Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prezent si eu, sper sa vin cu motoru ca nici pana acuma nu mi-am reinoit itpul:(

eu mi-am facut itp-ul la service-ul ala cand intri spre magurele....pe stanga...scrie mare ca fac itp...

George il cheama pe tipul de acolo...costa 100 lei.... Cand ai bani si timp si daca vrei sa faci itp-ul la service-ul asta, ma suni sa-ti dau nr de mobil al lui George.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa rezolv azi cu itp-ul. Mersi inascorpio dar l-am facut in alta parte. M-a costat 120 lei.

 

Voi venii si eu dau un telefon in functie de ora la care scap.... inca nu stiu . Mikita dami un sms am spart telefonul din nou...

 

Dai un telefon? Cu cat? ce marca :D :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha...mai stii sa mergi pe motor? ai rezista un drum pana la victoriei? :)) (doar dus, ca de intors nu se mai pune problema =)) )


» Post actualizat in 11 Jul 2014 17:13
Noi suntem aici, mai vine careva?
» Post actualizat in 11 Jul 2014 17:14
Noi suntem aici, mai vine careva? Editat de mikita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 11 Jul 2014 23:20

 

Da, dar nu am apucat sa te salut. Ai disparut din spatele meu. P.S. vezi ca tu ai un bec H4. Scoate xenonul ala ca nu te ajuta deloc.

 

 

gata am scos xenonul si am bagat H4. Plus am pus bateria pe redresor ca mi-a facut figuri ieri si vineri noapte cand am plecat pe la 1 de la trafic greu. O sa vina Adrian pe aici si sa ii fac si o testare cu multimetru sa vad daca incarca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Vad ca nu ati spus nimic de vineri, 11 iulie.... sa inteleg ca tot n-am iesit din normal....

Vinerea asta care-unde-ce faceti??

Propuneti si voi o plimbare/traseu, de preferat sa nu includa piata victoriei....

 

Eu am urmatoarele propuneri:

1. ne intalnim la mac si apoi sa mergem la bodega aia pe alexandriei, aproape de mihailesti...parca... sa stam la suc si un mic-mic,

2. ne intalnim la mac si apoi traseu centru-ikea-otopeni-centura otopeni-berceni, pana la un restaurant pe centura aproape de berceni...nu mai stiu cum ii spune... sa stam la o bere fara alcool,

3. ne intalnim la mac si apoi mergem pe dn1 pana la snagov,

4. ne intalnim la mine si stam la piscina, bere si gratar (facem cheta :)))

 

Astept raspunsul...

O zi buna si asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu ati spus nimic de vineri, 11 iulie.... sa inteleg ca tot n-am iesit din normal....

Vinerea asta care-unde-ce faceti??

Propuneti si voi o plimbare/traseu, de preferat sa nu includa piata victoriei....

 

Eu am urmatoarele propuneri:

1. ne intalnim la mac si apoi sa mergem la bodega aia pe alexandriei, aproape de mihailesti...parca... sa stam la suc si un mic-mic,

2. ne intalnim la mac si apoi traseu centru-ikea-otopeni-centura otopeni-berceni, pana la un restaurant pe centura aproape de berceni...nu mai stiu cum ii spune... sa stam la o bere fara alcool,

3. ne intalnim la mac si apoi mergem pe dn1 pana la snagov,

4. ne intalnim la mine si stam la piscina, bere si gratar (facem cheta :)))

 

Astept raspunsul...

O zi buna si asfalt uscat!!

daca eram vineri liber votam varianta 3 , cu completare Ploiesti - Maneciu - Sacele nu de alta dar nu stiu restaurante prin Bucuresti unde au ciorba de fasole in paine :) ! dar din pacate sunt cam dat peste cap un programul la munca .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...