Sari la conținut

Pareri despre revista


Dobrescu
 Share

Cum vi se pare revista MotoLife?  

374 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Cum votul nu e secret, mentionez ca am votat ca fiind buna revista ML.Am toate numerele Ml, incepand cu nr master si pana acum 4-5 luni de cand nu mai cumpar ML si nici UM, din ce motiv anume chiar nu stiu si cred ca nici nu mai conteaza atata timp cat vreau sa le multumesc celor de la ML si UM pt munca depusa acolo si pt faptul ca lor le datorez multe ore de lectura ff placuta, mai ales iarna cand dorul de plimbari cu motorul imi ardea sufletul!Imi pot permite, ca fost cititor fidel al ambelor reviste, o sugestie; orgoliu mai putin, munca mai multa si respect cat cuprinde pt ceilalti, si aici ma refer la cei care alcatuiesc concurenta!Multumiri inca o data si numai bine va doresc :crack:

jeane, nu stii ce pierzi. cu banii de 4-5 ziare iei o revista in limba romana in care si numai pozele merita :crack: .

de acord ca este loc de mai bine. si asa va fi, ca deh, concurenta...

iar daca ai toate numerele (ML ca e topicul lor) e chiar pacat sa nu ai colectia intreaga.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salvati revista! p.s. parerea mea am postat-o in topicul despre nr nr.63 al revistei.bafta!

99% I Agree!Totusi zic ca va-ti indepartat de stilul initial parca atrage a prea Comercial!

Dar totusi zic ca nu e prea tarziu pentru ca aveti o istorie dealungul anilor! :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar revista de cand a aparut (chiar daca imi m lipsesc cateva numere), vreu sa va spun cu mare parere de rau ca devine din ce in ce mai proasta si mai scumpa ..... pacat!!! in loc sa citim articole de interes general, tehnica, putina mecanica, sfaturi practice...ghici ce vad eu: motociclete custom , prototipuri sau cine stie ce ciudatenii (de parca ar avea cineva din astea). + de asta, mai schimbati domnilor anunturile astea moto de vanzari ca le tot vad de 1 an intruna. adios! eu nu mai cumpar revista!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar revista de cand a aparut (chiar daca imi m lipsesc cateva numere), vreu sa va spun cu mare parere de rau ca devine din ce in ce mai proasta si mai scumpa ..... pacat!!! in loc sa citim articole de interes general, tehnica, putina mecanica, sfaturi practice...ghici ce vad eu: motociclete custom , prototipuri sau cine stie ce ciudatenii (de parca ar avea cineva din astea). + de asta, mai schimbati domnilor anunturile astea moto de vanzari ca le tot vad de 1 an intruna. adios! eu nu mai cumpar revista!

daca e chiar asa cum spui, ia pune fata in fata primul nr. cu ultimul. chiar crezi ca e mai bun primul?

 

sau nu il ai nici pe primul nici pe ultimul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...