Sari la conținut

R6 2005


Andi
 Share

Postări Recomandate

mai primiti membrii i fan club :blbl:

 

@ dobrescu: eu nu ma supar :baldy: da' te rog sa-mi povestesti cu lux de amanunte ce si cum a fost :banana:

 

 

 

 

:laugh:

Editat de Nucu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut modelul 2005 inca, dar am fost pe pista cu modelul din 2004 si e pot sa va spun ca si pentru un nepriceput ca mine pare foarte usor de condus si de luat virajele cu ea. Cel putin fata de Suzuki GSXR 600 mi-a parut mai "ascultatoare" la viraje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Urs melo/mito man ... nu mai invia topicuri moarte de peste juma' de an ... dar ai putea sa pui si un numar de inmatriculare la r6 2005 care zici ca il ai :laugh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R6 2005 e cel mai bun la clasa de 600 deocamdata-sa vedem modelele de 2006    :huh:

Hait...si unde ai citit tu asta? :laugh:

Ca din cate am mai citit si eu pe ici pe colo zx6-le a cam dat clasa cu noul model tuturor suratelor din 2005

 

Just curios :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dkz motoru meu este luat in leasing so..... iar in leg cu topicul inviat de juma de an eu vb de noua R6 pe 2005 care din cate stiu nu exista acum juma de an. Andyatf, Zx6r a cam dat clasa la ce ? la perf? nu cred ! si oricum nu cred k dak ar fi vreo diferenta ai sesiza-o sa nu mai vb de faptul ca mersul pe R6 e mult mai comfortabil decat pe zx6r. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dkz - 10 cai diferenta se simt si la conservele care se invart in jurul a 100 de cai; eu zic ca cei mai experimentati care stiu sa "traga" cat de cat de ele simt diferenta (tin sa precizez ca nu ma aflu nici pe departe printre acestia :huh: )

 

@Urs_meloman - pai am putea sa o luam si invers daca tu vrei si sa te intreb la ce e cea mai buna R6 2005 (care este aceeasi cu cea din 2004 numai ca are roata fata cu cativa mm deplasata mai in fata) la comfort?

Nu mi-o lua in nume de rau...si eu is fan Yamaha :laugh:

 

Multa bafta si s-o stapanesti sanatos!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...