Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare !!! cum mai merge treaba??? Vineri iese cineva ca se anunta vreme ok....eu zilele astea am ieshit fara prob. :laugh: si nu am tremurat ... daca iesiti astept si eu un semn ... ( daca se intampla minunea vineri ) :crack:

 

 

 

 

drum uscat si uruit de toba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinerea asta ........working' .........pretty naspa'

apropo Beerbelly ..........toba aia sa gaurit ea asa singura cu bormasina ?? :crack:

 

:crack:

 

nu s-a gaurit mha:))) s-a spart ... mi-au crapat sudurile de pe capu tobei ... de la tzeava aia care intra in ea... osavezi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo....alo....dom'le....................pai acilea" se intrea numai pe pile si spagi ??!! ........ce bine , cu cine tr sa vb ??

 

salutare .......Toata Lumea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi adresa ei de mail sau da-i un buzz pe mess :D Vineri vi la Mc, Dane? Si sa nu uit sa-ti aduc clicketul si imbusurile pana atunci :)

 

ati fost la mac pe zapada??

va rog si eu ceva.... ca eu intru din an in pashte pe net.

cand mai iesiti undeva, sunati-ma si pe mine. Va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

hai o zi buna!!!!!!!!!!!!!

abia astept sa va vaz...

ca m-au capiat astia la serv... nu mai rezist psihic sa fiu mama ranitilor... salvati-maaaaaaaaaa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asaaaaaa.....................sa revenim la o idee mai veche , costume trasnite pt plimbari , haideti marcati acilea ca sa nu ne trezim cu costumatii la fel :) . eu cred ca am sa vin cu costumul lui Tarzan !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asaaaaaa.....................sa revenim la o idee mai veche , costume trasnite pt plimbari , haideti marcati acilea ca sa nu ne trezim cu costumatii la fel :) . eu cred ca am sa vin cu costumul lui Tarzan !!

poftim? unde costumatii?

la mac?? :)

daca vreti, eu am 3 peruci... :D

sau la plimbari... sa falfaie pleata in vant??? :D

hai sunati-ma si pe mine...ca eu dorm la serviciu...

nici nu am timp sa intru pe net sa vad ce faceti si pe unde mai sunteti...

mi-e dor de voi...de zuki al meu si de plimbari...si de timp frumos...si de drumuri noaptea...cand nu sunt idioti pe drum...

 

o seara buna!!

ina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asaaaaaa.....................sa revenim la o idee mai veche , costume trasnite pt plimbari , haideti marcati acilea ca sa nu ne trezim cu costumatii la fel :) . eu cred ca am sa vin cu costumul lui Tarzan !!

Depinde de vreme...E posibil sa vin imbracat in eschimos :D Oricum,se apropie luna martie si sper sa aduca cu ea caldura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rau imi pare mie ,la mine vremea e super calda ,adica 25 de grade celsius dar n-am motoru la mine :) ,dar sper sa vina cat mai repede caldura in bucuresti !!!!!!!!!!asfalt uscat si cald tuturor !!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...