Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Casa de piatra. omule...din pacate nu am cum sa ajung cu mobra, dar sper sa se stranga lumea! Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Ok,imi anunt prezenta,casa de piatra si mult noroc in viata.

Mesaj completat

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Ok,imi anunt prezenta,casa de piatra si mult noroc in viata.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricat de mutl m-as bucura pt tine ca faci un pas mare in viata tre sa iti zic urmatoarele :laugh:

1. casa de piatra, asta in primu rand

2. nu te cunos si nu ma cunosti deci nu am nici un motiv sa fac galagie la nunta unui necunoscut, doar pt ca esti motociclist

3.sunt prea mahmur sa ies din casa la ora asta

4. nici macar nu ai venit la noi la petrecere aseara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal baieti, vad ca e o mica comunitate rahova-magurele aici...Nu sunt motociclist (inca) astept sa iau permisul, am terminat scoala, si apoi mobra. Este cineva aici care sta pe SOS. Bucuresti-Magurele / Str. Valea Timisului si are un Kawasaki GPZ 500S, visiniu parca? :moto: L-am vazut trecand pe drumul ala de mai multe ori.

Nup mane...nu cred ca il stim...la noi in fiecare vineri in jurul orei 20:00 e intalneala la Mc Donald's trafic greu....esti bine primit:D

Editat de thomastyger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare...ma asteptam eu la reactii cat de cat bune dar nici chiar asa...Mersi pentru calda primire pe forum. :kiss: De cand aveti permis voi? Si ce motoare aveti? Pe ce ati inceput?

Am inceput prin 2002 cu un MZ E.S. 250, mai batran decat parintii mei cu vre-o 10 ani :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum...cea mai buna motocicleta e aia pe care o ai. Eu nu am nimic deocamdata nici permisul...deci visez in continuare :lol:

Da, chiar daca e in service sau in garaj si nu functioneaza, tot cea mai buna ramane :moto: In ce priveste permisul, ai timp sa-l iei...Nu e panica :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFFTOPIC: CE FRUMOASA E MOTORETA TA!!! Sa o stapanesti sanatos si fara incidente

Bafta la examen!

Daca la motocicleta mea te referi, multumesc! Desi e in service cum spuneam mai sus...Nu mai arata la fel, plus ca imediat ce dau de bani, urmeaza sa-i fac niste modificari radicale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat cu ea de pamant? Ce modificari? Pentru motoarele de 400 gasesti piese la fel de usor precum si pentru restul comercializate aici? Stiam ca cele de 400 au fost comercializate cu preponderenta in Japonia.

 

 

Mersi pentru urare :moto:

E in service pentru ca a fost furata si au dat hotii cu ea de pamant, plus ca au "cosmetizat-o" sa nu o mai recunosc...Piese se gasesc, nu e asta o problema, desi au fost fabricate pentru japonia. Modificarile sunt astea:

Plus un custom paint cu tema "marijuana"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol...imi pare rau sa aud asta. Partea buna este ca ai gasit mobra. A dat Dumnezeu si m-am mutat la curte asa ca am un motiv in plus sa imi cumpar si eu mobra. Arata foarte tare in ceea ce vrei tu sa o transformi. La cat te duce toata treaba? Si inca cateva detalii...pana cand s-a fabricat vfr 400 si cam in jurul carui pret se invart. Si inca o chestie :D What doesn't kill you, makes you stronger. :lol: Se aplica motoretei tale.

Stai linistit, ca motocicleta mi-a fost furata din curte...Sunt hoti de motociclete si scutere chiar pe sos. magurele :moto: Detalii despre furtul motocicletei mele, gasesti aici: /index.php?showtopic=415537

Am inteles ca inca se mai fabrica vfr 400, desi nu-s foarte informat in privinta asta. Preturile in tara sunt destul de mici la modelul asta (stiu pe cineva care vinde unul cu 1300 euro) in afara insa, am vazut model 92, la peste 3000 euro.

 

L.E. poti sa iei id-urile de mess de la profil :kiss:

Editat de Pupila Dilatata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti tin pumnii. Sper sa castigi procesul sa iti dea bani sa iti faci motorul + unul nou :moto:)

Chiar daca nu castig procesul, sau nu o sa-mi dea daunele pe care le cer, tot nu o sa aiba viata usoara, asta daca scapa in vre-un fel de puscarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...