Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Ghita_Adrian : daca nu ai rezolvat cu motoreta te ajut eu,fac parte din gasca cbr-istilor de 4 ani,stau pe Salaj si te ajut si cu inlocuirea pieselor daca ai nevoie.

0763660277

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ GOODCAT ... mane' , scuze dar abia acu' ti-am citit mesajul din 13 ianuarie ! daca mai ai nevoie de tabla iti gasesc eu ceva ! da-mi de veste daca mai ai nevoie si o rezolvam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nop , saptamana asta ma apuc de desfacut la el .... ma gandesc sa imi iau o codita de hornet avariata si sa ma joc putin cu fibra de sticla .......!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Practic nu se stie daca gasesti pe cineva :)))

 

 

Eu stau pe langa Magurele (pe sos. Bucuresti-Magurele mai exact) dar nu am scos inca motorul . :P Teoretic ne gasesti in fiecare vineri seara pe la Mc. Trafic Greu. Suntem mai multi cum se incalzeste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ya yaaaa , pic's !!!! deci sa inteleg ca proiectul e aproape de finalizare daca este deja la vopsit ? bre' Vlad tu in ce stare te afli cu proiectul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu iau salariul pe 25 , deci pe 26 imi fac RCA :) ca in rest e gata de forja ..... chiar mai bine pot spune , i-am tras o guma de spate laser frate ! Pirelli Diablo Rosso 2 , e tata cauciucelor mixte strada/circuit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun,bun poate o sa mi-l arati si mie :peace:



eu am facut asigurare revizie tot, nu mai trebuie decat sa o plimb



eu iau salariul pe 25 , deci pe 26 imi fac RCA :) ca in rest e gata de forja ..... chiar mai bine pot spune , i-am tras o guma de spate laser frate ! Pirelli Diablo Rosso 2 , e tata cauciucelor mixte strada/circuit

ce motor ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehe :))) mai am de lucru la ea destul... da pana da caldura vreau sa ii vopsesc aripa fata, tobele si coatele in camp electrosatit, sa le fac si pe ele negre. Vreau sa vopsesc si radiatorul negru. Am schimbat stopul spate si suportul de numar ca nu se mai putea cu ele si acum caut o opinca de cauciuc spate ca al meu deja era obosit de la atatea nunti botezuri si cumetrii. De facut ar mai fi destule la el dar astept sa termine Cristi prinderile de ghidon :) pe urma .... e totu stabilit. Bani sa fie, ca m-a m-ai linistit iju de 10 milioane ca l-am dus la vopsit calumea :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghita_Adrian : daca nu ai rezolvat cu motoreta te ajut eu,fac parte din gasca cbr-istilor de 4 ani,stau pe Salaj si te ajut si cu inlocuirea pieselor daca ai nevoie.

0763660277

 

Salut vecine, io-s chiar la intersectia salaj cu ferentari. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,



Am cumparat de la Calin Muresan din Bucuresti (username pe forum fast_joe) un releu de incarcare.Toate bune si frumoase pana l-am pus pe motor.Incarca fix 0.Am platit frumoasa suma de 200 de lei pentru un releu ARS.Multumesc domnule Calin Muresan.La cat mai multe tepe in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am hotarat sa imi cumpar un hornet 2000-2002, insa inainte de a merge sa vad ofertele, as dori, daca se poate, sa vad unul bine intretinut si care are partea mecanica in stare buna de functionare, pentru a micsora pe cat se poate sansele de a-mi lua teapa.

stau in bucuresti, zona liberty mal l- chirigiu.

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...