Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Invidiosilor de ce sunteti mato.....si nu va ganditi si la noi? :drink:

Mesaj completat

cred ca mai degraba pe la parcul Operei :lol:

 

aporo'poro' vreau si io sa-mi fack carburatia .... :lol:

Poate o facem impreuna.....

Mesaj completat

M-am referit la carburatie, nu la altceva..... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e treaba bre ?? eu am belele mici cu batai mari de cap la motor .....scurt circuit la cald !!!.... cica ca se opreste motorul in mers

Mesaj completat

ati citit ma asta??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e treaba bre ?? eu am belele mici cu batai mari de cap la motor .....scurt circuit la cald !!!.... cica ca se opreste motorul in mers

Mesaj completat

ati citit ma asta??

Da...Si cred ca-s manevre de sindicat, pentru a nu ramane fara cei 15& din salariu :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ce m-i sa intamplat ......aseara ardeam gazul pe Giurgiului ( intre City mall si piata Progresul ) , jalonam pe linia intrerupta pe la 80 - 90km/h , la jumatatea distantei cei de la rutiera faceau un control la un BMW .....au avut intentia de a ma trage pe dreapta dar in ultimul moment s-au razgandit ........ma intreb deja a inceput sa nu le mai pese sau doar au fost de treaba ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ce m-i sa intamplat ......aseara ardeam gazul pe Giurgiului ( intre City mall si piata Progresul ) , jalonam pe linia intrerupta pe la 80 - 90km/h , la jumatatea distantei cei de la rutiera faceau un control la un BMW .....au avut intentia de a ma trage pe dreapta dar in ultimul moment s-au razgandit ........ma intreb deja a inceput sa nu le mai pese sau doar au fost de treaba ?!

Cred ca au fost doar de treaba.

 

Aseara, la unirii, trageau pe dreapta si amendau la greu, plus ca era un militian si-n intersectie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 2 seri am ramas iar fara benzina si impingeam spre Petrom ( Salaj ) .....trece o patrula si merge incet , se lasa geamul si primesc marea intrebare: Politist : ce faci tinere' ....

je : ma plimb ..

Politist : pai asa ? ce ai patit ai ramas fara benzina ?!

Je : nu !! ... doar asa pot sa merg si eu incet , in plus e o noapte asa frumoasa ...

Politist: ( soferul catre pasager ) ce tare in gura fraierul asta , are chef de mistouri' ....

je : sefu' eu traversez regulamentar ca un pieton pe culoarea verde ....da voi ati cam trecut pe rosu , care scrie amenda si care o plateste ;)

comunitarii astia ..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 2 seri am ramas iar fara benzina si impingeam spre Petrom ( Salaj ) .....trece o patrula si merge incet , se lasa geamul si primesc marea intrebare: Politist : ce faci tinere' ....

je : ma plimb ..

Politist : pai asa ? ce ai patit ai ramas fara benzina ?!

Je : nu !! ... doar asa pot sa merg si eu incet , in plus e o noapte asa frumoasa ...

Politist: ( soferul catre pasager ) ce tare in gura fraierul asta , are chef de mistouri' ....

je : sefu' eu traversez regulamentar ca un pieton pe culoarea verde ....da voi ati cam trecut pe rosu , care scrie amenda si care o plateste :D

comunitarii astia ..........

Trebuia sa spui ca ai furat-o si ca data viitoare, o sa furi unca cu rezervorul plin, sa nu mai trebuiasca inpinsa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa spui ca ai furat-o si ca data viitoare, o sa furi unca cu rezervorul plin, sa nu mai trebuiasca inpinsa ;)

 

asta e tare ........ numa ca data viitoare o sa fur una care sa nu aiba rezervorul plin cu pachete de droguri .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, pe unde iesti ?! are ceva daca vin cu bicicleta ? ca motocicleta a fost vanduta :D

 

estoy a qhi Alehandro' ..... :laugh: .......como ?! Marimar se casoooo ?! :P Exista si un subiect anume la care e adresat postul , sau sa dereglat iphone-ul ?

 

ps. si da poti veni dar cu hidrobicicleta sau skijetul .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...