Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bine, bine, fie....

atunci zaharul si un sfert de vodca friday.gif

 

 

Vorbim joi la academie .

 

bine, bine, fie....

atunci zaharul si un sfert de vodca friday.gif

 

 

Vorbim joi la academie .

 

 

Ps . cred ca mai am de invatat cum sa postez .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci natzi inteles ... afinata e gata LOL a avut zahar care s-a facut alcool :scratch:)) drum bun si distractzie placuta oriunde o sa va mergetzi sa va distratzi ca oricum azi cica o mierlim ... daca nu o mierlim dau de baut LOL :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci natzi inteles ... afinata e gata LOL a avut zahar care s-a facut alcool :scratch:)) drum bun si distractzie placuta oriunde o sa va mergetzi sa va distratzi ca oricum azi cica o mierlim ... daca nu o mierlim dau de baut LOL :)

Si daca o mierlim,dau eu de baut :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Meei si ce daca o mierlim,asta e,macar sa o mierlim fericiti.Ce mai faceti fratilor ca nu v-am mai vazut de mult si mi s-a facut dor de voi,Ina ce mai faci,Pedro tu?in puii mei,la naiba.

 

ieteteeeee.... 25 de lei un bax de cola :scratch: .... 20 de lei borcanele de afine :kiss: ... gheatza moca :unsure: ....

si care-i fraierul sa dea 60-70 de lei o vodca buna????!!

daca e, eu pun zaharul pentru afinata :P

 

ati vazut plimbarea care a fost in 6-7 sept?? a fost super!!!!!!!

 

/index.php?showtopic=256138

 

si acum florin a postat (alt florin, nu ktm-istul nostru) alta plimbare...in 20-21 sept cu cazare la cheia.

eu merg sigur!!!!

si mi-ar placea sa veniti si voi, ca trebuie sa socializam mai mult, dragii mei!!!

dan, zi-i si lui lili repede, ca cica de azi de cand le-am spus de pensiune, s-au si ocupat locurile!!!!!

razvaneeee.....hai!!! ia-o pe monica si hai!!!!

si e valabil pentru toti ai nostrii!!!!

pooooopy!!!!???? bum-bum??!! vlad (ce sa mai zic de vlad ca e disparut in... ceatza)...

aloooooo!!!!! mec donaldishtii din rahova ?????

haideti, mai baieti, ca puteti!!!!!!

uite link-ul aici...

/index.php?showtopic=264980

hai va pa!!!! :kiss:

Buna Ina,in puii mei,la naiba iam zis si lu Lili si ar fi bine,dar nu am cum sa fiu plecat ptr.2 zile,este imposibil,poate altadata,si ptr.sambata asta nea rugat mama celor doi care a murit anul trecut pe Plevnei sub rotile unei bascule,ca s-a facut un an de la tragedie si ne roaga sa venim in nr.cat mai mare sa ii comemoram si mai toti au zis ca merge,asa ca voi fi si eu prezent acolo,la naiba,va astept Vineri la Mc.in puii mei,la naiba,haideti doamnelor ca puteti.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Meei si ce daca o mierlim,asta e,macar sa o mierlim fericiti.Ce mai faceti fratilor ca nu v-am mai vazut de mult si mi s-a facut dor de voi,Ina ce mai faci,Pedro tu?in puii mei,la naiba.

 

 

Buna Ina,in puii mei,la naiba iam zis si lu Lili si ar fi bine,dar nu am cum sa fiu plecat ptr.2 zile,este imposibil,poate altadata,si ptr.sambata asta nea rugat mama celor doi care a murit anul trecut pe Plevnei sub rotile unei bascule,ca s-a facut un an de la tragedie si ne roaga sa venim in nr.cat mai mare sa ii comemoram si mai toti au zis ca merge,asa ca voi fi si eu prezent acolo,la naiba,va astept Vineri la Mc.in puii mei,la naiba,haideti doamnelor ca puteti.

 

pedro a fugit in germania... :scratch:

comemorarea e pe 13 sept.... sa-mi spui si mie ce si cum, te rog...am citi eu, dar daca s-a modificat ceva, vorbim....

oricum sper sa ne vedem la mac

iar despre plimbare... macar vii duminica dimineata la cheia la noi, ca drumul inapoi este scurt...

iar despre mierlit....unde ati vazut voi drac mort sau ratza inecata :unsure:

om gasi noi, romanii, ceva sa n-o mierlim....ca nu degeaba toti deshteptzii cica au fugit in america....

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Venim cu trotinetele,si om vedea noi ce si cum o fi :)

 

pedro a fugit in germania... :scratch:

comemorarea e pe 13 sept.... sa-mi spui si mie ce si cum, te rog...am citi eu, dar daca s-a modificat ceva, vorbim....

oricum sper sa ne vedem la mac

iar despre plimbare... macar vii duminica dimineata la cheia la noi, ca drumul inapoi este scurt...

iar despre mierlit....unde ati vazut voi drac mort sau ratza inecata :kiss:

om gasi noi, romanii, ceva sa n-o mierlim....ca nu degeaba toti deshteptzii cica au fugit in america....

 

Ina din cate stiu eu merg mai multi,cei de la chopper academy se intanlesc sambata pe la 10.00 in fata Academiei Romane de pe langa Casa Poporului si se pleaca de acolo,eu tot acolo ma voi duce sper sa vii si tu,dar mai vorbim Vineri la Mc. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Editat de cactuskid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Metallbyker! Noi ne stim de ceva vreme,ce e drept mai mult virtual :laugh:

Acum detalii despre accident. Ma intorceam de la Mc impreuna cu Dan, el la cativa metrii in fata mea,pe banda intai.La intersectia cu rond de la antiaeriana,un bou decide sa faca dreapta de pe banda 2 fara semnal,cat pe ce sa se urce pe Dan,il vede(sau il aude) si trage stanga de volan.Vad faza,mai iau mana din gaz,dau flashuri shi merg mai departe.Cand ajung aproape in dreptul lui, trage de volan iar si pune si semnalul dar in acelas timp. Franez, ma duc sanie inspre el,vad ca boul franeaza in continuare.In ultimul moment constat ca nu prea pot sa evit impactul si culc motorul(mi-am ferit piciorul dar ma-m lovit la cot)impact nu cred ca am avut cu masina boului.Ce ma enervat la culme este ca a oprit,a stins farurile si apoi a fugit.Na-m apucat sa-i iau numarul si nici nu stiu daca m-ar fi ajutat cu ceva asta.

rezultatul: EU: Cateva julituri minore si o fractura la cotul stang. MOTO: Semnal stanga spart,carena putin frecata, maneta schimbatorului rupta(decat surubul), maneta ambreiaj indoita. Sper ca asta sa fie toata paguba pt ca e o constatare la prima vedere. Am mers cu el pina acasa,dar numai in treapta intai. MULTUMESC lui Dan pentru ajutor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume: Andreea

Zona: 13 Septembrie

Moto: zx4r

Salut! :)

 

Buna Andreea daca vrei sa te alaturi micului nostru grup esti bine venita.Intanlire in fiecare saptamana Vinerea la Mc.Trafic Greu pe la orele 20.00

 

Salut Metallbyker! Noi ne stim de ceva vreme,ce e drept mai mult virtual :laugh:

Acum detalii despre accident. Ma intorceam de la Mc impreuna cu Dan, el la cativa metrii in fata mea,pe banda intai.La intersectia cu rond de la antiaeriana,un bou decide sa faca dreapta de pe banda 2 fara semnal,cat pe ce sa se urce pe Dan,il vede(sau il aude) si trage stanga de volan.Vad faza,mai iau mana din gaz,dau flashuri shi merg mai departe.Cand ajung aproape in dreptul lui, trage de volan iar si pune si semnalul dar in acelas timp. Franez, ma duc sanie inspre el,vad ca boul franeaza in continuare.In ultimul moment constat ca nu prea pot sa evit impactul si culc motorul(mi-am ferit piciorul dar ma-m lovit la cot)impact nu cred ca am avut cu masina boului.Ce ma enervat la culme este ca a oprit,a stins farurile si apoi a fugit.Na-m apucat sa-i iau numarul si nici nu stiu daca m-ar fi ajutat cu ceva asta.

rezultatul: EU: Cateva julituri minore si o fractura la cotul stang. MOTO: Semnal stanga spart,carena putin frecata, maneta schimbatorului rupta(decat surubul), maneta ambreiaj indoita. Sper ca asta sa fie toata paguba pt ca e o constatare la prima vedere. Am mers cu el pina acasa,dar numai in treapta intai. MULTUMESC lui Dan pentru ajutor!

 

Poopy de ce nu mi-ai dat si mie un semn ceva?Astept sa vorbim.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...