Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

pan la urme cine vine la doftana aaaaaaaaaaaaaa

 

si cadooooo aaaaaaaaa ia bagati :)

Eu vin,dar chiar nu stiu cine mai vine...O sa fie surpriza :cheers: despre <cadooooo>inca nush nimik...Da nu e bine sa vorbim pe forum, ca ne aude <dusmanul> :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mei baieti voi ati vazut cum a facul Lope,adica a format un grup si uite cum petrece,uitativa pe intanlire Chopere Academi si veti vedea cum se distreaza baietii,voi ce ziceti?cand vom face si noi asa ceva?astept niste propuneri ceva,ca sa ma ne distram si noi cumva,ce mama deacu,noi ce facem,doar ne intanlim ba la mc. ba la fantana si pe urma ne ducem acasa,noi nu santem in stare sa facem asa ceva,sau santem niste fatalai,ca pana acum nu am auzit nimic de la nimeni,cei drept imi asum vinovatia ca nici eu nu am zis nimic,dar hai ca nici o data nu e prea tarziu sa incepem si noi sa facem ceva,ce ziceti,astapt propuneri,ziceti careva ceva,ca si asa vad ca ne intanlim din ce in ce mai putini,cred ca din grupul nostru unii se duc in alt grup si uite asa trece sezonul si noi ramanem niste fatalai care cand ne intanlim o parte vin,iar altii nu si uite asa trece si vinerea si vine alta si asa mai departe,fara sa facem nimic.

LE:Haideti trezirea ca se face dimineata si ne trezim din vis si trece viata si ne gandim ce am facut.

astept propuneri astept si iar astept????? :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei baieti voi ati vazut cum a facul Lope,adica a format un grup si uite cum petrece,uitativa pe intanlire Chopere Academi si veti vedea cum se distreaza baietii,voi ce ziceti?cand vom face si noi asa ceva?astept niste propuneri ceva,ca sa ma ne distram si noi cumva,ce mama deacu,noi ce facem,doar ne intanlim ba la mc. ba la fantana si pe urma ne ducem acasa,noi nu santem in stare sa facem asa ceva,sau santem niste fatalai,ca pana acum nu am auzit nimic de la nimeni,cei drept imi asum vinovatia ca nici eu nu am zis nimic,dar hai ca nici o data nu e prea tarziu sa incepem si noi sa facem ceva,ce ziceti,astapt propuneri,ziceti careva ceva,ca si asa vad ca ne intanlim din ce in ce mai putini,cred ca din grupul nostru unii se duc in alt grup si uite asa trece sezonul si noi ramanem niste fatalai care cand ne intanlim o parte vin,iar altii nu si uite asa trece si vinerea si vine alta si asa mai departe,fara sa facem nimic.

LE:Haideti trezirea ca se face dimineata si ne trezim din vis si trece viata si ne gandim ce am facut.

astept propuneri astept si iar astept????? :crack: :crack:

 

Bravo Dane, dai inainte dar cu grija ca imediat apar certuri intr-un grup "club", am simtit-o pe pielea mea. Ideea este ca trebuie sa ai si cu cine vorbi. Sunt destui de la noi din cartier cu care ai putea sa faci ceva, dar dupa cum bine sti grupul "clubul" implica mai multe angajamente decat o plimbare pe saptamana.

Te astept sambata sa vi cu noi daca vrei, plecam la Ruse in Bulgaria, este o intalnire acolo. Te astept dar iti spun ca se merge in grup, formatie spic, o sa te cam rupa pe vitezana ta, dar merita, vin mai multi baieti cu vitezane, nu o sa te simti singur.

Sanatate si vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem vineri seară? Stabiliți voi unde mai exact, la parc acolo e cam trist, n-ai de unde-ți cumpăra o apă... smile.gif

 

la fantana ne intalnim, ca oricum nu o sa ramanem acolo...

btw... ce apa ? :)

Editat de >GiGi<DinPoveste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul care a facut accident pe dn1(cel pe care l-am vazut si noi din pacate,in drum spre Valea Doftanei)este in coma cu sanse de a-si reveni,raspunde la stimuli...are nevoie urgenta de sange,el se afla la spitalul de urgente floreasca.Hai sa mergem sa donam,eu am fost azi dar nu am reusit sa donez pt ca nu am 60 kg,dar daca mergeti si voi mai incerc o data,poate dau de un doctor nu asa exigent ca asistenta de azi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul care a facut accident pe dn1(cel pe care l-am vazut si noi din pacate,in drum spre Valea Doftanei)este in coma cu sanse de a-si reveni,raspunde la stimuli...are nevoie urgenta de sange,el se afla la spitalul de urgente floreasca.Hai sa mergem sa donam,eu am fost azi dar nu am reusit sa donez pt ca nu am 60 kg,dar daca mergeti si voi mai incerc o data,poate dau de un doctor nu asa exigent ca asistenta de azi

 

ai fost cu iris azi ?? sau singur?

 

 

BeerBelly este nedespartit de terase :))))) terase :) terase :P terase :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost singur,de dimineata.Iris a fost acum pe seara si a vb cu rudele baiatului,astept sa posteze ce a vb mai exact.

 

iris doarme, e obosita :kali:)

a donat azi, parca asa mi-a zis..

cu familia lui nu a vb nimic din cate am inteles, oricum, multa multa sanatate tipului

acum somn, e 2 jumate, peste 4 ore plec la munca :kali:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin vineri,dar inafara de Mc si parc,chiar nu stiu un alt loc...Daca aveti idei,sunt bine venite.

 

ne intalnim la parc si dupa ce ne adunam toti, mergem la terasa de sub pod.

OK??????????????

 

Hai ca am sa dau niste mici cadouri la baieti :kali:

 

La ora 20.00.

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim la parc si dupa ce ne adunam toti, mergem la terasa de sub pod.

OK??????????????

 

Hai ca am sa dau niste mici cadouri la baieti :kali:

 

La ora 20.00.

Merci pt cadou Ina :kali: Pacat ca nu ai mers si tu la plimbare,a fos fun,sper ca nu i-am incurcat prea tare pe baieti,si ca o sa mai repetam iesirile,poate chiar pe distante mai lungi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... se pare că aseară voi ați ajuns la timp. Cum ultima oară când am venit s-a întârziat la greu, am trecut pe acolo la 20:18 Âşi nu mai era nimeni. Am oprit, m-am uitat stânga-dreapta Âşi cucu... m-am resemnat Âşi mi-am continuat drumul. Poate data viitoare. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...