Sari la conținut

Accident Mortal Oradea 1 Iunie 2007


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:( Pur si simplu m-a frapat vestea mortii lui :P Nu-mi vine sa cred, un om (cuvant urat) sa declare ca i-a vazut dar tot s-a bagat si le-a curmat vietile :rose: Sincere condoleante familiei si prietenilor! Fie-ti tarana usoara si odihneste-te in pace :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om intelegator si serios.... o specie din ce in ce mai rara.

Am cumparat o alarma de la el fiind convins de simplitatea si seriozitatea lui.

Odihneasca-se in pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in Grecia si tocmai am aflat ce s-a intamplat. Dumnezeu sa-l odihneasca!

Unde sunt eu strazile sunt foarte inguste si super aglomerate, da nu se-ntampla asa ceva! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am cumparat alarma de la el si pt ca nu avea cine sa mio monteze am plecat la oradea si a montato.era un om super de nota 10 puteai vb orice cu el avea o rabdare iesita din comun.fazek prietene chiar daca neam intalnit numai odata sa sti ca ai fost si vei ramane in sufletul meu un om cu caracter.nu te voi uita niciodata.odihnestete in pace.iar conservarului sa ii dea d-zeu ceea ce a luat el. :scratch:

 

eu am cumparat alarma de la el si pt ca nu avea cine sa mio monteze am plecat la oradea si a montato.era un om super de nota 10 puteai vb orice cu el avea o rabdare iesita din comun.fazek prietene chiar daca neam intalnit numai odata sa sti ca ai fost si vei ramane in sufletul meu un om cu caracter.nu te voi uita niciodata.odihnestete in pace.iar conservarului sa ii dea d-zeu ceea ce a luat el. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. Fazek si Timi

 

Condoleante faliliilor si prietenilor lor

 

Oameni extraordinari pleaca in fiecare zi dintre noi ininte de vreme, de ce, din cauza unor LUCRURI SLABE, pentru ca nu ii pot numi fiinte :scratch: Pacat de ei, de tineretea lor, de viata pe care o aveau inainte si de durerea din sufletele celor dragi.

 

Acum despre nenorocitul ala de dubagu ...

 

ce vorbesti frate..la astia care nu dau prioritate la motoare..le e greu sa se uite in oglinda si tu ai pretentia sa citeasca si sa asimileze ce scrii tu pe un banner?...frica pazeste bostana...sa la fie frica de motoare si de motociclisti..ca avem si noi dreptul sa ocupam o banda pe sensul de mers

 

Iti dau dreptate si consider ca fara bate sabii si lanturi nu putem sa rezistam. Oricum hai sa nu mai dezbatem asupra acestui subiect aici, din respect pentru Motororult, Timi si familiile indurerate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

Iar obositul ala cu duba ar trebui sa sta in parnaie pe viata (sau de doua ori pe atat avand in vedere ca a luat douA VIETI), mai ales ca a vazut ca vine si totusi s-a bagat. Mie mi se pare omor intentionat asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace amandoi!! mare pacat.. :scratch: :)

 

Din pacate, bate, lanturi si alte alea nu vor avea decat un rezultat: soferii vor face galagie, si politia se va urca cu cizmele tot pe voi.. pentru ca eu nu am de gand sa fac parte dintr-o astfel de miscare.. Sunt de acord cu bannerele.. e un minim necesar..

 

Nu sunt motorizat inca, poate ca nici nu voi fi in viitor, dar mi-am avertizat deja toti prietenii, le-am trimis link la sectiunea Accidente de aici de pe forum, si le-am pus in vedere ca din cauza unei clipe de neatentie sau pentru doua secunde castigate prin trecerea de pe o banda pe alta fara a se asigura suficient s-ar putea sa ma aiba chiar pe mine pe constiinta in viitor.. nu stiu cat le voi schimba mentalitatea prin asta, dar in nici un caz nu voi inceta sa-i bat la cap.. prefer sa ajunga sa ma urasca, decat sa ajunga sa aiba un om pe constiinta..

 

Poate ca si voi ar trebui sa faceti la fel, daca n-ati facut-o deja..

 

Condoleante.. asemenea lucruri n-ar trebui sa se intample.. :)

John

 

PS: Sunt curios ce se va intampla cu vinovatul.. Sincer sa fiu, in primul rand sunt socat de cat de jenibil e testul psihologic pe care trebuie un viitor sofer/pilot sa-l sustina.. E egal cu zero, in opinia mea.. una e sa nu stii sa conduci BINE, si alta e sa ai un profil psihologic demn de orice criminal in serie.. Prea multi "bajetzi" primesc permisul.. prea multi "jmecheri", foarte usor de influentat (in caz ca mai era nevoie) sa braveze, sa se "afirme" prin teribilism.. hence, lives are ruined..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cred ca asta e problema,prea multi retardati isi iau permisele "asa"

trebuie luata in considerare si asta pt o campanie-trebuie sa facem ceva- eu nu vreau sa ajung intr un topic

de genul acesta-si nici tu nu vrei

trebuie sa facem ceva mare, sa fim vazuti

R.I.P :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :moron: R.I.P :peace: :smoke:

 

Soferii de dube deja incep sa sara coarda :) Pe orice tip de dube: maxi taxi sau utilitare ptr firme, oameni pur si simplu innebunesc: cand ii vezi cu 100 si ceva prin oras iti vine sa :wave: :) (putin spus). Sa va dau doar cateva exemple: pasager in masina, un sofer de duba s-a "suit" pe masina in care eram cand a schimbat dupa banda 1 pe cea de-a 2-a fara sa se asigure, masina in care eram ajungand in depasire deja la jumatatea lungimii dubei, sau un alt caz in care eram pe trecerea de pietoni, un sofer de maxi-taxi a oprit, cand am ajuns in dreptul sau a inceput sa tureze masina si sa dea usor drumul la ambreiaj gata sa se suie pe mn.

 

Soferii astia trebuie sa devina pietoni pana nu curma vietile oamenilor. Personal le-as da multa :scratch:

 

Condoleante familiilor celor doi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a apucat o furie teribila... si simt ca nu mai am cuvinte..

 

Jegul ala de sofer ar trebui tras in teapa si prezentat la TV!

 

Ar trebui sa se faca o chestie asemanatoare cum e ura pentru Cop-killer in USA, aici ar trebui sa fie aratat ca Biker-killer.

 

Cristosul mamii lui de neandertal scapat din beci, jegul ala a omorat doi oameni! Din cauza ca avea creierul prea mic pentru a conduce o masina!

 

ROMANIA E TARA CU CEI MAI IMBECILI SI AROGANTI SOFERI DIN UE.

 

Iar rezultatul... ne sint rapiti brutal oameni de printre noi, oameni dragi noua.

 

Dumnezeu sa-i odihneasca si sa dea putere familiilor si prietenilor celor doi sa treaca peste momentul asta cumplit.

 

 

 

 

 

 

(*&*%$##**-ul matii de Romanie rutiera de doi bani! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihniti-va in pace si, de acolo, de sus, vegheati asupra noastra! :scratch: :)

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...