Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In Magurele a trecut un motor super. Din ala cu 2 roti pe spate si stil choper. Nr B.91.WIP(cred). Din cate am inteles omu are ceva depozit pe la rompetrol partener pe acolo. Stie cineva ceva? Il cunoaste cineva?

 

L-am mai vazut ieri o data. B.59.WIP are nr. Super frumos motorasu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

b 388 wvw daca il stie cineva a facut accident la intersectie rahova cu buzoieni

bre' .... baga si tu o poza cu motorul !! l-am vazut din mers acum ceva timp dar mi-a placut mult de tot noul look !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA INVIT SA SARBATORIM!

Gratar, drink-uri, muzica si distractie!

 

Te provoc sa spargi lacatul crizei economice care te-a izolat de prieteni!

Vino la distractie fara fitze!

 

Confirmati acceptarea provocarii la 0744340045 sau 0765116993.

 

Si aici aveti harta cu coordonatele, in caz ca va intrebati cum sa ajungeti. Succes!

Link:

 

<https

://maps.google.com/maps/myplaces?vpsrc=6&ctz=-120&num=10&ie=UTF8&ll=44.388363%2C25.936403&spn=0.004102%2C0.010568&t=h&z=17&iwloc=lyrftr%3Astarred_items%3A113248188913054480132%3A%2C44.387735*,25.936307,44.387734,25.936307>

Si aici aveti link-ul de la evenimentul pe care l-am creat pe facebook, daca doriti sa va dau invitatia si acolo:

 

 

http://www.facebook.com/events/124005681086980/

 

 

 

521713_4910880936753_1569469677_n.jpg 546810_4910880496742_1861770216_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

man , iti trebuie un solvent mai puternic si o perie de sarma ( una mai fina ) , chiar aseara am fost la garaj la motor si ma batea gandul sa demontez furca sa-i fac schimbul de semeringuri si sa fac jugurile negru mat ( adica sa l-e REfac :) )

 

ce inseamna ,, alte chestii de metal " ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ideea e in felul urmator eu sunt paralel cu motocicletele cand vine vorba de mecanica sau electrica am mers pe un hornet al unui prieten vreo luna sezonul trecut iar acum am luat de la un prieten un cbr un f4i si trebuie sa il inmatriculez pe numele meu si am nevoie de careva care sa se priceapa sa imi schimbe si mie becurile am nevoie sa fa rost de o toba stock , am un arrow si trebuie sa gasesc un stop stock asta e pe leduri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca decanolul ramane in porii materialului si cum prinde vopseaua noua cum o umfla si nu ai facut mare branza :) varianta sfanta de curatat ceva e sablat sau dai voiniceste la smirgher :))) era parca un atelier de sablat/vopsit in camp electrostatic undeva pe sos giurgiului da am inteles ca lucrau pe bani frumosi ... daca gasiti ceva mai ca pentru romani (si ieftin si bun, eventual moka :)) sa`mi ziceti si mie )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...