Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai.........ma intristat rau povestea asta . imi pare rau pt. Ina si am sa-i urez personal insanatosire grabnica maine (ma invoiesc de la munca si am sa vin ) . sper sa ne vedem cat mai multi . bafta vb maine la un Mc-puisor !!!

 

ps imi vand monstruletul vreau supermoto ( unul de 400 cc. )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o indelunga calatorie am revenit si eu .. cu scuzele de rigoare... In primul rand ce sa spun imi pare rau pt cele auzite despre Ina..sa se faca doar sanatoasa ca frumoasa e . In timp ce prob voi sunteti pe la mc ...eu stau pe la munca si butonez telefoane si tastatura, si motorul meu zace fara bujiutze ... am dat comanda abia pe 7 aprilie vin asa ca sunt tras pe dreapta momentan .. dar cand voi veni imi voi face aparitia ca un adevarat lucrator ( fost ) MC. :unsure: din cate tot citesc ( dar nu prea postez) am vazut ca la intalniri va adunati cam 5 - 7 oameni ceea ce nu e deloc rau ... reamintesc ca posed o honduta cb 400 n 1979 cu nume de scena "Regina" ( nu a Marii Britanii )care spre sa ii pun bujiile si sa ii dau un strat final de vopsea alb ( si negru ) . bafta la plimbarea de astazi si spre sa ne vedem cu bine ( cu tot cu Ina " motociclista" ) . Gata ca ma intreaba seful ce fac si daca afla ca sunt pe motociclism iarasi incepe polologhia ... va salut si drum uscat.

 

 

PS: a dat calduraaaaaaaaaaaaaaaa

PPS: am pierdut ideea :blink:

 

 

drum uscat si uruit de toba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar e liniste pe topicul asta? Hai sa iesim si in cursul saptamanii...Daca nu prin Apasu sau alt biker-bar,macar pe langa casa la un cico...

Salut Pupy ce credeai ca am amutit cu totii? S-o crezi tu.A venit caldura si ne revenim rapid.Dar e adevarat ca a fost cam liniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ca ati venit sa ma vedeti!!!!!

si daca va pot ajuta cu ceva din pozitia mea ... adica am timp liber si pot sa dau telefoane... sau sa caut ceva pt voi.... atunci va ajut cu cea mai mare placere.

poate vineri vine cineva si ma ia si pe mine cu masina la mc donalds... pleeease!!!!!!!!!

nu mai rezist in casa!!!!!!!

azis doctorul ca e normal ca ghipsul sa fie mai larg, pt ca isi revin mana si piciorul la dimensiunile normale ... dar catalin a zis ca doctorul nu stie ca eu fac curse prin casa... :rolleyes:

hai, pa!

asfalt uscat!

 

multumesc ca ati venit sa ma vedeti!!!!!

si daca va pot ajuta cu ceva din pozitia mea ... adica am timp liber si pot sa dau telefoane... sau sa caut ceva pt voi.... atunci va ajut cu cea mai mare placere.

poate vineri vine cineva si ma ia si pe mine cu masina la mc donalds... pleeease!!!!!!!!!

nu mai rezist in casa!!!!!!!

azis doctorul ca e normal ca ghipsul sa fie mai larg, pt ca isi revin mana si piciorul la dimensiunile normale ... dar catalin a zis ca doctorul nu stie ca eu fac curse prin casa... :laugh:

hai, pa!

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ca ati venit sa ma vedeti!!!!!

si daca va pot ajuta cu ceva din pozitia mea ... adica am timp liber si pot sa dau telefoane... sau sa caut ceva pt voi.... atunci va ajut cu cea mai mare placere.

poate vineri vine cineva si ma ia si pe mine cu masina la mc donalds... pleeease!!!!!!!!!

nu mai rezist in casa!!!!!!!

azis doctorul ca e normal ca ghipsul sa fie mai larg, pt ca isi revin mana si piciorul la dimensiunile normale ... dar catalin a zis ca doctorul nu stie ca eu fac curse prin casa... :huh:

hai, pa!

asfalt uscat!

 

multumesc ca ati venit sa ma vedeti!!!!!

si daca va pot ajuta cu ceva din pozitia mea ... adica am timp liber si pot sa dau telefoane... sau sa caut ceva pt voi.... atunci va ajut cu cea mai mare placere.

poate vineri vine cineva si ma ia si pe mine cu masina la mc donalds... pleeease!!!!!!!!!

nu mai rezist in casa!!!!!!!

azis doctorul ca e normal ca ghipsul sa fie mai larg, pt ca isi revin mana si piciorul la dimensiunile normale ... dar catalin a zis ca doctorul nu stie ca eu fac curse prin casa... :P

hai, pa!

asfalt uscat!

Eu nu am masina,ca veneam sa te iau...La Mc ca la Mc, dar la petrecerea de deschidere de sezon Chopper Academy nu vi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti eu vineri ma duc la s m a e b sa vad dac gasesc careceva pacolo ca pana sambata fura altii tot ce este mai da calitate si la reduceri. Cred ca o sa ajung la MC pa la 9.

Si Ynuta insanatosire grabnica si sa auzim numai de bine

 

Bafta si TOT USCAT :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...