Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine v-am gasit . Daca vremea e mai urata decat as vrea si aman tura la Moto Rock Fest din parcul Bucov , Ploiesti, o sa fiu prezent la MC :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))) Ok daca vin si eu ori pe motor ori pe jos :)))) Las masina acasa. Sper sa nu mai ploua

 

Poti veni cu masina, nui problema. Eu cu Marmot am ceva personal...am avut o perioada in care nu aveam motor, veneam cu masina, si mereu facea misto de mine, si se lua de masinuta mea X-(

 

Nubyan, noi am venit fara motoare, daca vi, sa ne anunti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cine vrea sa mearga spre mare la evenimentul Seawolfs, eu azi la 18:30-18:40 o sa fiu la Theodor Pallady la benzinaria Mol.


» Post actualizat in 20 Jun 2014 18:53

nimeni in seara asta la Mc? Acum ies de la munca si nush daca sa trec pe acolo. Chiar daca e trecut de 20:00


» Post actualizat in 27 Jun 2014 17:18
Cineva pe la Mcdonald acum?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

deci daca am inteles exact ce se intapla pe aici .voi va intalniti vineri seara la orele 20 la mc rahova? pt ca vreau si eu sa vin mai am cativa prieteni poate vin si ei. asfalt uscat ca de ploaie m-am cam saturat.

ps merge cineva in data de 4-6 iulie la campina intrunire la roata de foc?

Editat de iulian79cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Motorul meu a inviat!!!!

Eu am inviat!!!

Am asigurare, motorul pus la punct....poate doneaza careva un cauciuc de spate mai putin varza decat al meu....atat mai am de schimbat vara asta...

Ideea este ca de azi imi fac de cap.... copilul la bunici....al meu acasa in concediu :))))... si eu la serv cu motorul... intr-un sfarsit!!!!!!!!!!

Am vazut ca nu mai va intalniti la mac.... pacat!!!!!

O sa va iau pe toti rahovarii la telefon sa va intreb daca facem si noi o cafea vineri la mac si apoi eterna si plictisitoarea plimbare in piata victoriei...doar daca nu veniti cu o idee mai de doamne ajuta...

Pentru mine e bine orice...numai sa ies cu motorul la plimbare si sa va vad... Ca trebuie sa recunosc ca mi-e tare dor de voi!!!!! Si ar fi super sa ne intalnim si cu "bobocii"... Adica boboci la mac, nu la condus...sa nu interpreteze cineva altceva.

 

Asa ca propun o intalnire la un suc/cafea/happy meal (pt. jucarii :))))) la mac-ul de la trafic greu.....vineri, 11 iulie 2014, incepand cu ora 20.00

 

So... puppy, adolf ionutz, razvan pitbull, adi, cristi gsxr, lucian beer belly, vali, vladone, alexutzu (vlad), andrei cbr, cosmin bandit, cristifrig, dan iernie & thomas, george mocanu, george copilu', mihaitza hornet, stefan magurele si restul....

Nu mai am tel lui vali, cristi gsxr, cosmin, mihaitza, george copilu'... sunati-i voi, va rog!

Tel meu e 0744340045, in caz ca nu-l mai aveti.

Si treziti-va un pic... mai luati o pauza de la vacantza :)))... si hai!!!!!

 

Astept raspunsurile voastre!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu s-au mai anuntat prezenti si Dan Iernie, Cristi GSXR, Cosmin Bandit, Alexutzu Vlad, Lucian Beer Belly, Andrei CBR, Vladone, Vali, poate ajunge si un prieten de-al meu Stefan. Si Adolf si Puppy

Si Marmot Si Nubyan

 

Au nevoie sa fie luati pasageri Puppy (a zis Andrei ca-l ia) si Iernie (poate reusesc sa-l iau eu). Cosmin cica are banditul praf... Vladone vine perpedes ca nu a avut timp sa-si gadile motorul anul asta... inca... :))) ... Lucian la fel...

Apoi am vorbit cu alt prieten de-al meu, Emil, care are si service moto si mi-e drag sa-i fac reclama, ca are si maini de aur... (el mi-a pus "satelitul" pe picioare de fiecare data)... Si mi-a spus ca el cu alti prieteni se intalnesc vinerea in Regie, tot pe la ora 20.00. Daca vreti si nu aveti alta idee, dupa ce ne intalnim la mac facem o plimbare in regie, la un mic/suc/cafea/bere fara alcool :)))

 

Tare dor imi e sa va vad!!!!!!!

 

Haideti!!!! Treziti-va!!! Hai la un strop de distractie si un km de plimbare!!! :cheers:

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...