Sari la conținut

Cati Bikeri Sunt In Ag!?!?


Blu3
 Share

Postări Recomandate

multumesc de urari si le dau inapoi cu mare placere. sa-ti dau un pont: sunt moldovean de ala cu limba lata, de la piatra neamt, in bucuresti sunt doar un venetic.

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 15:10 -------------</small><br/>si da, vreau un ban plz, ca m-au secat sarbatorile astea. faceti un fond de ajutorare? as avea nevoie pentru o carburatie si pentru indreptat o janta. nu e mult. pana in 100 de euro. sa va dau un cont de card sau faceti o parada pentru a-mi aduce banii?

ma nene iara te bagi in seama neintrebat?? nu ti-e mila de saraca mama ta ?? ca la cate o luat de la diversi creca merge mai cracanata decat un cow-boydin far west dupe ce a calarit o juma de an

 

citez un mare clasic in viata..." Amice.....esti idiot"

 

 

numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai capatana, ceea ce faci tu e atac la persoana. eu vorbeam de topicul asta al vostru, nu dadeam in cineva in mod special. daca pe tine atat te duce mintea, foarte bine, sa fii sanatos si sa ai grija de tine. daca tu atat stii sa zici, adica sa te iei de muma-mea, se cheama ca am dreptate sa te fac cum vreau eu. nu am sa te fac, destul esti pedepsit prin faptul ca esti vai de cucu tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de urari si le dau inapoi cu mare placere. sa-ti dau un pont: sunt moldovean de ala cu limba lata, de la piatra neamt, in bucuresti sunt doar un venetic.

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 15:10 -------------</small><br/>si da, vreau un ban plz, ca m-au secat sarbatorile astea. faceti un fond de ajutorare? as avea nevoie pentru o carburatie si pentru indreptat o janta. nu e mult. pana in 100 de euro. sa va dau un cont de card sau faceti o parada pentru a-mi aduce banii?

aha si ce faci tu se numeste ce? cand iei la misto un grup(din care fac parte)?? ... a nu e atac la persoana ... e act de binefacere nu?? nu dadeai in cineva in mod special dar DADEAI ... mi se pare acelasi lucru... vai de cucu meu..... poate .. dar macar am ...tie creca iti lipseste cu desavarsire..:(

asa ca vezi de comunitatea ta regionala ... a nu ai... scuze ..... :rolleyes: ramai atunci in lumea ta mica si inghesuita ..

CONDOLEANTE :crack: :rock: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru indreptat o janta. nu e mult. pana in 100 de euro. sa va dau un cont de card sau faceti o parada pentru a-mi aduce banii?

 

Inseamna ca esti prost de dai in gropi daca ai strambat janta :rock: :blbl: :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scuze dar n-am putut sa ma abtin :rolleyes: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca e important in ce conditii am strambat eu janta. hai sa va zic totusi. veneam de la giurgiu, era noapte si ceata, foarte multa ceata, trebuia sa merg cu viziera ridicata, si am luat o groapa urata de tot, nu aveam viteza si mergeam frumos in coloana de 3 motociclete. eu eram ultimul, deoarece nu imi merge stopul pe frana si nu vreau sa incomodez motoristii din grup. iaca asa am luat groapa. si, da, puteti spune ca sunt prost de dau prin gropi, dar prostia mea nu depinde de nimic, pur si simplu am luat o groapa, pe cand prostia altora e atat de molipsitoare incat altii, nu neaparat prosti, percuteaza la topicuri gen: cati bykery sunt in ag? cum palaria lu nea vasile sa scrii bykery? ce fasole ori graunte ori pleava sa ai in cap sa poti stalci in asemenea hal o limba sau o babardeala intre doua limbi: romana si engleza. daca e pe asa, mai bine scriati baicheri si tot erati mai bine, dar nu cum e aici frate. e ca un nume de ala pusti basit care isi scrie numele pe banca de la scoala: gaby cu doua puncte pe y.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un fel ai dreptate, mie mi-e rusine ca sunt pitestean cand vad balivernele din partea asta a forumului.

stiu si raspunsul la aceasta mare adunare de posturi proaste: s-au nascut multi motociclisti anu asta si anul trecut :crack: dar de, cred ca asa e peste tot.

hai la multi ani :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un fel ai dreptate, mie mi-e rusine ca sunt pitestean cand vad balivernele din partea asta a forumului.

stiu si raspunsul la aceasta mare adunare de posturi proaste: s-au nascut multi motociclisti anu asta si anul trecut :crack: dar de, cred ca asa e peste tot.

hai la multi ani :crack:

daca lumea isi da cu parerea pe forum nu inseamna ca tre sa iei tot in seama, de ce tre sa bagi in seama toate prostiile daca te deranjeaza? citeste, baga la cap daca ai ce si treci la urmatorul post dar nu tre sa judeci acum parerea unora. hai nu te enerva. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ati uitat de niste baieti mai vechi... :cheers:

Gabi Turlea Honda VTR 1000 SP2

Toni Honda VTR 1000 SP1

Si o completare... eu.. Lucian...Honda CBR 954 FireBlade AG 80LWK

Mai e cineva... Ionut CBR 954...

 

Cine stie cati suntem pana acum??

Sal'tare Maktub si asfalt uscat (tre sa ne tinem pe el, ok? :D )... no offense!!! :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de urari si le dau inapoi cu mare placere. sa-ti dau un pont: sunt moldovean de ala cu limba lata, de la piatra neamt, in bucuresti sunt doar un venetic.

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 15:10 -------------</small><br/>si da, vreau un ban plz, ca m-au secat sarbatorile astea. faceti un fond de ajutorare? as avea nevoie pentru o carburatie si pentru indreptat o janta. nu e mult. pana in 100 de euro. sa va dau un cont de card sau faceti o parada pentru a-mi aduce banii?

 

doamne bine ca nea scapat dumnezeu de invazia moldovenilor si ca toti trag ca furnicile la musuroi in bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne bine ca nea scapat dumnezeu de invazia moldovenilor si ca toti trag ca furnicile la musuroi in bucuresti

o fi KRUPP moldovean .... da stie sa scrie corect gramatical

 

 

vezi prima oara de barna din ochiul tau apoi de gunoiul altuia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

va salut!!! sunt si eu de curand posesor de motocicleta(inca nu pot spune motociclist) si as vrea sa ma trec si eu in lista voastra. horyka mi se spune si am un suzuki xf650 freewind.

de asemenea, mai cunosc catziva motociclisti:

un domn Iorgulis tot cu un freewind, un tip din Darmanesti Marius cu un Bandit, un altul, Radu din Domnesti cu vreo 5 motociclete(2 de cross, un kava din '94 de 750, un intruder si inca una pe care nu o stiu...)

bafta mare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca topicul era cu numaratoare de motociclisti si s-a ajuns la altceva.

Ma rog...

 

 

Tavi cu Harley (PETROM NORD,poate s-a zis si nu am fost atent)

Bogdan (Babum) cu Suzuki Intruder600 ---YRN

Eu cu Suzuki Marauder (sau nu se pune ca e de 250!) ---FVS

Mihai Goro Dragstar(Topoloveni) ---GOR

Florin cu Virago ---LUP(a fost cu voi la munte)

asta din categoria choppere...

Bogdan Macovei cu Suzuki GSX1000(din Honda CBR600)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A VENIT VARA is cum era de asteptat soselele sunt pline in adevaratul sens al cuvantului c\u masini,atv-uri,motocilete si ce mai are omu" pe acasa :cheers: Nu v-ati intrevat nici macar o data "OARE CATI BYK3RY SUNT IN AG?!"

Am auyzit la Stiri ca momentan sunt apox 300.000 de byk3ry in toata tara...curiozitatea asta ma omoara

 

SA INCEPEM SA NUMARAM...

ATENTIE!(NU CONTEAZA MODELUL)

eu sunt 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati uitat de

catalin rusu - honda cbr 929, care este motociclist de foarte mult timp

gabone - ktm , motociclist de ani buni

sorina- yamaha fazer

costin - honda sp1

giany- honda cbr 600fh, honda goldwing gl 1800

bebe ivan - intruder 1800

miki- r1

biscaya (florin) - kawasaki zx10

tigeru - nu stiu dk mai are moto

alex - aprilia 125

andreea si marius - yamaha fazer

ion - kawasaki zx9

adi bosniacu - si-a schimbat-o de curand

 

 

scuze... am uitat de daniela care sta la bucuresti, dar e pitesteanca... are honda cbr 600f4i

 

daca-mi mai amintesc pe cineva cu mare placere va ajut....

 

ASFALT USCAT!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vad ca topicul era cu numaratoare de motociclisti si s-a ajuns la altceva.

Ma rog...

 

 

Tavi cu Harley (PETROM NORD,poate s-a zis si nu am fost atent)

Bogdan (Babum) cu Suzuki Intruder600 ---YRN

Eu cu Suzuki Marauder (sau nu se pune ca e de 250!) ---FVS

Mihai Goro Dragstar(Topoloveni) ---GOR

Florin cu Virago ---LUP(a fost cu voi la munte)

asta din categoria choppere...

Bogdan Macovei cu Suzuki GSX1000(din Honda CBR600)

 

:drink: era cbr 900 Jimmy :moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...