Sari la conținut

Accident Mortal Oradea 1 Iunie 2007


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa-i ierte... :P Shi eu am luat alarma de la el acum un an shi ceva... Nu l-am cunoscut personal, dar am vorbit putzin cu el pe aici pe forum.... Imi pare foarte rau shi pentru el shi pentru prietena lui....

 

Condoleantze familiei shi prietenilor... :rose:

 

:P :(

 

DDC

 

 

PS.: Nah... ca iara am scris de pe useru' lu' pretena-mea.... Am uitat sa-l schimb...

 

DDCristi

Editat de ddc_oana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"chiar azi puteai sa-l vezi pe casca mea.

Dar si maine ,si poimaine si toata vara poti sa-l vezi. :rose:

Garantie 6 luni. "

Asa s-a incheiat ultimul post a lui. Fara sa-l cunosc ma ramas terifiat de cele intamplate. :P :( :P

 

Ca tot e intrunire la Oradea, ar fi frumos ca maine dimineata sa se faca un mars prin oras in memoria lui si impotriva evenimentelor de acest fel.

Editat de andrei_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Dar si maine ,si poimaine si toata vara poti sa-l vezi. :rose:

Garantie 6 luni. "

Asa s-a incheiat ultimul post a lui. Fara sa-l cunosc ma ramas terifiat de cele intamplate. :P :( :P

 

Ca tot e intrunire la Oradea, ar fi frumos ca maine dimineata sa se faca un mars prin oras in memoria lui si impotriva evenimentelor de acest fel.

ce sa zic fratilor! ..sincere condoleante!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE(AbyssWalker @ Apr 27 2007, 09:20 AM) *

tocmai de aia nu prea imi vine sa dau banu.. cred ca sunt si usor de dezarmat laugh.gif

 

Sunt lucruri usor de facut , dar greu de "distrus".

De ex. tu sau eu tongue.gif

beer.gif

 

 

Sunt socat. Nu stiu ce sa scriu. Nu pot sa cred.

 

Toti suntem siguri ca noi n-o putem pati. Dar maine putem deveni statistica. Maine poate fi oricare dintre noi aici, primind ultimele omagii. Sper sa existe un Dumnezeu care sa aiba grija de oameni ca el. Sa-ti fie somnul lin, frate!

Editat de AbyssWalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot mor oamenii acestia nevinovati .. si noi stam si nu facem nimik ... poate ca eu sunt copil, dar eu zic ca trebuie sa facem ceva.. sa ne unim si sa facem frate ceva .. sa mergem sa batem in porti pana se deschid.. daca suntem uniti suntem puternici .. daca ne lalaim asa nu facem nimik.. trebuie sa fim impreuna si la bine si la rau

 

 

Nu are sa se faca nimic. Stiu ca suna brutal si momentul este prost ales, dar nimeni nu are sa faca nimic. Vor fi iar o suma de pareri, vor fi propuneri... iar acest topic se va stinge ca si celelalte. Nimic nu are sa se faca cu toate ca stim toti ca trebuie sa se faca.

 

R.I.P :P :( :P :rose: :finger: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are sa se faca nimic. Stiu ca suna brutal si momentul este prost ales, dar nimeni nu are sa faca nimic. Vor fi iar o suma de pareri, vor fi propuneri... iar acest topic se va stinge ca si celelalte. Nimic nu are sa se faca cu toate ca stim toti ca trebuie sa se faca.

 

R.I.P :P :( :P :rose: :finger: :finger:

Se poate face ceva. Mai precis se pot face presiuni pe cai mai mult sau mai putin legale pe langa cei ce ancheteaza/judeca acest caz astfel incat soferul sa nu primeasca pedeapsa cu suspendare, ci direct puscarie. Este nevoie de astfel de exemple. Atunci cand omul de rand va constientiza ca o clipa de neatentie stupida il poate trimite alaturi de scursori ale societatii precum criminalii (violatori, ucigasi) in serie, abia atunci va deveni cu adevarat atent la cei din jurul sau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate face ceva. Mai precis se pot face presiuni pe cai mai mult sau mai putin legale pe langa cei ce ancheteaza/judeca acest caz astfel incat soferul sa nu primeasca pedeapsa cu suspendare, ci direct puscarie. Este nevoie de astfel de exemple. Atunci cand omul de rand va constientiza ca o clipa de neatentie stupida il poate trimite alaturi de scursori ale societatii precum criminalii (violatori, ucigasi) in serie, abia atunci va deveni cu adevarat atent la cei din jurul sau.

fix pix...eu am o propunere...in 15 cand va fi intrunirea la timisoara...sa vina Bihorenii prin Arad,sa ne impreuna cu tot tacamul,bannere,steaguri,stickere...si sa facem o tura prin tot centrul Aradului(ca prin Oradea a fost deja) si pe urma sa plecam toti spre Timisoara unde putem iar sa facem o tura pe bulevardul principal...eu is pentru,cine are o idee mai buna decat protest si defilare sa si-o spuna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stege.

 

Vorbisem cu el, il cunosteam, vroiam sa cumpar o alarma de la el, m-a ajutat cu sfaturi, saritor, rabdator. Mi-au dar lacrimile ieri cand am auzit. Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

 

:P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincere condoleante familiilor indurerate,nu il cunosteam dar din cate am auzit era un baiat sooper,dumnezeu sa-i odihneasca in pace

Jalnica situatia in care suntem pusi,si eu am suferit un accident asemanator,am scapat mai usor dar no trebuie sa luam atitudine, sper sa ne vedem cat mai multi in 15 la timisoara si sa facem un mars

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate parada de ieri a fost urmata de un mars spre locul unde prietenii nostrii si-au pierdut viata...

... reactia automobilistilor conservari ....vazand ca vine puhoiu` si trecem pe rosu cu politie si toate cele.... se bagau ne clacsonau ca de ce pi.zda mamii noastre marsaluim noi pe drumul lor cand ei au de mers si sunt grabiti...

...jalnic in tara asta de tot c.acatu`

 

io cred ca ma las de hobby-u` asta super periculos ... sau poate ma apuc de ATV si merg pe la mama dreaq pe coclauri ... acolo sunt mult mai putini dobitoci ... in unele locuri nu sunt deloc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate parada de ieri a fost urmata de un mars spre locul unde prietenii nostrii si-au pierdut viata...

... reactia automobilistilor conservari ....vazand ca vine puhoiu` si trecem pe rosu cu politie si toate cele.... se bagau ne clacsonau ca de ce pi.zda mamii noastre marsaluim noi pe drumul lor cand ei au de mers si sunt grabiti...

...jalnic in tara asta de tot c.acatu`

 

io cred ca ma las de hobby-u` asta super periculos ... sau poate ma apuc de ATV si merg pe la mama dreaq pe coclauri ... acolo sunt mult mai putini dobitoci ... in unele locuri nu sunt deloc

Am vazut si eu Petre treaba asta...oameni astia nu gandesc deloc, daca nici cu politia in fata nu ii intereseaza nimik, nu stiu ce am mai putea face pentru a ne acorda mai mult respect in trafic...plus ca un "destept" de taximetris nu a mai avut rabdare pana am trecut si a intrat in pluton cu noi...groaznic ce se intampla...foarte tragic ce se intampla in tara noastra... :P :rose:

 

Sincere condoleante familiilor indurerate.

Odihneasca-se in pace ce doi :P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante familiei.Ultima data am vorbit cu el vineri la ora 12 .Nu pot sa cred....

In data de 5.Iunie 2007 ora 14.30 motociclistii sunt asteptati in parcarea de la Real pentru a-i conduce pe prietenii nostrii pe ultimul drum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...