Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Salve,

 

Pozele de unde aveti?

 

Merci de urari tuturor.

 

uff,

ocs.

 

SA TE FACI BINE, Ocs ! Cere despagubiri sau fa-i dosar penal ! Bafta! Respect, IBU :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si eu as fi facut gura ... cine nu ar fi facut gura cand ai masina de 100000 de euro si intra unu in parcare in tine.cu atat mai mult ca nici nu esti pe drum public.a fost mare domn gagiu cu mertanu... data viitoare sa aibe asigurare scuteristul, nu strica.

hai noroc si bafta.

Erau amandoi in parc , nici unu nu avea dreptul sa intre acolo. Ce gura sa faca ala cu mertanu ? Ce asigurare? Si daca o avea crezi ca despagupea ceva ?Erau pe o alee ,nici decum pe drum public. Nu zic sa umble fara asigurare ,din contra cand a spus ca nu are asigurare si eu am tras putin din nas. Cel mai rau ce putea sa faca era sa-i trtaga o mama de bataie. + sigur avea casco si la reprezentata nu-ti repara nimeni pe asigurarea obligatorie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat acum 10 minute un prieten. Accident pe Stefan cel Mare intre Textila si Transilvaniei. Motor albastru (nu stia marca), nr. BH xx CZA. A intrat intr-o dacie 1300 galbena. Riderul nu mai era acolo. Motorul nu e foarte avariat dar e mult sange pe asfalt. Cam atat stiu deocamdata. Sper sa fie ok. Nu stiu cauzele accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu acolo..se pare ca cel cu dacia i-a taiat calea.

nu am mai vazut motociclistul acolo... am inteles ca a fost luat de salvare.trafic infernal azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tanar motociclist accidentat azi 04.07 in localitatea Osorhei in jurul ori 12.00. Un "mos" la volanul unei dacii supernova i-a taiat calea prin intoarcere peste linia continua, fara sa se asigure, l-a lovit lateral si a fost proiectat intr-un audi in stationare. Sarmanul motocicclist Oradean s-a ales cel putin cu fractura la piciorul drept.

L-am asistat pana la sosirea ambulantei (locuiesc aproape de locul accidentului) motorul e vis a vis de locul accidentului la nr 400.

 

Stie cineva mai mult despre starea lui???????????

Ii doresc insanatosire grabnica!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit de accident ... :) pacat de baiat ... ce motor era ? am inteles ca ceva galben ?

 

Era o yamaha fzr albastra...... da pacat de el, la-m vazut cand a trecut prin fata casei male nu mergea cu viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BH 88 FLP e nr motocicletei..sper sa nu gresesc

baiatul de pe motor a murit

a fost acrosat de un BMW si a intrat intr-un stalp din cate am inteles de la cienva care era la accident si sunase la ambulanta.

RIP.

 

a fost si in doctor in preajma si a incercat sa il resusciteze pana vine ambulanta dar nu a reusit. imi pare rau ca se intampla asemenea tragedii in centrul orasului.

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il cheama Raul, are fractura la femurul stang in 4 locuri si la cel drept intr-un loc. E la Spitalul Judetean, o sa ii trebuiasca ceva timp sa-si revina.

 

Rectific. Raul mergea normal pe drum, fara viteza mare ca era aglomerat, si unu care venea din sens opus nu l-a vazut si a virat standa. Raul a apucat sa claxoneze, sa franeze si sa traga dreapta in ultimul moment, coltul din fata a masinii l-a lovit in tibia stanga si i-a rupt-o in 4 locuri, si cum a tras el dreapta a intrat intr-o masina parcata, in care si-a fracturat femurul drept. Idiotul care l-a lovit n-a vrut sa recunoasca nimic, dar au existat mai multi martori. Raul o sa-si revina foarte greu, vreo 5 luni, cam asa. Ii uram insanatosire rapida!

RIP pentru baiatul din centru. E foarte trist ca din vina unor idioti mor motociclisti care circula regulamentar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.bihoreanul.ro/bihor/motociclist...-masina-4618074

 

am fost si eu acolo... motorul era putin sifonat.A mai alunecat cam 40 m de unde a avut loc impactul.

Motociclistul a decedat,din cate am vazut eu el a lovit bordura si a fost proiectat in stalp.Am inteles ca pustiu cu BMW ia taiat calea,si l-a impins pe motocislit in bordura.Extrem de trist si socant.Am inteles ca motocistul era casatorit si avea un copil mic.

ruleta ruseasca jucam zi de zi...

pentru ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) RIP ... cine era motociclistu ? nu era de printre noi ? ....... parca vad iarasi in ambele cazuri cat de greu va merge ancheta si cine stie cine va fi scos vinovat ...

 

deja se vorbea ca baiatu din osorhei avea 120 km.h zicea unu de la politie :| ...

 

pacat ... mi si groaza sa mai scot motoru :| ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :) :D

 

Trist foarte trist :D

Dupa cate vad in poze, deja iesise din viraj :box:, sigur i-a taiat calea cel cu BMWul.

 

Aveti grija cu gazul acela rahat! :)

 

P.S.: Daca nu pt voi, macar pt rude si prieteni. Pe toti ne asteapta cineva acasa.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu anul asta am mers cu motorul cam 50 de km, parca nici nu mai am cheful si "febra" aia de a merge zi si noapte, cum am avut acum cativa ani...absolut nu mai avem ce cauta in trafic! foarte trist!

 

R.I.P! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...