Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum am auzit ca a fost un accident pe Borsului. Din cate am inteles o Dacie a taiat calea la un gsx r. Erau doi pasageri si din cate am inteles au murit amandoi.

Alte detalii nu stiu.

Cine stie mai multe?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin din zona.Pe asfalt sunt doua casti din care una e sfasiata.Cei doi au fost deja dusi cu ambulantele.Nr. de inmatriculare nu l-am putut vedea doar atat pot sa va spun ca pe margine era un cruiser cu nr.BH xx DOG oprit,eu stiu poate ceva prieten al celor 2.Nu ma pricep la vitezane dar cred ca era un gsx.Nu vreau sa creez panica printre voi,era albastru cu alb .Cele doua casti erau una neagra iar una,,cea distrusa complet era parca rosu cu negru.Inca odata,nu am vazut nicaieri nr. de inmatriculare.Sper sa nu fie ei.Pt.cei care se vor intreba de nu am oprit:cei de la politie dirijau circulatia,cei doi erau deja dusi cu ambulantele.Dacia,nu ca ar conta asa de mult,este aproape rupta in doua,au intrat direct in stalpul dintre usi si Dacia practic s-a incovoiat dupa ei.

Sper ca cei doi sa isi revina cat de repede!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica Dacia a intors pe linia continua, in apropiere de Pic. Din cate mi-a zis un prieten, cei doi pasageri ai motocicletei au murit, dar se pare ca si conducatorul Daciei e ranit grav (sau a murit). Cine mai stie detalii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus "sper sa nu fie ei"m-am referit la doi membrii ai forumului,prieteni ai vostri.Stiti voi la care ma refer.Va rog sa ii sunati si sa dati de stire daca sunt ok.Sper ca sunt ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a murit nimeni.De unde ati auzit voi ca a murit cineva ? :|

Cel care a condus motocicleta este in stare foarte grava.Si soferul Daciei este intr-o stare destul de grava(acuma a fost dus in sala pentru ca pierde mult sange).Pasagerul motocicletei se pare ca este intr-o stare mai buna.

 

Accidentul s-a petrecut pe Borsului,langa sediul Selina-Trameco.Se pare ca Dacia a vrut sa intoarca acolo (fiind linie punctata) iar motocicleta a intrat in plin,din cate am vazut eu,nu erau urme de franare.Motocicleta este un Suzuki GSX-R 600 K1,albastru,a unui membru de pe forum,dar el nu a fost pe motocicleta.

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2fast: andrei sau cum il cheama

tavi_howhow how how: e cipri

tavi_howhow how how: prieten coleg

tavi_howhow how how: de faculta

tavi_howhow how how: cu mine

2fast: tot suzuki are?

tavi_howhow how how: prieten bun

2fast: albastru cu alb?

tavi_howhow how how: da

2fast: si cine mai era cu el?

tavi_howhow how how: nuh stiu

tavi_howhow how how: habar nu am

2fast: deci nu e mort nu? e in coma?

tavi_howhow how how: da

tavi_howhow how how: da slabe sanse..

 

 

pe motociclist il cheama CIpri ardelean.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...