Sari la conținut

Intalnirea De La Oradea-baile 1mai


Postări Recomandate

super intrunirea... super si organizarea....tot..si locatia...

dar din pacate sambata ne`am cam plictisit teribil...pentru ca erau ceva concursuri...

care au fost date la schimb pentru o tombola.....

 

per total...frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizare super,curatenie,mincare buna,oameni deosebiti,felicitari pentru organizatori si intreaga lui echipa , am petrecut citeva ore placute cu "stapinu "si prietenul lui.M-am simtit deosebit si astept cu nerabdare urmatoarea intilnire organizata de SORIN .Felicitari.....Cine nu a venit nu stie ce a pierdut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare c-o fost fain, din pacate cam departe .

Maxiscooter, cacao-mash in ap. tau foto. ca ai belit pozele de nu se-ntelege nimika. :( Apropo, cine era muierile de pe scena si ce zbiereau in microfon? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare c-o fost fain, din pacate cam departe .

Maxiscooter, cacao-mash in ap. tau foto. ca ai belit pozele de nu se-ntelege nimika. :( Apropo, cine era muierile de pe scena si ce zbiereau in microfon? :P

 

 

Asta e forum ptr poze de la intilniri ,nu toaleta publica, asa ca fa-ti nevoile in locuri special amenajate.Precum a precizat omul pozele sunt facute cu telefonul mobil.Asta e tot ce a putut. A propos, m-am uitat pe harta, de la Medias la Oradea sunt 267 km .Asta e departe? Cu geesicserul de o mie faceai o ora maxim.Dar e mai usor sa te dai prin oras fara casca si sa arunci cu cacao in altii.

 

 

Muierile de pe scena "era" Laura Andresan si lesbienele ei care au venit sa ne arate barbati dezbracati si sa-si bata joc de noi ca nu avem noi bani de vazut pasarica dinsei.

Chiar, cine e Laura Andresan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele promise

 

Pentru Ingrid si...... pt.oricine doreste sa admire

Felicitari................Flicitari.....................Felicitari!!!!!!!!!!!! acum cind revad pozele parca as vrea sa vina iarasi weekendul si sa ne vedem in acealsi loc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super loc , super oameni , super organizare!!!!!!!!!!!! Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :P

Sunte/ti la inaltime tineti/o tot asa! Bravo Sorin!!!!! Bravo MOTOX :P :rose:

Sunt flacari ce scinteie/n noapte

Si/n umbra noptii se disting

Sunt amintiri ce par aproape

Sunt amintiri ce nu se sting..............acesta/i una dintre ele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e forum ptr poze de la intilniri ,nu toaleta publica, asa ca fa-ti nevoile in locuri special amenajate.Precum a precizat omul pozele sunt facute cu telefonul mobil.Asta e tot ce a putut. A propos, m-am uitat pe harta, de la Medias la Oradea sunt 267 km .Asta e departe? Cu geesicserul de o mie faceai o ora maxim.Dar e mai usor sa te dai prin oras fara casca si sa arunci cu cacao in altii.

 

Auzi mah pupa-n k.u.r., esti neam cu Dabija? In primul rand cei 270 de km pana in Oradea , in mintea ta cretina cum poti sa-ti inchipui ca poate fi facut intr-o ora indiferent cu ce motor? Te crezi pe Autobann cumva? Si apoi, ma cunosti de undeva de aplici clishee forumiste cu mine? :scratch:

Si apoi de 7-8 ani m-am plictisit de moarte de intalniri, cand faci cateva pe an, dupa un timp ti se acreste sa vezi aceleasi lucruri banale. Prefer sa ies undeva la drum bun si sa-i dau bataie pana unde am gas si inapoi decat sa stau 2 zile beat manga si sa fac circ ptr. altii.

Insa ma bucur ca la Oradea s-a reusit ceva fain :) , deobicei asa-i la inceput, asa a fost si la Brasov, Ploiesti, sa speram ca va mai fii la fel si-n viitor si atunci vom veni mai multi la ceva sigur, nu sa strabati juma de tara ca apoi sa risti sa iei teapa. Nervii si timpul, n-au pret!

Acum ai inteles tinere? Atunci vezi-ti de vitele tale in continuare si nu te baga in glumele altora indiferent cum sunt ele atata timp cat nu-ti sunt adresate. :)

Editat de DUKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi mah pupa-n k.u.r., esti neam cu Dabija? In primul rand cei 270 de km pana in Oradea , in mintea ta cretina cum poti sa-ti inchipui ca poate fi facut intr-o ora indiferent cu ce motor? Te crezi pe Autobann cumva? Si apoi, ma cunosti de undeva de aplici clishee forumiste cu mine? :scratch:

Si apoi de 7-8 ani m-am plictisit de moarte de intalniri, cand faci cateva pe an, dupa un timp ti se acreste sa vezi aceleasi lucruri banale. Prefer sa ies undeva la drum bun si sa-i dau bataie pana unde am gas si inapoi decat sa stau 2 zile beat manga si sa fac circ ptr. altii.

Insa ma bucur ca la Oradea s-a reusit ceva fain :) , deobicei asa-i la inceput, asa a fost si la Brasov, Ploiesti, sa speram ca va mai fii la fel si-n viitor si atunci vom veni mai multi la ceva sigur, nu sa strabati juma de tara ca apoi sa risti sa iei teapa. Nervii si timpul, n-au pret!

Acum ai inteles tinere? Atunci vezi-ti de vitele tale in continuare si nu te baga in glumele altora indiferent cum sunt ele atata timp cat nu-ti sunt adresate. :)

iao mai incet fecioras omul sa dat cu parerea si ii parerea lui si are dreptul la ea atata timp cat nu e forumul tau.asa ca iao mai incet.

chiar nu e vina lui ca tu esti plictisit si sictirit .

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

post-20565-1183542449_thumb.jpgpost-20565-1183542449_thumb.jpg

iao mai incet fecioras omul sa dat cu parerea si ii parerea lui si are dreptul la ea atata timp cat nu e forumul tau.asa ca iao mai incet.

chiar nu e vina lui ca tu esti plictisit si sictirit .

zaha

 

hai mai fratilor nu va mai certati dati cu :cheers: si o data va treca!!!!!!!! :D

sa ma laud si eu am fost la prima mea intalnire moto(cu nevasta) si pentru noi a fost o experienta unica si de neuitat ! :ok:

am facut si noi ceva poze dar doar astea au reusit...sorry :(

 

post-20565-1183542494_thumb.jpgpost-20565-1183542449_thumb.jpgpost-20565-1183542449_thumb.jpg

iao mai incet fecioras omul sa dat cu parerea si ii parerea lui si are dreptul la ea atata timp cat nu e forumul tau.asa ca iao mai incet.

chiar nu e vina lui ca tu esti plictisit si sictirit .

zaha

 

hai mai fratilor nu va mai certati dati cu :cheers: si o data va treca!!!!!!!! :D

sa ma laud si eu am fost la prima mea intalnire moto(cu nevasta) si pentru noi a fost o experienta unica si de neuitat ! :ok:

am facut si noi ceva poze dar doar astea au reusit...sorry :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...