Sari la conținut

Cati Bikeri Sunt In Ag!?!?


Blu3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 301
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

NUMARATOAREA CONTINUA?!~?!?

NU CREDEAM SA SUNT ATATIA(n.r byk3ry)!!! :finger: :moron:

 

 

 

Salutare!!! De curand fac parte si eu din bikerii din Pitesti. Am un Suzuki GSX R600. Asa ca ma puteti trece si pe mine la numaratoare. Am numere provizorii dar o sa am AG 89 DBM.

Asfalt uscat si sa nu aveti parte de intamplari nefericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si fostu proprietar nu mai are motor acum?

 

 

pt un moment seba nu mai are motor! ce o sa-si ia....hmmm inca nu e hotarit! :laugh:

 

--- Mesaj completat în 06 Oct 2007 19:08 -------------

Salutare!!! De curand fac parte si eu din bikerii din Pitesti. Am un Suzuki GSX R600. Asa ca ma puteti trece si pe mine la numaratoare. Am numere provizorii dar o sa am AG 89 DBM.

Asfalt uscat si sa nu aveti parte de intamplari nefericite!

 

 

salut Bogdan. bine ai venit printre noi.

toate bune si sa ai multa grija. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!!! De curand fac parte si eu din bikerii din Pitesti. Am un Suzuki GSX R600. Asa ca ma puteti trece si pe mine la numaratoare. Am numere provizorii dar o sa am AG 89 DBM.

Asfalt uscat si sa nu aveti parte de intamplari nefericite!

 

 

 

 

TE-AM TRECUT! :lol: BINE AI VENIT!

 

Suntem multi si asta ma bucura! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sebastian - yamaha virago 250 .. adica eu , doar ca astept sa mai vina si permisul :crack: (ianuarie-feb)

 

eu i-am numarat doar pe cei mentionati in postari .. 123 inclusiv cel cu mobra, acum daca printre ei se mai repeta.. ramane de vazut, aaaa, 124 cu mine

 

la cat mai multi km tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce fericita ej u... :cheers:

 

poate va faceti un club voi fetele si ne mai primiti si pe noi in vizita :P

 

 

suntem atit de putine...incit nici un club nu putem sa ne facem :lol:(

dar e mai bine ca suntem putine...putine si bune.. :crack:

oricum se pare ca pitestencele prefera speederele...(exceptie sorina)

taxa ar fii atit de mare la intrare in club...incit...oare va permiteti???

si avind in vedere ca am fost prima fata cu moto din pitesti...din cite stiu eu si mi s-a spus...as fi presedinta clubului...deci...dati-va bine pe linga mica ca poate...poate.. :kick:

 

--- Mesaj completat în 14 Dec 2007 22:29 -------------

nu e o idee rea cea cu clubul de fete.......

 

sunte mcateva mocicliste si sunt sigura ca pana l avara ora sa mai apara cateva........???!!!!!!!:D

 

 

tu esti fata???? ca din avatar nu reiese asta!!!

esti o noua motociclista??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem atit de putine...incit nici un club nu putem sa ne facem :cheers:(

dar e mai bine ca suntem putine...putine si bune.. :crack:

oricum se pare ca pitestencele prefera speederele...(exceptie sorina)

taxa ar fii atit de mare la intrare in club...incit...oare va permiteti???

si avind in vedere ca am fost prima fata cu moto din pitesti...din cite stiu eu si mi s-a spus...as fi presedinta clubului...deci...dati-va bine pe linga mica ca poate...poate.. :kick:

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Dec 2007 22:29 -------------</small><br/>

tu esti fata???? ca din avatar nu reiese asta!!!

esti o noua motociclista??? :crack:

[/quote

 

ce te face sa crezi ca nu sunt fata? "numele" meu??? poza cu peter solberg??? sau ce, ca nu inteleg?

adevrul e ca sunt ceva mai "barbata" ca sa zic asa. daca puteam ma faceam pilot de raliuri dar cum e destu de costisitor........... asta nu inseamna ca nu sunt fata..

 

 

uite o WRC verde. kadoooo ca am vazut ca-ti place mai verde

post-27002-1197665020_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fi rea...ca nu am zis nimik de genul ca nu ai arata ca o fata. insa din exprimarea ta nu se prea intelegea.Daca spunea-i ca esti DODO...nu mai aveam nici o indoiala..pt ca doar ne cunoastem...si dupa cum bine vezi mai sus..chiar am specificat ca mai avem o fata motociclista in pitesti(adica tu).Si mie imi plac raliurile, mi-ar place sa pilotez unul...poate nu sunt atit de impatimita ca tine...dar nu are rost sa ne dam ghionuri..tocmai noi fetele din pitesti ..mai ales ca suntem atit de putine. Ba chiar ar trebui sa fim cu toate prietene pt ca baietii ar muri de oftica sa vada o gasca de fete pe motoare.Scz daca te-am jignit in posturile anterioare, nu a fost cu intentie.Asfalt uscat BIKER GIRLZ

Editat de rosalynda_1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rosalynda, nu vreau sa te dezamagesc sau sa-ti tai elanul, dar trebuie sa stii ca prima fata cu motor din Ag nu esti tu, in niciun caz. Prima a fost Loredana, cu muuuulti ani in urma (chiar daca acum nu prea mai stie nimeni nimic de ea). Apoi fosta prietena lui Uta -Andreea parca (fata mergea cu motorul si il mai cara si pe ditamai Uta in spate cand se imbata el). Apoi Oana (prietena lui Klaus), apoi Alexia ( a venit si ea cu motorul de cateva ori la Butoaie). Numai pe ele le stiu eu cu mult inainte sa aud de tine.Nu stiu daca or mai fi si altele. Si as vrea ca asta sa o iei doar ca pe o informatie si nimic altceva. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rosalynda, nu vreau sa te dezamagesc sau sa-ti tai elanul, dar trebuie sa stii ca prima fata cu motor din Ag nu esti tu, in niciun caz. Prima a fost Loredana, cu muuuulti ani in urma (chiar daca acum nu prea mai stie nimeni nimic de ea). Apoi fosta prietena lui Uta -Andreea parca (fata mergea cu motorul si il mai cara si pe ditamai Uta in spate cand se imbata el). Apoi Oana (prietena lui Klaus), apoi Alexia ( a venit si ea cu motorul de cateva ori la Butoaie). Numai pe ele le stiu eu cu mult inainte sa aud de tine.Nu stiu daca or mai fi si altele. Si as vrea ca asta sa o iei doar ca pe o informatie si nimic altceva. :rolleyes:

 

 

eu ma refeream la motoare de viteza. oricum nu conteaza cine a fost prima....ca asa si eu am carnet de 2 ani, dar merg cu moto doar de 9 luni, sau mai sunt alte persoane care au permis de A si nu au mers in viatza lor.

nu eu am spus ca as fi fost prima ci motociclistii speeder-isti.

pt mine e fff putin important acest lucru, mai important este care iese cu motorul etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place la nebunie titlul topicului. auzi la ei, bykery. bah, nu exista niciun moderator pe aici sa mai dea cu ajutorul in stanga ori in dreapta?

 

esti dilau mare....esti ca un dracusor din ala caruia ii place sa isi bage coada peste tot...poate poate o iesi ceva scandal......treaba e ca noi pitestenii suntem mai putin impulsivi decat voi astia de la centru deoarece aici lumea isi vede de treaba ei si nu sunt atat de stresati oamenii precum la voi acolo....in fine sa ai parte de un craciun fericit si sanatate multa tie si familiei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de urari si le dau inapoi cu mare placere. sa-ti dau un pont: sunt moldovean de ala cu limba lata, de la piatra neamt, in bucuresti sunt doar un venetic.

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 15:10 -------------
si da, vreau un ban plz, ca m-au secat sarbatorile astea. faceti un fond de ajutorare? as avea nevoie pentru o carburatie si pentru indreptat o janta. nu e mult. pana in 100 de euro. sa va dau un cont de card sau faceti o parada pentru a-mi aduce banii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...