Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu lucrez o zii da una nu .....asa ca o saptamana pot sa vin in zilele astea si una nu ......si totusi la ora 18:00 ?? cand e asa aglomerat

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai suntem! Mai e eu!

Baiet inalt, chipes si cu par pe picioare!

 

plus inca 3-4 baieti pe zona aici!

 

"aici" insemnand minunata piatza...

 

hai ca's curios cati ne strangem :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate maine lucrez dar ies pe la 23;30 si ma mai dau un pic pe viilor (zona mai industriala ) asta daca nu ploua ca in seara asta , am avut un pic de treaba prin zona rahova si e cam alunecos pe jos . daca are cineva chef de un ceai la 12 noaptea la Mivas (in intersectia unde e MURAT) .........!!

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 18:17 -------------
P.S. sunt si cei doi bikeri de la capatul lui 226 pe acilea .......va suparati daca am parcat si eu langa voi ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Gata baieti vad ca ne strangem si dupa cum vad nu suntem putini,asa da mai merge,e bine de stiut ca majoritatea nu pot ajunge la ora 18.00 sa o schimbam sa ofacem 19.30-20.00 si putem veni in fiecare zi ca poate uni dintre noi nu poate veni in zilele astea,asa ca e bine in fiecare zi,asa putem sa ne vedem cu totii.Asteptam inca putin cam vreo 2 saptamani si incepem intanlirile poate se mai incalzeste putin ca momentan,cel putin eu trebuie sa-mi imatriculez mobra zilele astea,si totusi nu am esit cu ea pana acum ca este mocirla asta care ma sacaie,dar daca vreti putem incepe de Luni dar eu o sa vin pe jos pana o inscriu,asta e,ce ziceti? :what:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai chiar daca e "intrare libera" in fiecare zi, hai sa stabilim niste zile principale ptr cine nu poate veni oricand ...

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu, cand si unde este intalnirea? Manu, Kawa ninja zx6, Trafic Greu.

 

Am inteles locatia, Mc.Donalds Rahova cu Trafic Greu. Dar cand? Propun o ora mai tarzie pe la 20.00 eventual. Pot fi contactat pe numarul 0721112661. Era si timpul sa vina cineva cu ideea asta. Va salut.

Editat de Mannu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Mannule locatia este la Mc.intersectia Rahova cu Trafic Greu,inca nu am stabilit zilele si ora dar eu am zis care poate sa vina in fiecare zi dupamasa injur de 18.30 PM - 19.00 PM (si bime-nteles asteptam si noi acolo pana mai vin baietii)si ne vedem acolo,iar cei ce nu poate sa vina in fiecare zi,poate sa vina in ce zi poate de Luni pana Vineri ca dupa cum am mai zis trebuie sa fim careva din noi pe acolo,sau mai ne dam cate un impuls pe forum si ne gasim noi cumva,dar ptr.inceput sa ne strangem care putem incetul cu incetul si sa ne facem si noi un grup al nostru cum au ceilalti din celelalte cartiere ca ar fi pacat tocmai noi cei din acest cartier select sa nu avem si noi un cuib al nostru si pe urma mai vedem ce mai facem incontinuare.Binenteles cum sa le uitam pe vecinutele noastre,Bine ai venit printre noi Anutza. PS:momentan nu pot sa ies cu mobra ca nu am inmatriculato dar in cateva zile o inmatriculez si poate se face si timpul mai frumos ca deabia astept sa ies cu mobra nu mai pot incepe sa ma manance mana cand ii vad pe baieti cu mobrele prin oras,voi ati iesit cu ele pana acum?ca vad ca numai Adolf_ss a iesit dupa cum spune el. PS. PS: Ia spuneti de cand vreti sa incepem sa iesim la locul de intanlire,dati si voi cu o parere ca vad ca ne-am cam strans ceva. HAIDETI BAIETI SI FETE ZICETI SI VOI CEVA O PROPUNERE O DATA DE INCEPERE ? :what:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja putem sa iesim. Eu cel putin am inceput sa ies de acum trei saptamani. saptamana care vine o sa fiu putin ocupat, dar vineri o sa pot iesi. Deci poate facem o prima intalnire mai populata, pe vineri (15.02). Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este bine sa ne obisnuim ca de fiecare data cand iesim la o tura cu motorul, sa trecem pe acolo sa vedem daca mai este cineva de luat la plimbare. Deci fiecare zi este o zi buna de intalnire, si in principiu nici ora nu prea conteaza (doar in timpul saptamanii sa fie cumva intre 18.30 si 20.00, nu conteaza cand ajungi, conteaza ca intre orele astea poti gasi pe cineva acolo). Eu am propus vineri in ideaa ca poate atunci o sa fim macar 80% din noi liberi si am putea sa ne vedem sigur. Pana vineri ne mai conversam pe-aici, iar daca se mai face vreo intalnire intre timp, asteptam si ceilalti (care nu au ajuns) detalii :what: .

Editat de draagood
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: Bine zice Adolf_ss ca eu defapt incerc idea lu altcineva si sper sa nu se supere Andrei de pe Nasaud cred ca el a facut primul topicul asta,si ii cer scuze daca am gresit cu ceva dar eu am incercat sa facem si noi ce fac toti ceilalti di alte parti. Eu votez VINERI 15-02-2008 pela ora 19.30.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-ai inteles .....nu te acuz de nimic , tu incearca sa ti dai seama ca trebuie sa fii insistent si sa-i convingi si pe restul ca ar fi frumos sa ne cunostem ,sa vedem langa cine locuim si langa cine poate vom iesi la o plimbare sau cine o sa ti imprumute un cric :what: sau pe cine o sa injuram la semafor .....incearca sa nu faci ce a facut Andrei ,adica asa se lase pagubas..........

 

si eu ma-m lasat pagubas (din lipsa de timp liber ) asa ca sunt pt vineri la 19:30- 20:00 am sa fac tot posibilul sa fiu prezent

 

--- Mesaj completat în 09 Feb 2008 17:06 -------------
P.S. id-ul meu de mess este adolf_sss@yahoo.com astept id-urile voastre ca sa discutam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Mersi Adolf, te-am inteles ce ai vrut sa scrii si stiu ca nu ma acuzi de nimic cu toateastea eu tot nu ma las asa usor,incerc sa fac tot ce pot sa fim si noi uniti,sa ne cunoastem,sa ne ajutam, sa iesim impreuna, sa ne distram impreuna,ca asa este frumos deoarece cand esti singur nu stiu, dar nu are nici-un farmec, dar cand suntem mai multi este mai distractiv. PS: ramane pe Vineri pe la ora 19.30-20.00 ID-ul meu este :dan_iernie@yahoo.com :what:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishu - Piata Ferentari. Am sa incerc sa ajung si eu pe 2 roti sper, daca nu pe 4 in timpul serviciului (sa nu va speriati) - am un program extraordinar de imbecil.

@Adolf_ss, dupa avatarul tau as fi jurat ca nici nu stii ca exista mivas. Totusi , ceaiul e foarte bun, nu stiu ce ii fac aia acolo, dar e super. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishu - Piata Ferentari. Am sa incerc sa ajung si eu pe 2 roti sper, daca nu pe 4 in timpul serviciului (sa nu va speriati) - am un program extraordinar de imbecil.

@Adolf_ss, dupa avatarul tau as fi jurat ca nici nu stii ca exista mivas. Totusi , ceaiul e foarte bun, nu stiu ce ii fac aia acolo, dar e super. :what:

Deci chiar ar fi cazu sa reusesti sa ajungi mai da-o draq de munca ai uitat ca mai esti si motorist? :kiss: sper ca vii cu busa nu? hai sa ne vedem cu bine ! P.S id meu de messenger e maika_staretza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca deja ne strangem cativa rahoveni...

eu ies foarte des cu motocicleta si la ore diferite ale zilei, dar rar mai vad cate un motociclist prin cartier!

 

stau exact langa piata rahova, motocicleta e JOASA (a nu se citi joarsa!), grea si alba! aaaa, ca sa nu existe confuzii: MEREU MURDARA!

don_freak_1988 - eu stau mai rar pe messenger dar intru...

Editat de -FreaK-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am urmarit si topicul celalalt....pacat ca a disparut.....sa speram ca va merge asta si vom reusi sa facem o gasca de rahoveni.........sunt aghi(adi) am un gsxr600 si stau pe ivan anghelache......din pacate, nu cred ca voi reusi sa vin cu mobra pt inca vreo 2 saptamani pt ca week-endul trecut m-a cam mancat in palma si ......ne-am dat pe o rotita.....eu am o entorsa zdravana si spatele bulit :what: ....ea s-a julit pe stanga.....dar ne revenim repede.....asa ca, voi veni deocamdata pe 4 roti.....

 

aaaa, si mai e un baiat care sta cu mine in bloc....are un 600 rr...poate vede si el topicul si ni se alatura....

 

sa ne vedem cu bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...