Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ar trebui sa ne strangem toti biker i sa mergem impreuna :P

dada ar trbui sa fim toti acolo , sa`l conducem pe ultimul drum :( :P .... Dumnezeu sa`i odihneasca in pace :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca totusi am ajuns aici, sa scriem cateva randuri si in amintirea lui Fazek ( motororult ) si Timi. Tragedie ce sa intamplat cu ei, asa tineri , dar poate ca au mers intr-un loc mai bun. Condoleante pentru familia Fazekas si Domjan. Nu te vom uita niciodata Fazek, numai cei care sunt uitati mor.

 

Vineri seara 08.06.2007 la ora 20.00 aprindem o luminare in Astoria, in amintirea tinerilor: Fazek si Timi . Cine poata sa vina cu o luminare, cei care l-au cunoscut, prieteni , rude.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai conteaza experienta, nu mai conteaza ca ai carnet din 1995, nu mai conteaza ca mergi legal. Nu. Totul este o loterie, o ruleta ruseasca. Viata noastra e la bunul plac al cretinilor ("Cum a zis soferul dubei: Credeam ca am timp sa intorc" - Dar in pzda matii, stai in mortii tai pana trece ca intarzii 10 secunde pe care le recuperezi dup'aia..).

 

Odihniti'va in pace!

 

LE:

 

:P chiar azi puteai sa-l vezi pe casca mea.

Dar si maine ,si poimaine si toata vara poti sa-l vezi. :(

Garantie 6 luni.

Mi'au dat lacrimile..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..Cu super bun simt si fara preconceptii.Asa l-am stiut pe Fazek!

Ma pufneste plansul..

Rog pe ceineva care stie unde e inmormantat sa imi lase un mesaj privat cu indicatii cum ajung la el la mormant.Sunt din Buc. si nu am habar d zona deloc.

Multumesc fain!

Drum bun lor si multa fericire pe unde or fi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, mare pacat!. Am ramas socat cand am auzit. Fazek si tu te-ai dus ... :( Foarte serios, corect si punctual, mi-am luat alarma de la el, a fost un baiat extraordinar si s-a dus ... Incredibil ce se intampla aici :P

R.I.P. :P

 

Sincere condoleante familiilor indoliate si prietenilor apropiati.

 

Imi cer scuze dar nu mai sunt in stare sa spun mai multe...

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai conteaza experienta, nu mai conteaza ca ai carnet din 1995, nu mai conteaza ca mergi legal. Nu. Totul este o loterie, o ruleta ruseasca. Viata noastra e la bunul plac al cretinilor ("Cum a zis soferul dubei: Credeam ca am timp sa intorc" - Dar in pzda matii, stai in mortii tai pana trece ca intarzii 10 secunde pe care le recuperezi dup'aia..).

 

Odihniti'va in pace!

 

LE:

Mi'au dat lacrimile..

 

No sa-l mai vezi casca :)( l-au inmormintat impreuna cu Fazek. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: :wave:

:moto:

:scratch: RiP :)

o sa ne lipsesti Fazek!

Nu am cuvinte, doar intrebari!

De ce?????

:) :) :moron:

Chiar m-am gandit si eu cand am venit acum o ora acasa.... m-am uitat spre cer si am intrebat. Oare nu se plictiseste acolo .... era un om liber,care n-a putut sa stea intr-un loc. Cu el am urcat prima oara pe motocicleta... dintotdeauna m-a sprijinit, iar acum no sa ma vada cu prima mea motocicleta.... Asa bucuros era cand meream spre Felix si m-a intrebat ,, asa-i ca e bine????? ". no sa ma vada singura pe motocicleta. :D poate ca nici no sa fie fara sprijinul lui.... Dumnezeu sa-l odihneasca.

 

Daca este cineva din Oradea, sa vina vineri seara in Astoria sa aprindem a luminare in amintirea celor doi. De la ora 20.00 sau si mai repede, o sa fiu acolo. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...