Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

:) mariusik .........sa nu uiti sa-ti iei ismene pe sub costum

.......beerbelly daca vii degizat in betiv ........Pupila vine deghizat in narcoman ??? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am zis ca vin in costumul lui tarzan ca imi e lene sa mai dau jos blana .... :) :D :D :)

 

ps. frunza pt costumul lui adam ????? deaia murata pt sarmale ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D mariusik .........sa nu uiti sa-ti iei ismene pe sub costum

.......beerbelly daca vii degizat in betiv ........Pupila vine deghizat in narcoman ??? :D

Pai...Eu de ce sa ma deghizez? :) SI NU-S NARCOMAN!!! Sunt consumator...O.K.? Si daca nu o sa ma vedeti vineri la Mc, inseamna ca-s deghizat in omul invizibil :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre multele probleme ale mele din ciclul piure de banane facut cu ghetutele si TMZ (telefoane mobile zburatoare ) sper sa centrez si eu roata pana vineri ca sa pot iesii !!!!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre multele probleme ale mele din ciclul piure de banane facut cu ghetutele si TMZ (telefoane mobile zburatoare ) sper sa centrez si eu roata pana vineri ca sa pot iesii !!!!!! :bounce:

 

sa ma sunati si pe mine vineri, ca-s la cursuri pana la 20.30. So, pe la orele 21.00 as putea sa ajung la mac... deghizata in... om al muncii...

(costumul lui eva l-am imprumutat unui prieten) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOT 3, like DOT 4 and DOT 5.1, is a polyethylene glycol-based fluid (contrasted with DOT 5, which is silicone-based). Fluids such as DOT 3 are hygroscopic and will absorb water from the atmosphere. This degrades the fluid's performance, and if allowed to accumulate over a period of time, can drastically reduce its boiling point. In a passenger car this is not much of an issue, but can be of serious concern in racecars or motorcycles.

Boiling point ranges

Dry boiling point Wet boiling point

DOT 3 205°C (401°F) 140°C (284°F)

DOT 4 230°C (446°F) 155°C (311°F)

DOT 5 260°C (500°F) 180°C (356°F)

DOT 5.1 270°C (518°F) 191°C (375°F)

 

from Wikipedia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca va dau tzeapa vinerea asta si nu vin :bounce:

 

las ca te iau eu pe sus si tot vii... adica timp pt gacici sa te duci la film ai, dar pt motoristi nu ai...

vezi tu!!!!!

si pana una-alta... va rog sa vedeti ca m-a introdus dl mr_orl... inca nu stiu cine este... protagonista in filmuletzul de mai jos... alaturi de alte motocicliste..

da???

asa ca va rog sa va mandriti cu mine, da??

http://www.mototube.ro/view/1087/fete-moto...partea-a-iii-a/

 

 

pana maine, o zi buna!!!

PS: Pt mine e deja...ca sunt cu motorul la munca. Sunt o fericita!!!!!!!!!!!!!!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inascorpio ai suzy 500 e ? foarte tare ....daca da .... pentru ca vorba unui mare carturar " nu vreau sa stau ca planta" sau sa ma angajez la mc pt o zi intreaga sa imi spuneti la ce ora va faceti aparitia la mcd sa stiu cand sa vin :friends: . daca nu spuneti nimic va pun sub urmarire pt ca am lucrat la mc >:bounce: .

 

 

hai sa ne auzim cu bine ( tobe, astea, sa nu se sparga sitili si altili)

 

 

 

ps: tot cred ca vin in costumul lui adam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inascorpio ai suzy 500 e ? foarte tare ....daca da .... pentru ca vorba unui mare carturar " nu vreau sa stau ca planta" sau sa ma angajez la mc pt o zi intreaga sa imi spuneti la ce ora va faceti aparitia la mcd sa stiu cand sa vin :friends: . daca nu spuneti nimic va pun sub urmarire pt ca am lucrat la mc

hai sa ne auzim cu bine ( tobe, astea, sa nu se sparga sitili si altili)

ps: tot cred ca vin in costumul lui adam.

daca baietii or sa-mi aduca aminte si or sa ma sune, eu mai devreme de 20.30-21.00 nu am sa pot sa ajung...

si da, am suzuki gs 500 e.. si chiar daca baietii mai rad de ea, ca e trotineta...mie imi place... o iubesc...

sa nu mai spun de cati baieti au si mers cu ea... si dupa asta, n-au mai zis nimicutza..

 

o seara buna pt voi.. ca eu tot la serv sunt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci daca avem pile la mec ... eu vreau un burger si cartofi mari de pe acuma pusi la incalzit :friends: ....

 

ina .. la 21 mandoiesc sa mai gasesti pe cineva la mec :bounce: ... da putem sa venim dupe tine si sa ne`mpilmbam :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...