Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vai de mine! :D in fiecare zi treceam pe acolo min. de 2 ori, tot timpul se invart prostii pe linie continua dubla pe cantemir. oare cum va fi anul viitor, cand o sa pot sa ma dau iarasi cu moto?? mai naspa... :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zicea la tv ca la stiri vor arata despre 4 motociclisti din germania sau de unde loviti de un sofer beat undeva in Bihor

Mesaj completat

http://www.replicaonline.ro/patru_motocicl...at_40209.html-5

http://videonews.ro/action/viewvideo/57771...u-motociclisti/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa. Am putea sa le facem o surpriza facandu-le o vizita. Eu doar pe luni dupa amiaza pot, daca se mai baga careva, feel free. :cheers:

vin si eu, numa va rog sa ma anuntati din timp.

rusine acestei tari nenorocite si in primul rand politiei rutiere care tolereaza de ani de zile o salbaticie criminala pe sosele.

le doresc celor care ar avea un cuvant de spus dar trateaza cu indiferenta acest haos din traficul din romania sa ajunga ei victime cat mai curand.

sanatate maxima ranitilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu, numa va rog sa ma anuntati din timp.

rusine acestei tari nenorocite si in primul rand politiei rutiere care tolereaza de ani de zile o salbaticie criminala pe sosele.

le doresc celor care ar avea un cuvant de spus dar trateaza cu indiferenta acest haos din traficul din romania sa ajunga ei victime cat mai curand.

sanatate maxima ranitilor.

Propun maine pe la 17:30 sa ne intalnim la spital. Banuiesc ca-s la Judetean. Cine mai doreste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu, voi mergeti cu motoarele si daca ploua maine? sa ducem ceva?

Eu da, nu am alta alternativa. Incerc sa aflu pana la 17:00 unde sunt internati.

Pentru cei care doresc sa vina, propun loc de intalnire la Spit. Judetean, 17:15-17:20.

Daca intervine ceva, am sa anunt pe cei care se inscriu la vizita. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa ajung si eu pe la oradea,as dorii sa vin si eu.o sa incerc sa aflu si eu unde sunt internati

Daca afli inainte sa postez eu aci, suna-ma si pe mine te rog. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cum a decurs vizita la cei accidentati? Cum se simt, daca s-au rezolvat problemele medicale majore, unde sunt mobrele lor si daca v-au cerut ceva sprijin in vre-o problema anume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti da detalii despre ei?. Am inteles ca unul dintre ei se afla in Bucuresti si as vrea sa vad care e starea lui si sa vedem cu ce-l putem ajuta.

 

 

P.s: un mesaj este cel mai indicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce am putut sa aflam este ca au fost 6 motociclisti,2 nemti si 4 slovaci,nu se cunosteau,soarta a facut sa fie toti in acelasi loc in acel moment nepotrivit.masina a intrat pe contrasens dupa primi 2 motociclisti,atingindu-l pe al 3-lea si scotindu-l de pe carosabil,al 4-lea a intrat frontal in masina(cel pe care l-am vizitat),al 5-lea la fel doar acrosat si al 6-lea a scapat nevatamat.

Acesta era intr-o stare buna,urmind sa fie externat miine dimineata.are un inel la coloana vertebrala fisurat dar nimic grav.spre norocul lui,avea bagaj pe rezervor si in momentul impactului a fost proiectat peste masina iar echipamentul de protectie a facut restul.

de cel cu fracturi la picioare nu se stia nimic nefiind din aceeasi grupa.

cel de-al 2-lea neamt era al 5-lea in coloana,cel acrosat cu lateralul,era si el la spital alaturi de prietenul lui,din fericire doar ca apartinator.a scapat fara nici o zgirietura,doar motorul este accidentat

nu stiu despre care se spune ca este la bucuresti.n-am putut afla nimic de la spital

motoarele sint la politia din beius,dar ei vor fi transportati(buninteles ca pe bani lor) miine dupa externare in germania impreuna cu motoarele distruse.

Editat de RaitaMC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...