Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Cred ca prietenul tau imaginar, baga mana la benzina si-ti saboteaza motorishca :blbl:

auci .... de asta simteam eu mancarimi in zona inghinala , de la manuta blanoasa a lui Tod !!! si io care credeam ca e de la dinaia' lati :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VAND CASTROL POWER1 Racing Full-Sintetic

 

 

LA URMATOARELE PRETURI :

 

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 40 - 36 RON/L (TVA inclus)

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 50 - 40 RON/L (TVA inclus)

 

PM sau email dozzer_s@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt tine cu mult mujdei :lol:

 

 

Cum sa ai coae consum de ~12% ? Am bagat de 40 de lei si am mers 60 de km :baldy: Ii dau foc :-L

 

Si bomboana de pe coliva , m-a lasat fix pe podul Grant , pe la mijloc :finger:

Editat de micron
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa veniti cu idei pentru un tur in romania de o saptamana.

Data trecuta am fost doar pe jumatatea de sus a transalpinei si am inteles ca cea dinspre ranca este superba...

Dar in rest nu stiu pe unde sa mai mergem...

Uitati-va si voi aici ce frumos este...

http://www.transalpina.biz/

 

Hai va pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa veniti cu idei pentru un tur in romania de o saptamana.

Data trecuta am fost doar pe jumatatea de sus a transalpinei si am inteles ca cea dinspre ranca este superba...

Dar in rest nu stiu pe unde sa mai mergem...

Uitati-va si voi aici ce frumos este...

http://www.transalpina.biz/

 

Hai va pa!

daca m-ar tine motorul si as avea timp as face : Bucuresti - Siriu - Oituz -Bacau - Piatra Neamt - Bicaz Chei - Sighisoara - Sibiu - Transalpina - Ramnicul Valcea - Curtea de Arges - Transfagarasan - Brasov - Cheia - Acasa .......

 

cred ca vreo 2000 km :D asta daca !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca m-ar tine motorul si as avea timp as face : Bucuresti - Siriu - Oituz -Bacau - Piatra Neamt - Bicaz Chei - Sighisoara - Sibiu - Transalpina - Ramnicul Valcea - Curtea de Arges - Transfagarasan - Brasov - Cheia - Acasa .......

 

cred ca vreo 2000 km :D asta daca !!

vreau si eu endureala ...tocmai vroiam sa te intreb cum faci transalpina cu banditu :scratch: ...ma credeam pe alt forum :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu endureala ...tocmai vroiam sa te intreb cum faci transalpina cu banditu :scratch: ...ma credeam pe alt forum :unsure:

pai Ina l-a facut cu GS500 deci se poate .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

janes inglish no :lol: Nici cu galatiul nu mi-e rusine in materie de corbi, ca in toata Rromania :baldy:

 

tot orasul Galati e un fel de strada Tunsu Petre :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai Ina l-a facut cu GS500 deci se poate .....

 

transalpina cu hornet-ul... sarmisegetuza am facut-o cu gs-ul...

 

no comment...

 

????

adica?

 

Daca aveti chef de-o iesire ceva mai lunga in weekend, va asteptam aici: /index.php?/topic/663936-festivalul-cetatilor-dacice/

 

 

noi (eu si catalin) o sa mergem pe transalpina dinspre sud pana la obarsia lotrului unde ne cazam, apoi a doua zi continuam pe transalpina si ne intoarcem pe transfagarasan.

n-avem mai mult timp si nici finante suficiente pentru un tur de o saptamana, asa ca asta e vacanta noastra pe 2 roti.

Daca avem cu cine lasa piticul plecam la sfarsitul acesta de saptamana, adica de sambata 25 iunie, iar daca nu, vom incerca ori de vineri 1 iulie- sambata 2 iulie, ori sambata 2 iulie - duminica 3 iulie.

 

daca aveti placerea sa mergeti...

 

o zi buna va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

transalpina cu hornet-ul... sarmisegetuza am facut-o cu gs-ul...

 

 

 

????

adica?

 

 

 

 

noi (eu si catalin) o sa mergem pe transalpina dinspre sud pana la obarsia lotrului unde ne cazam, apoi a doua zi continuam pe transalpina si ne intoarcem pe transfagarasan.

n-avem mai mult timp si nici finante suficiente pentru un tur de o saptamana, asa ca asta e vacanta noastra pe 2 roti.

Daca avem cu cine lasa piticul plecam la sfarsitul acesta de saptamana, adica de sambata 25 iunie, iar daca nu, vom incerca ori de vineri 1 iulie- sambata 2 iulie, ori sambata 2 iulie - duminica 3 iulie.

daca vrei sambata 2 iulie si 3 dar noi nu putem sa mergem decat pe transalpina si venim mai multi

daca aveti placerea sa mergeti...

 

o zi buna va doresc!

Editat de Cristian_Marian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si fete, care vine diseara la Mc? Are cineva sculele necesare (2 chei) si cheful sa imi intinda si mie lantul ad hoc la Mc? De spalat si curatat o sa ma ocup eu de el maine.

cred ca se face invers ..... curatat mai intai ca dupa ce il inmoi bine este mai slab :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, special pentru voi!!!!

 

post-36202-0-07405900-1309458754_thumb.jpg

 

La data de 8 iulie 2011, va avea loc deschiderea oficială a barului/cafenea „Motor Gang”, prin abordarea unei noi viziuni a vechiului stil “moto gang”.

 

„Motor Gang” este în centrul Bucureștiului, pe str. Brezoianu 21, și vrea să vă ofere o alternativă inovativă de relaxare, o escapadă de la tumultul vieții cotidiene.

 

Vom oferi 50 invitații nominale care cuprind o reducere de 10% din consumație, precum și participarea automată la concursul cu premii.

 

Aici sunt link-urile unde am facut profil + reclama:

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002559263518&sk=wall

 

/index.php?/topic/664465-deschidere-oficiala-bar-motor-gang/

 

http://www.calendarevenimente.ro/detalii.php?ev=71317

 

http://www.anunturi-live.ro/anunt-deschidere-oficiala-bar-motor-gang-8-iulie-2011-104087/

 

 

Invitatiile vi le dau maine seara la mc donald's.

O seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ina .... interesant , vorbim diseara si in legatura cu ce m-ai rugat ca iar nu mai am nr. tau de telefon ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ina cred ca pot sa vin si eu vineri pe 8,o sa mai vorbim.

Baieti mii de scuze ca nu am mai fost prezent si eu cu voi pe la Mc. sau Victoriei,

dar nu am prea mult timp si nici cu finantele nu stau prea bine,ne mai vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...