Sari la conținut

Draga Redactie..


crazyfrog
 Share

Postări Recomandate

Idea cu suplimentul este foarte buna si sa nu credeti ca noi nu ne-am gandit la asta. Si mai avem si altele. Lucrurile se vor cerne...

Faza cu mersul pe placa in spatele blocului era pe bune. Eu sunt din Tg. Mures si in spatele blocului era un deal, pe care ma dadeam cu placa in lipsa de alte "locatii" mai selecte. Faza cu targetul tinta e si mai tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ motocomuniste

Tu nu faci parte din "targetul tinta" al acestui site.

Bucura-te! Aici e patria consensului. Si a platitudinilor. De genul posturilor "cum sa opresc corect motorul ca sa ma vada toti prietenii si sa strige uau ce tare e asta..!"

Da-mi voie sa te corectez. :wave:

Dupa cum vezi insa, post-ul asta a fost deschis de cineva ca sa scarmene putin dar constructiv revista, insa s-a transformat in "ba, te iei de ai nostrii? animalule.." iar mai apoi in "Hai sa va vorbesc despre pasiunile mele care ma macina pe mine insumi"

Aici nu rezista decit cei care sunt de acord. Asa ca baga si tu repede ceva in sensul asta.. sau du te si plimba te cu motorul tau! Si ce daca noi aici pe forumul moto nu avem motoare? Te-ai trezit tu destept... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yeah great! Deci, de 2 zile am din nou motor...Asa...PRoblema a fost corectata. Poate ca am exagerat cu povestea cu snowboardingul dar era o paralela, o metafora pentru pasiunea mea pentru motoare, tocami in ideea sa nu ma bat cu pumnul in piept ca ce mare motorist is- ca nu is - si alte chestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...