Sari la conținut

Documentar Harley


MensSana
 Share

Postări Recomandate

Am inregistrat pe caseta video cele 3 documentare de pe Discovery despre Harley. Cum probabil multa lume vrea sa le vada, hai sa rugam pe cineva si destept si cu scule, caruia sa-i dau caseta (trasa binicel) pentru transcriere pe CD. Apoi poate le va imparti in bucati mai mici si mai usor de downloadat si le va pune p'aci pe undeva ...

Voluntari ??? mailul meu: dan@iren.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am alta idee ... tinand seama ca e mare documentarul si va iesi fffoarte mare codat digital ... singura metoda e sa se scrie 2 CD si cine vrea sa vina cu blankuri sa i se faca o copie. Pe net nu are rost ca se fragmenteaza rau de tot si e pacat. Si apoi cati dintre noi au legatura prin cablu, antena sau fibra sa isi permita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

le am eu pe toate 3...American Chopper.avi Harley The Dream Machine.avi....si celalalt care am reusit sa il sterg de pe hdd (deh....virusi...format..alea alea :P )

 

nu sunt trase de mine...sunt de calitate medie.....deci cum facem?

la fel cum am facut cu biker boyz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre om bun..eu is in iasi...biker boyz l-am trimis prin posta la bucuresti.....nu cer nici un ban pe chestii de genu asta :P

Stai dom'le ca nu am stiut. Nu da la cap ca doare. Bun, si cum facem, ai vreo propunere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok Sergiule! Trimite-le si ma voi revansa si eu cum pot/vrei tu. iti pot da alte filme sau muzica pe cd-uri. Le trimitem prin posta. Deci daca vrei si poti ajuta-ma si tu pe mine.

@Robert: cred ca mai am adresa pe undeva prin mail, dar ar fi mai bine sa o mai trimiti odata la hadess@usa.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pana la urma i le trimit tot lui demostene (inca nu am vb cu el) ca am adresa lui...dar abia sambata sau chiar duminica, ca am de rezolvatniste probleme pana atunci si o sa fiu numai pe drumuri zilele astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiule, neaparat!!!! Le vreau si eu. Trimit-mi te rog si o sa le imprasti si eu mai departe. Promit. Mama de cand astept. Mens Sana nu mi-a trimis caseta aia pana acum ca le faceam eu de mult. Poti sa le pui pe un cd si sa le trimite, te rog?

Salutare...

Sorry ... nu ti-am trimis caseta deoarece mi-a "pierdut-o" un dobitoc ! I-am dat-o spre digitalizare si mi-a facut-o pierduta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...