Jump to content

Poze D L Aniversarea Bikers Brotherhood Mures

Recommended Posts

a fost mistoo pacat ca a inceput cu o ploaie zdravana dar dupacea a iesit si soarele :(

pacat ca politia a facut un traseu asa scurt :P si nu a lasat sa se faca mai lung

faine motoare avetzi da comuniste nimika ??? :( :finger: :P

:rose: fuck :finger: a inviat ceausescu si vrea sa dea o forja cu vreun simson :finger:

:P

Edited by redslayer

faine motoare avetzi da comuniste nimika ??? :P :rose: :(

Avem si comuniste prin mures, dar s-au rarit tare de tot.Mai toti au ceva mai rasarit...dar multi dintre noi, printre care si eu, am inceput cu Simson si Ij, dar daca se poate mai bine...de ce nu? :P

Mai oameni buni, dar din toti cei care au filmat si pozat pe acolo, mai ales partea de defilare, nu este nimeni sa puna si pe aici??? OK, pozele puse sunt OK si faine, dar era frumos sa avem si un film cu toata gasca, prin oras, nu?

Hai noroc! :scratch: Dau o bere aluia care le pune sus!

man io am si cv filmari dar nu l pot pune p forum ca is mp4

am 130 de poze

deci cam 4 lazi de bere

:scratch:

plus 20 min filmare

:)

am 130 de poze

deci cam 4 lazi de bere

:)

plus 20 min filmare

:peace:

io am 67 d poze si 8 filmari din care 2-3 turu orasului,al doilea burn-out a lu radu,unu cu mersu intro roata a lu mircea si celalalt cu crossu si inca vreo 2 cu razvan si celalalt cu atvurile :smoke: :moron: :) :scratch:

imi trimiti si mie pozele care leai facut? :)

AAA si multumesc celui cu Cruseru care ma dus :wave::D:D :beer:

Edited by crysty_90

Am si eu o intrebare pt toti........................anul acesta se tine concurs l aeroport?

vezi ca la sectiunea curse interne de pe forum gasesti multe informatii despre asa ceva si trebuie sa fie actualizate

Edited by redslayer

asa sunt eu bagaret....... :scratch: ...vande ma motoru ala si iati de viteza ca pierzi totul.........ai sa vezi............ :peace: .......si femeia iti pleaca :) ...fiti mai seriosi si voi tot cu prosti va ocupati.... :) ..........va saluta viespea albastra :moron:

mai insecta cu ac!!! stai tu linistit ca femeia o tin cu altceva , nu cu motorul!!!si ti-am mai zis....... daca vrei senzatie pe motor date cu un cross!!!! sau ma rog asta depinde ce cauta fiecare! asfalt uscat mai ales in curba de la Lira!!!! :)