Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vorbit cu un fost coleg de scoala care e medic la SMURD si care l-a resuscitat pe motociclist .A zis ca l-a reanimat pe loc si l-a trimis la spital in viata si ca a decedat dupa. Pasagerul de pe motor o sa scape,iar soferul a fost si el destul de sifonat. Nu inteleg cum s-a crapat casca in halul ala. Pacat .RIP :cheers:.Viteza ,si neatentie .Conduceti previzibil .

 

Astia de la presa ,iar au incurcat, defapt declaratia a dat-o Mateoc Alexandru nuBeres Zolt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fost cu noi pe Borsului la Fazek si Timi? domnu Dan? si avea un gsxr cu nr rosu? erau 2 baieti pe un suzu albastru

din pacate am gasit niste coincidente care zic ca da el a putut fi, dupa culoarea moto si a castilor ... coincid de pe poza cu cele de pe bihoreanul.ro :cheers:

 

Odihneasca-se in pace!

post-30654-1244024652_thumb.jpg

post-30654-1244024682_thumb.jpg

post-30654-1244024693_thumb.jpg

post-30654-1244024722_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala-i acelasi baiat.....????Bah?!!!!!!!! La cat de nebun sunt eu si la cat ma doare la banana de toate si mie mi se ridica parul pe spate.....Inca o data pacat ......!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate am gasit niste coincidente care zic ca da el a putut fi, dupa culoarea moto si a castilor ... coincid de pe poza cu cele de pe bihoreanul.ro :cheers:

 

Odihneasca-se in pace!

Da mai erau 2 tinerei la vreo 18-19 ani si m-au intrebat cu cat am luat motoru si pe Luci daca nu schimba motoru cu ceva R6.In filmarea mea sant parcati chiar langa mine si Luci. Aratau asa tineri ca in prima faza m-am gandit daca are carnet vreunu dintre ei. Foarte trist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate am gasit niste coincidente care zic ca da el a putut fi, dupa culoarea moto si a castilor ... coincid de pe poza cu cele de pe bihoreanul.ro :cheers:

 

Odihneasca-se in pace!

foarte trist...o clipa de neatentie si esti amintire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferul Daciei a fost operat azi noapte,avand o fractura de splina,a pierdut foarte mult sange,momentan este pe aparate.

Pasagerul motocicletei este in stare mai buna.

 

Comentariile sunt de prisos,condoleante familiei Ardelean :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine e din oradea si vrea sa ii aduca un ultim omagiu lui Cipri sa vina Vineri la ora 14.00 la capela Hassas! iar cine vine cu moto ne intalnim la ora 13.30(in parcare din fatza de la heat / vis-a-vis de vulturu negru) multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...