Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm... se pare că aseară voi ați ajuns la timp. Cum ultima oară când am venit s-a întârziat la greu, am trecut pe acolo la 20:18 Âşi nu mai era nimeni. Am oprit, m-am uitat stânga-dreapta Âşi cucu... m-am resemnat Âşi mi-am continuat drumul. Poate data viitoare. :P

 

am stat pana la 20.45 langa un stalp, mai in stanga intrarii la parc... cu motoarele pe trotuar... sa fi fost stalpul atat de gros???

dar n-am mai rezistat de sete si am fugit la terasa de sub pod...

am trimis baietilor sms unde ne gasesc.. dar daca n-am avut nr tau de tel... ce sa fac !?!?

dar daca iris il avea, ar fi trebuit sa te sune, ca si ea a fost cu noi.

 

pe data viitoare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am stat pana la 20.45 langa un stalp, mai in stanga intrarii la parc... cu motoarele pe trotuar... sa fi fost stalpul atat de gros???

dar n-am mai rezistat de sete si am fugit la terasa de sub pod...

am trimis baietilor sms unde ne gasesc.. dar daca n-am avut nr tau de tel... ce sa fac !?!?

dar daca iris il avea, ar fi trebuit sa te sune, ca si ea a fost cu noi.

 

pe data viitoare!!

Când am ajuns am și turat motorul, exact din momentul în care am intrat în rond. Nu știu când de gros era stâlpul dar se pare ca mobra mea era pe silent. :P

 

Next time then... :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,

 

eu am un ZX7R. sunt deschis la intilniri destul de des mai ales seara...

fara br la "volan" pt mine, dar beau cafea la greu :jump:

 

welcome dude !! :jump:

noi ne intalnim in fiecare vineri, ora 20:00 la fantana aia uriasa de la parcu` Carol

dac`o sa fie cald vineri, propun sa dam o tura prin fantana :jump:) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac pauza minim 2 luni, aproape sezon incheiat. Ride safe, grija la caini bezmetici care va taie calea.

Bafta fara limita!!!!

Dar ce sa intamplat? Sper ca tu esti bine si numai fierul sa aibe probleme...Oricum,super aiurea sa pierzi vara asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP!

 

Insanatosire rapida ca un R1 :bigstar:

 

Propun ca maine dupa ce ne intalnim la fantana, sa mergem sa vedem spectacolul pirotecnistilor din tineretului, cum a fost si in seara asta....

program de la 9jumate la 11 jumate(seara)

Ina o casca si pt mn plss :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri...... a fost cald iar pe seara a batut vantul si au fost conditii de ploaie .....azi e cald .................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri...... a fost cald iar pe seara a batut vantul si au fost conditii de ploaie .....azi e cald .................

 

 

=))) hahahahha ce bine ca am stat in casa =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP!

...

Ina o casca si pt mn plss

...

 

Gigi, scuze! eu acum am vz mesajul... ca am cam hoinarit weekend-ul asta si n-am avut timp de net :kiss:

 

 

 

Oricum vineri ne-am intalnit la fintina....si....

Si nu-mi place acolo!! Macar la Mac donald's mai stateam la masa, mai luam un puishor....

Aici stam si asteptam .... :D .... sa vina toamna...

 

Dar am fost si noi la artificii.... si tembelii aia de la bgs nu m-au mai lasat sa intru a doua oara.... ca m-am dus sa mai iau nishte prieteni... :lol:

 

Si dupa aia speram la o plimbarica... si... sufletu'!!!

 

Inteleg ca a venit vara si soarele a supraincalzit circuitele....dar poate incercati si voi sa fiti mai organizati ?!!??

Poate incercati sa nu mai fitzi asa individualishti ??!!

 

Eeee... asta e!!! Vom vedea ce-o fi....

Pana una-alta, va doresc la toti o saptamana placuta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

padure este , dar cam inkisa...in sensul ca sunt puse semne d interzicere . p aleea principala care duce la institut la un momentdat este interzis accesul , iar la aleile care merg prin padure sunt puse bariere cu semnele d rigoare...deci nu prea e bine sa bagi mobra p acolo , mai bine mai mergi 5-6 km si te duci p arges si ai acolo coclau...

 

Cam cati km sunt din centru pana la Institut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soooooo...........weekend-ul asta banuiesc ca toata lumea la Ciolpani ..................hai distractie placuta !!!!!!!!!!!!!!! sa-mi luati si mie un suvenir :burnout: ca sa mint si io lumea , sa zic ca am fost si eu .........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soooooo...........weekend-ul asta banuiesc ca toata lumea la Ciolpani ..................hai distractie placuta !!!!!!!!!!!!!!! sa-mi luati si mie un suvenir :unsure: ca sa mint si io lumea , sa zic ca am fost si eu .........................

 

 

CE?CE?...CUM????... UNDE????

Mergem la Ciolpani in uichend??????? :D :blbl: :burnout:

Ne primesc si pe noi cei de la DAC??? (Vlaaaaaad????!!! Baga si tu ceva informatii, ca tu si Dragos sunteti cu Dacii... In afara de anuntul lor...pe care banuiesc ca l-au vazut majoritatea, nu??)

 

/index.php?showtopic=170395

 

Va rog sa-mi spuneti si mie daca mergem organizat sau nu... ma refer la ai nostrii... din cartier...

 

Hai va pa!!

O zi buna!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...