Sari la conținut

Just_him Aka Gabi Din Afumati Accidentat


Inger`Albastru
 Share

Postări Recomandate

Gabby a avut accident acum 20 de minute la Marriot in fata - unul a trecut pe rosu si l-a lovit in timp ce trecea regulamentar intersectia.Tipul a fugit de la locul accidentului si are numarul de inmatriculare CT 04 DAU.Cei care pot da relatii despre masina sunt rugati sa sune la nr de telefon 0723909564..

Gabby sper sa fie bine acum este la Municipal dus de salvare acuza dureri de gat si maini.

Next info in 2-3 ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea Dumnezue sa se refaca cat mai rapid..Si cred eu ca politia va gasi mashina si propietarul mai mult ca sigur..Sper ca va plati cu varf si indesat jigodia nenorocita...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate Gabi.hai ca lumea te asteapta la vopsit si facut desene :scratch:

nu e spitalul de tine :) , n-ai ce face acolo :) , sau da, sa te benoclezi la asistente :)

sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt sustinere acum am ajuns acasa de al spital + politie , ma cam doare capul dar sper sa treaca destul de repede , motorul este ok nimic grav inca o data PURTATI ECHIPAMENT !!!! ca nu se stie cand apare un "AS " care trece pe rosu aiurea . Masina este un Renault 19 de culoare inchisa cu numar de inmatriculare CT 04 DAU , evident tipic unor oameni betzi au injurat si au plecat scartaind cu tot cu aripa stga si usa stga zgariate

PURTATI ECHIPAMET ESTE F BUN !!!! + LEGATI CASCA ( stand la spital a mai venit un motociclist cu f multe "avarii " cap spart si etc

Sa ne vedem sanatosi la festivale :scratch:

Editat de just_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare bine ca esti ok...cu ce moto erai de curiozitate ?

Azi vom suna la CT si sper sa aflam proprietarul masinii si adresa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa-l lasati putin sa chibzuiasca si dupa ce trece termenul de neprezentare sa se infunde singur ca politia sigur asta asteapta....

 

 

aveti toate datele lui (nr, marca de masina, culoare)

 

bine ca nu a fost mai rau :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu cu Sinner la spital, cam buimac Gabi de la accident, dar bine ca nu a fost mai grav. Am fost la politie si urmeaza ca Gabi sa se duca azi la politie la udriste pentru ancheta, a luat daunele politaiul aseara...multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uof... Multa sanatate, Gabby! Ma bucur ca nu a fost mai rau. Ai grija de tine si infunda-i pe inconstienti!

 

Hai, la festivale cu noi, vorba ta! :scratch:

 

 

 

 

PS: cu ce motor erai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca ceva:

 

Automobilul cu nr: CT 04 DAU are asigurare RCA valabila la BCR Asigurari filiala Constanta.

Nu stiu cat ajuta si informatia asta, dar daca tot am aflat ...

 

 

Gabi, bafta extremala si sanatate de fier!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa-l lasati putin sa chibzuiasca si dupa ce trece termenul de neprezentare sa se infunde singur ca politia sigur asta asteapta....

aveti toate datele lui (nr, marca de masina, culoare)

 

bine ca nu a fost mai rau :scratch:

 

Cea mai mare prostie!!!!

Luati-l cat mai repede pentru ca:

A fugit de la locul unui accident din care au rezultat vatamari corporale (deja doua motive de racoare) plus ca daca era "afumat" apare al treilea motiv.

Concluzie: concurs de infractiuni = sanse foarte mari intre la mititica = sanse foarte mari sa creasca exponential cunatumul "despagubirilor".

Asadar: Cu cat mai repede cu atat mai bine

 

Insanatosire rapida

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze , eu veneam dinspre trafic greu catre Casa Poporului am oprit la semaforul din fatza Fast-food , am plecat pe verde iar masina a venit din partea dreapta pe rosu :scratch: :)

post-2387-1181116036_thumb.jpg

post-2387-1181116134_thumb.jpg

post-2387-1181116176_thumb.jpg

post-2387-1181116203_thumb.jpg

post-2387-1181116248_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane ar fi bine sa iti gasesti si un martor, oricum, ala trebuie sa aibe pe masina semne de la lovitura

 

 

bafta, ca o sa ai de lupta cu birocratia

 

 

ala este vinovat in primul rand ca a plecat de la locul accidentului mai ales ca s-a lasat cu vatamare corporala, sper ca ai luat ceva la mana de la spital, un act ceva...

 

 

 

dovezi dovezi dovezi....of

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura problema ar fi sa nu cumva sa se apuce ala de reparat la masina. Si daca are si pile prin politie, ca asa e in tara asta frumoasa, pacat ca e locuita,atunci poti avea probleme.

Oricum spor la rezolvat si arde-l cat poti de tare.Daca trebuie aranjat sa arate bine in fata politiei, te ajutam. :scratch:

 

Am o intrebare, si as vrea niste pareri daca se poate.

Nu credeti ca ar trebuio sa se introduca si la noi suspendarea permisului pe perioade mai mari de 3 luni?? Adica eu la unii le-as suspenda permisul pe viata, sau cel putin incepand de la 5 ani in sus.

In Germania asa e, si ca fapt divers, risti suspendarea permisului pe viata daca parchezi pe locul persoanelor cu handicap. Stiu ca e offtopic dar as vrea niste pareri, chiar daca nu aici ci pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...