu a patit nimic grav(fara fracturi).

 

Da asa este , un conservar cu o dacie papuc alba, i-a taiat calea in intersectie , nu stiu cum exact , dar cand ma voi intalni cu el voi afla exact. In acel moment ca sa evite contactul direct cu conserva , a culcat motorul la pamant , ca si daune ( frana de mana si cea de picior s-au rupt ). Prietenul nostru din fericire nu s-a accidentat grav , suferind doar cateva zgarieturi pe partea dreapta la cot si la genunchi.Mentionez ca baiatul este incepator si nu i-a dat gaz motorului.

 

Aveti grija de voi.

 

HAI ASFALT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da asa este , un conservar cu o dacie papuc alba, i-a taiat calea in intersectie , nu stiu cum exact , dar cand ma voi intalni cu el voi afla exact. In acel moment ca sa evite contactul direct cu conserva , a culcat motorul la pamant , ca si daune ( frana de mana si cea de picior s-au rupt ). Prietenul nostru din fericire nu s-a accidentat grav , suferind doar cateva zgarieturi pe partea dreapta la cot si la genunchi.Mentionez ca baiatul este incepator si nu i-a dat gaz motorului.

 

Aveti grija de voi.

 

HAI ASFALT USCAT.

legat de viteza eu am auzit alta varianta ... prefer sa o tin anonima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legat de viteza eu am auzit alta varianta ... prefer sa o tin anonima

 

 

:( :disappointed: ,bine ca nu o patit mai rau....i-am zis sa-si cumpere echipament....daca avea o geaca nu se lovea la cot...aviz amatorilor.....mai este un baiat prin oras cu un cbr ca si a lui Petre exact culoarea aia si umbla cu o caciula alba in cap in loc de casca....oricum ii doresc cati mai multi km pe doua roti....... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut si eu ieri noapte su pretena sau ce era...poate e caciual di n titan..asa ca .. :()

 

nu va dati seama ca daca poarta casca nu-l mai vad gagicile?!!!!!!!!!!!! :disappointed:

mai bine l-am opri sa-i dam o casca...

Editat de JUPANA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclist Nagy Tamas,20 ani din Tarian(Girisul de Cris) a avut accident in drumul spre Santandrei.Din pacate a murit.Stie cineva mai multe detalii ?

 

 

Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace.

Din pacate chiar s-a intamplat & din media am aflat si mai multe uitati ContrastOnline

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai ce s-a intamplat de fapt nu am aflat. poate stie cineva detalii....

Sa nu dam inca cu RIP ca pe contrast zice ca e in coma.

Ii doresc putere maximia, sa lupte, sa revina la viata!

 

Tu crezi ca eu scriu la intamplare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...