Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Eu direct Lehliu dupa cum sti Adrian :)))) Black and White Motor Fest 2014 https://www.facebook.com/events/827710673914353/

Am si eu o intrebare : Motor Fest -ul asta se adreseaza doar posesorilor de chopper?

Ca din ce am vazut pe feisbuc este organizat de Chopper Academy Romania M.C. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Va salut domnilor!

Nu stiu daca am nimerit bine topicul, dar am o intrebare despre zona sebastian/13 septembrie (e la 2 statii de autobuz de rahova cu ferentari deci poate stie cineva). In vara asta o sa ma mut in zona, langa prosper center mai precis si as vrea sa stiu daca e ok sa las mobra in fata blocului.

In titan nu am avut probleme in parcare (lant de un copac, ocazional husa), motoreta e un FZ6 N mai vechi deci nu ia ochii nimanui. Garaj am la munca insa ca sa merg cu mobra la job trebuie sa doarma langa casa si nu stiu cum e cu infractionalitatea in zona. Va rog, fara recomandari de lant de 30 de kile, blocator de disc, dobermani camere si alarme ca nu e cazul. Mai bine o las la munca daca e pe asa.

Intreb si pentru ca nu am vazut multe mobre in fata blocurilor pe acolo, mai putin un harley fix in fata la prosper.

Va multumesc pentru ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ID: robertbogdan7 daca sunt acasa osa vin si eu .. care nu are casca si are vrea sa isi cumpere contact me stiu un magazin cumeri 2 si platesti doar pe cea mai scumpa poate ne combinam..castile sunt marca nolan .... .. stau in berceni

Editat de Robert Bogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va salut domnilor!

Nu stiu daca am nimerit bine topicul, dar am o intrebare despre zona sebastian/13 septembrie (e la 2 statii de autobuz de rahova cu ferentari deci poate stie cineva). In vara asta o sa ma mut in zona, langa prosper center mai precis si as vrea sa stiu daca e ok sa las mobra in fata blocului.

In titan nu am avut probleme in parcare (lant de un copac, ocazional husa), motoreta e un FZ6 N mai vechi deci nu ia ochii nimanui. Garaj am la munca insa ca sa merg cu mobra la job trebuie sa doarma langa casa si nu stiu cum e cu infractionalitatea in zona. Va rog, fara recomandari de lant de 30 de kile, blocator de disc, dobermani camere si alarme ca nu e cazul. Mai bine o las la munca daca e pe asa.

Intreb si pentru ca nu am vazut multe mobre in fata blocurilor pe acolo, mai putin un harley fix in fata la prosper.

Va multumesc pentru ajutor.

pai e cam plin de bikeri , aproape la toate scarilede bloc o sa vezi motoare parcate vara ....... eu personal nu am auzit sa fi avut cineva probleme de genul , mai ales in zona Prosper unde deja esti in alt cartier ....

Editat de Joon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...