Sari la conținut

Accident La Iesire De Pe Podul De La Cernavoda


adabisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

moroiule.....nu te cunosc,dar daca pot sa te ajut cu ceva....tell me.....bafta!

[si,cred ca nu te lasi de motor,nu?]

 

 

sint nevoit sa-mi vand zetul 1000 pentru bani de spitalizare si altele. cand ridic motorul accidentat (al sotiei) de la politie, o sa-l vand si pe ala. deci pot spune ca ma las. asta pana-mi voi lua altceva, candva. cine stie cand?

Multumesc pentru incurajari. rugati-va sau faceti ce credeti voi ca ar putea ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sint nevoit sa-mi vand zetul 1000 pentru bani de spitalizare si altele. cand ridic motorul accidentat (al sotiei) de la politie, o sa-l vand si pe ala. deci pot spune ca ma las. asta pana-mi voi lua altceva, candva. cine stie cand?

Multumesc pentru incurajari. rugati-va sau faceti ce credeti voi ca ar putea ajuta.

BAFTA MULTA MAN........

sper sa nu mai apuk sa vad asa ceva.......ca mi se taie de tot........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh, God! Mi s-a incretit pielea!

Multa, multa sanatate sotiei tale si recuperare rapida.

Daca are permis din 97, eu nu cred ca acest accident o va determina sa renunte.Stiu ca e greu, stiu ca in momentele alea gandesti asa, dar cand iti curge prin vene, te faci bine si calaresti din nou.

Unde este la Floreasca, la ce sectie??? Crezi ca putem merge la ea?? Crezi ca i-ar face bine?? Putem ajuta cu ceva??? Poate ca ar fi bine ca adminul, sau moderatorii sa initieze o actiune de strangere de fonduri pentra a ajuta si noi intr-un fel.Nu as vrea sa va vindeti fiarele pentru a trece peste asta.

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate multa sotiei

subscriu ... daca stii ca te putem ajuta cumva .... daca stii ca ar bucura-o sa venim la spital ...

indiferent ce, te rog anunta-ne!

inca odata multa sanatate si dea Domnu sa revina cat se poate de repede pe 2 roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh, God! Mi s-a incretit pielea!

Multa, multa sanatate sotiei tale si recuperare rapida.

Daca are permis din 97, eu nu cred ca acest accident o va determina sa renunte.Stiu ca e greu, stiu ca in momentele alea gandesti asa, dar cand iti curge prin vene, te faci bine si calaresti din nou.

Unde este la Floreasca, la ce sectie??? Crezi ca putem merge la ea?? Crezi ca i-ar face bine?? Putem ajuta cu ceva??? Poate ca ar fi bine ca adminul, sau moderatorii sa initieze o actiune de strangere de fonduri pentra a ajuta si noi intr-un fel.Nu as vrea sa va vindeti fiarele pentru a trece peste asta.

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscuto pe sotia ta in cele maî grele momente din viata ei si pot spune ca este o luptatoare ,intamplarea a facut sa ma aflu langa ea cand a sosit la floreasca si am stat pat langa pat cca 20 min eu find internat am intrebat medici seara la vizita cum se mai simte mi au spus ca tocmai ce au iesit din operatie si ce a fost mai greu a trecut si timpul le va rezolva pe toate Dumnezeu sa va ajute eu din pacate sunt imobilizat la pat dar daca ai nevoie de ceva nu ezita et 1 rez 6 sau 0742013590 adi

Editat de neo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii urez multa sanatate.

O singura intrebare am, de ce zici ca ai nevoie de bani pentru spitalizare din moment ce se afla la spitalul de urgente? Nici ea nici tu nu sunteti angajati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic dami voie sa raspund eu la intrebarea de mai sus spagi proteze etc nu le platesc asigurarile on topic multa sanatate si putere sa va dea Dumnezeu sa treceti peste toate greutatile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sint nevoit sa-mi vand zetul 1000 pentru bani de spitalizare si altele. cand ridic motorul accidentat (al sotiei) de la politie, o sa-l vand si pe ala. deci pot spune ca ma las. asta pana-mi voi lua altceva, candva. cine stie cand?

Multumesc pentru incurajari. rugati-va sau faceti ce credeti voi ca ar putea ajuta.

 

Insanatosire grabnica si multa sanatate!! Tine-ne si pe noi la curent cu starea ei de sanatate...Personal ma rog sa se faca bine repede...

 

sanatate multa sotiei

subscriu ... daca stii ca te putem ajuta cumva .... daca stii ca ar bucura-o sa venim la spital ...

indiferent ce, te rog anunta-ne!

inca odata multa sanatate si dea Domnu sa revina cat se poate de repede pe 2 roti

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate sotiei si putere de a trece peste. Daca ai nevoie de ajutor nu ezita sa ni-l ceri la toti! Vom face ce vom putea...

Stiu ca pare aiurea dar sunt curioasa ce viteza avea, ce echipament... poate invata si altii...

Inca o data multa, multa sanatate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grabnica n-o sa fie insanatosirea. Deocamdata speram sa fie pentru ca este foarte grav.

Doamne ajuta!

Man ii doresc insanatosire grabnica si multa putere si incredere in sansele de vindecare,care sper ca va fi foarte rapida.Imi inchipui prin ce treci si tu...e groaznic,dar trebuie sa fii alaturi de ea cred ca sprijinul tau mai ales moral este hotarator.

Editat de burton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa un numar de cont, sunt convins ca fiecare dintre noi va incerca sa ajute cum poate. Suntem alaturi de tine si sotia ta. Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscuto pe sotia ta in cele maî grele momente din viata ei si pot spune ca este o luptatoare ,intamplarea a facut sa ma aflu langa ea cand a sosit la floreasca si am stat pat langa pat cca 20 min eu find internat am intrebat medici seara la vizita cum se mai simte mi au spus ca tocmai ce au iesit din operatie si ce a fost mai greu a trecut si timpul le va rezolva pe toate Dumnezeu sa va ajute eu din pacate sunt imobilizat la pat dar daca ai nevoie de ceva nu ezita et 1 rez 6 sau 0742013590 adi

Dumnezeuleeee!!!! Tu ce ai patit??? Ai nevoie de ceva??? Mai ales ca esti imobilizat...

Multa, multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare tare rau sa aud ce s-a intamplat! Cum zicea si Bea sunt de parere ca ar trebui sa ajutam si noi, am mai facut-o cu totii si in alte cazuri, fiecare cu cat a avut si cu ce a putut!

 

Daca are cineva mai mult timp sa se ocupe si sa spuna unde,cum.

 

Multa sanatate! Si sa aveti si un car de noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare ghinion. Insanatosire grabnica si tot norocu din lume.

Cred ca ar fi o idee buna sa pui un post catre ADMINISTRATOR sa faca un banner si tu sa deschizi un cont unde sa te ajutam cu bani pentru asta, fiecare cum si cat poate.

Nu vinde motoretele, ca daca vrei sa le dai repede risti sa le dai mult sub pretul pietii, si sigur o sa iti para rau mai incolo.

Sper din toata inima sa se faca bine, si sa nu va lasati de motociclism dupa evenimentu asta urat.

 

PS. eu ma tot chinui sa o conving pe nevasta-mea sa mearga la scoala de soferi pentru A, da ea inca nu se lasa convinsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...