Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Selectia naturala isi spune din nou cuvantul. Daca intradevar nu aveau carnet, pot spune doar ca sunt niste copii prosti si sper ca nici nu vor obtine vreodata permis. Pentru binele lor. Oricum, insanatosire grabnica tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Selectia naturala isi spune din nou cuvantul. Daca intradevar nu aveau carnet, pot spune doar ca sunt niste copii prosti si sper ca nici nu vor obtine vreodata permis. Pentru binele lor. Oricum, insanatosire grabnica tuturor!

 

Pentru binele nostru...pardon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Selectia naturala isi spune din nou cuvantul. Daca intradevar nu aveau carnet, pot spune doar ca sunt niste copii prosti si sper ca nici nu vor obtine vreodata permis. Pentru binele lor. Oricum, insanatosire grabnica tuturor!

 

Selecția naturală consta în eliminarea prin lupta pentru existență.

Aici a fost un concurs intre 2 idioti...unul pe motocicleta care numa copil nu pot sa-i spun...oricum, "SARACUL COPIL" acum este cercetat pentru concurs de infractiuni. meserie huh?

si celalalt care are numa sofer nu il poti numi daca nu poate aprecia distanta si viteza...in conditile in care el mai statea pe loc...

 

la urma urmei fiecare oaie isi duce lana...ca ii vorba de noi ... de voi.... de sofer...sau de acei copii prosti cum ii numiti fiecare raspunde cu banul....sanatatea ...sau din pacate viata.

 

Subscriu la ce a zis razvi.

 

Horia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer nu le plang de mila avand in vedere cum au trecut prin decebal si pe ploaia aia cu " gheata " nici nu am ramas surprins cand am auzit de accident ma asteptam

inconstienta se plateste si bine a zis gixxxer accidents hurts safety doesn`t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Selecția naturală consta în eliminarea prin lupta pentru existență.

Aici a fost un concurs intre 2 idioti...unul pe motocicleta care numa copil nu pot sa-i spun...oricum, "SARACUL COPIL" acum este cercetat pentru concurs de infractiuni. meserie huh?

si celalalt care are numa sofer nu il poti numi daca nu poate aprecia distanta si viteza...in conditile in care el mai statea pe loc...

 

la urma urmei fiecare oaie isi duce lana...ca ii vorba de noi ... de voi.... de sofer...sau de acei copii prosti cum ii numiti fiecare raspunde cu banul....sanatatea ...sau din pacate viata.

 

Subscriu la ce a zis razvi.

 

Horia

Sincer nu stiu daca soferul a gresit atat de mult. Nu vreau sa-i tin partea ca nu il cunosc. Din cate ziceau martorii soferul virase deja la stanga si stationa pe banda a doua incercand sa traverseze cele doua benzi . Doar prima banda era ocupata , pe banda a doua erau doar cei cu motocicleta, care erau foarte departe. Au avut timp sa si schimbe benzile , lucru pa care l-au si facut , dar au revenit din nou pe banda a doua si a inceput sa franeze , in acest timp au pierdut cantrolul rotii spate si... . BIneintele ca soferul v-a fi acuzat de neacordare de prioritate, dar daca ce povestesc martorii sunt adevarate nu-l putem condamna pe sofer. Sincer si eu procedez la fel intr-o situatie din asta. Altfel nu te lasa nimeni sa intri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

M-a sunat si pe mine un prieten chiar acum sa imi spuna ca a fost un accident mortal in Sanmartin.

Cand am intrat pe forum...si am vazut ca e vorba despe Ionut... mi s-a facut rau. :rolleyes:

Dumnezeu sa-i aiba in paza sufletul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INFIORATOR...

 

Am ajuns acolo..aprox la 10 min dupa accident...cu LAJOS..PETRE...

am avut, toti, neplacerea de a-l vedea intins pe jos fara suflare...din pacate SMURDUL nu a mai putut face nimic pentru el.

 

DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA!!! :rolleyes:

 

P.S.Soferul autoturismului era ceva prof universitar de info GRABIT! MACAR ASTA SA PRIMEASCA CEVA ANI DE PARNAIE!

 

MOTOCICLISTII SI POLITISTII SUNT IN DOLIU.

DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...