Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arata bine bre adolf..great job.. :laugh: , spor la surubarit in continuare.. Am bagat si eu blonda la caldurica..si asa imi expira asigurarea..sa ne vedem la anu` sanatosi , cu chef de plimbare..si bineinteles..benzina in rezervoare :) , pana atunci..o ardem pe forum si la mec cu conservele :laugh:

mersii ....eu nu am de gand sa las iarna sa treaca degeaba , am sa desfac la motor am sa curat si am sa lustruiesc pana se topeste zapada .........Merry Christmas la toata lumea

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii ....eu nu am de gand sa las iarna sa treaca degeaba , am sa desfac la motor am sa curat si am sa lustruiesc pana se topeste zapada .........Merry Christmas la toata lumea

Lasa frate vrajeala ca mai e pana la craciun...Sau te dai bine pe langa mosu', sa-ti faca vre-un cadou? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa frate vrajeala ca mai e pana la craciun...Sau te dai bine pe langa mosu', sa-ti faca vre-un cadou? :)

 

da...... si anume pe Angelina in costum de Craciunita ..... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vede nevasta-ta ce-ai scris, dormi invelit cu monsterul in garaj toata iarna :) :laugh:

suna prea bine , asta da cadou de Craciun ........fara copii , tipete , urlaturi :laugh: somn de voie ...aproape ca imi vine sa-i arat personal !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii Dan , saptamana asta am reusit sa imi pun atelierul la punct cat de cat si cred ca o sa mai mesteresc mult si bine iarna asta .

....urmatorul lucru in plan niste evacuari handmade

 

si la primavara am altceva pregatit pt. el , si anume o curatare interna a motorului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii Dan , saptamana asta am reusit sa imi pun atelierul la punct cat de cat si cred ca o sa mai mesteresc mult si bine iarna asta .

....urmatorul lucru in plan niste evacuari handmade

 

si la primavara am altceva pregatit pt. el , si anume o curatare interna a motorului

Daca ai nevoie de material pentru tobe, da-mi un semn ca am un prieten care se ocupa cu asa ceva. Cat despre desfacut motorul...Ce sa zic? Mare curaj ai. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie de material pentru tobe, da-mi un semn ca am un prieten care se ocupa cu asa ceva. Cat despre desfacut motorul...Ce sa zic? Mare curaj ai. :laugh:

crezi ca ar fi prima oara man , numai anul trecut am cautat garnitura de la ambreiaj prin el , nu am gasito :)

 

ce material man ?? inox ? Carbon ?

post-18663-1290326519_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii Dan , saptamana asta am reusit sa imi pun atelierul la punct cat de cat si cred ca o sa mai mesteresc mult si bine iarna asta .

....urmatorul lucru in plan niste evacuari handmade

 

si la primavara am altceva pregatit pt. el , si anume o curatare interna a motorului

La anisorii lui nu stiu cat de bine e sa-ti mai bagi nasul prin motor prea adanc. Sa nu patesti ca mine. Daca mai merge de ce il superi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fux ...... am citit prea tarziu postul ca mergeam si eu , cred ca la ora asta deja forjati pe curbe cu saniutele :)

 

PS. o mai facem odata pe 24 luna viitoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost mai multi, ne imprieteneam dupa ce ne ciocneam violent pe curbe.

Cateva poze de la event:

Echipamentul obligatoriu !

nakedsledracegermany2.jpg

 

Bolidul meu High-Tech Sledge with Shock Absorber

hightechsledge.jpg

 

Am surprins cu camera si un semn de circulatie intr-o curba dubla prima la dreapta deosebit de pericloasa:

sledge1.png

Cativa outside-ri:

rodelbahnen.jpg

sledgerace.jpg

 

Este interzisa intrarea pe partie fara tenishi, sosete si ochelari de soare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soooooo ........ ce mai faceti ce mai ziceti ?!

Mesaj completat

La Multi Ani domnu' Andrei ..... sa ne traiesti si sa fii fericit alaturi de frumoasa ta sotie .... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soooooo ........ ce mai faceti ce mai ziceti ?!

Mesaj completat

La Multi Ani domnu' Andrei ..... sa ne traiesti si sa fii fericit alaturi de frumoasa ta sotie .... :alcy:

Ce sotie frate? :laugh: .Eu sunt om serios...nu umblu cu d'astea :blbl:

multumesc frumos de urare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...