Jump to content

Campanie Anti-accdiente

P   T   R
 Share

Recommended Posts

• Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DA,... AM SPERAT PANA IN ULTIMUL MOMENT CA VOI PUTEA VENI, DAR....

îi MULTUMESC DIN SUFLET DN LUI FLORIN P. DA LA BECHTEL PT IESIREA MINUNATA LA CARE NU AM MAI AJUNS :bier: SI ÎI UREZ ASA SA :alcy: PANA O SA RAMANA PROST ASA CUM E DEFAPT de la natura BINEINTELES :cheers: :finger:LA GREU, :haha: :) :kiss: :cheers: SI APOI :lol: SA VINA DP EL CAT MAI REPEDE :crack: SI DRACU SA L :lol: TOATA VIATA asa sa i ajute Dnzeu!

Duminica dc mai mergeti la Suncuius sau altundeva vin :lool: , dc nu ...veti auzi ceva la stirile de la ora 5 la la Protv :drink:

De distrat v distrat :cheers: cu sifon si suc la Tec :) da POZELEEEEE ??????????????????????????

si ca sa fim in ton cu topicul , sa zicem ca la "masa rotunda" de aseara s-a discutat despre organizarea unui eveniment care poate intra in categoria celor gen "Campanie antiaccidente"

Chiar daca toate discutiile au fost la nivel de idee, pot fi puse in practica.

Daca mai intra pe acest topic persoane doritoare sa solidarizeze cu mana asta de oameni care vrea sa faca ceva, postati . NU va fi exclusa nici o persoana care doreste si poate ajuta.

P.S. La multi ani! si pt repsolica si pt cel mai mic, de 16 ani adica Kawa, :) :cheers:

Stefane! las-o mai moale cu blestemele ca o sa mai fie ocazii. Asta daca n-ai de gand sa apari la stirile de la ora 5 :cheers:

Alice, esti o simpatica, si cand mai treci prin Oradea poate nu ne dai de stire, ca te fugarim pana in Timisoara :cheers:

--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 10:06 -------------
cred ca doar al-one a lipsit aseara

na! odihniti-va zilele astea ca de luni iar incepe saptamana. ar trebui sa nu se mai amane discutiile pt campania antiaccidente. veniti fiecare cu idei sa vedem ce se poate face.

--- Mesaj completat în 28 Jul 2007 10:01 -------------
si tot de accidente, baieti, mare grija in trafic, iar repsolica, la cat mai putine. un accident stupid se poate transforma in ceva mai mare decat ne putem imagina.

eu sper la cat mai putin, si le doresc la toti cat mai putine sau deloc numa ca deloc nu se poate ca esti tu ROSSI da vine un prost si se stie ce se intampla .... :bigstar:

na! odihniti-va zilele astea ca de luni iar incepe saptamana. ar trebui sa nu se mai amane discutiile pt campania antiaccidente. veniti fiecare cu idei sa vedem ce se poate face.

Eu eram sapt. trecuta pe la peninsula la Tg.Mures... Ce s-a mai hotarit cu impartirea fluturasilor? :)

Daca stiu din timp rezolv sa fiu liber sa va ajut. :bigstar:

uff,

ocs.

Azi accident pe Avram Iancu/Iuliu Maniu. Un moped luat pe sus de un Renault Kangoo. Poze nu pot sa pun, stiu doar ca a fost in jurul orei 17, parbrizul Renaultului era infundat bine. Mare grija.

+asta seara un taxi (BH 22 YMA parca) a dat sa ne depaseasca pe Avram Iancu (eu + bucu) desi semnalizasem intentia de a vira stanga pe Cuza Voda. Ne-am oprit tustrei in mijlocul intersectiei, deoarece din fata mai venea unu', respectivu' taximetrist a luat-o la vale pana la urma. Mama lor de nenorociti! :bigstar:

Salve!

Ceva noutati despre distributia de fluturasi?

Colaborare cu Rebel Bikers?

uff,

ocs.

colaborare cu rebel Bikers nu este dar am vorbit cu cei din politie si ne vor ajuta ei sa fecem ceva numai ca ar trebui sa ne intalnim cu ei sa disacutam detalii.

--- Mesaj completat în 09 Aug 2007 08:26 -------------
Azi ne intalnim undeva?

--- Mesaj completat în 14 Aug 2007 15:31 -------------
salutare! cei dintre voi care doresc sa isi dea cu parerea in legatura cu principalele puncte dintr- o campanie anti accidente poate sa scrie sau sa ne intalnim si sa scriem pe o hartie ce am dori noi sa facem sau sa contina aceasta campanie pentru ca saptamana viitoate marti sau miercuri ma voi intalni cu cei de la politie pentru a putea sa le prezentam ce dorim exact si sa ne spune si ei ce ar fi mai bun sau de impact.

va multumesc tuturor!

colaborare cu rebel Bikers nu este dar am vorbit cu cei din politie si ne vor ajuta ei sa fecem ceva numai ca ar trebui sa ne intalnim cu ei sa disacutam detalii.

<small>--- Mesaj completat în 09 Aug 2007 08:26 -------------</small><br/>Azi ne intalnim undeva?

<small>--- Mesaj completat în 14 Aug 2007 15:31 -------------</small><br/>salutare! cei dintre voi care doresc sa isi dea cu parerea in legatura cu principalele puncte dintr- o campanie anti accidente poate sa scrie sau sa ne intalnim si sa scriem pe o hartie ce am dori noi sa facem sau sa contina aceasta campanie pentru ca saptamana viitoate marti sau miercuri ma voi intalni cu cei de la politie pentru a putea sa le prezentam ce dorim exact si sa ne spune si ei ce ar fi mai bun sau de impact.

va multumesc tuturor!

regret ca nu m-am putut trezi azi dimineata sa vin si eu.Te sun imediat sa imi zici ce ai rezolvat

Edited by gixxxer