Sari la conținut

Accident Mortal


nickradu2005
 Share

Postări Recomandate

Euinsumi 81% din posturile tale sunt la Accidente ceea ce arata cat de mic esti. Practic esti o tzatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 416
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi se pare aiurea ca administratorul a scos pozele . Cam multa cenzura pe un forum in care oamenilor care intra le place libertatea (de-asta exista motociclisti , nu ?)

 

Cred ca pozele sunt dure , dar , domnilor admini , la fel e si viata , iar o poza spune cat 1000 de cuvinte . Eu vreau sa le vad tocmai pentru a le avea in minte mereu cand ma voi urca pe motor . Conteaza enorm .

 

ROg pe cine le are sa mi le trimita si mie pe PM

 

Dumnezeu sa-i ierte .

Editat de assante
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VITEZA...VITEZA...iar VITEZA...

Pe ce lume traiesc vitezomanii (inconstientii) astia?

Pacat de vietile celor nevinovati. Nu ar trebui acuzat (asta daca scapa) nici macar de omor din culpa ca asta e CRIMA!!!!!!!!

 

Asfalt uscat si atentie la PROSTII din trafic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m`am saturat sa tot vad toata ziua accidente si morti !

astia strica imaginea motociclistilor

mai vad si parintzi mei pe la tv stau tot cu sufletu la gura cand ies sa ma dau dupa cate vad la TV

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BOLOCAN DANIEL:Coleg de banca pana in clasa a 10a.(Nu te voi uita niciodata fratele meu!)VREAU POZE PE PM.MULTUMESC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de precizat euinsumi e tata nu sunt eu,deci sa nu-mi dati mie bann dak e cevaaaaa :scratch: reverse grija cu limbaju ca te bate tata ca e mare! si pentru cei care vb aiurea,si ziceti ca au meritat...sa stiti ca nu e chiar asa.. BOLO saracu nu avea nicio vina..doar poate ca nu a luat casca..e un (cuvant urat) cel ce a condus motoru..sper sa traiasca restul vietii la puscarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de precizat euinsumi e tata nu sunt eu,deci sa nu-mi dati mie bann dak e cevaaaaa :scratch: reverse grija cu limbaju ca te bate tata ca e mare! si pentru cei care vb aiurea,si ziceti ca au meritat...sa stiti ca nu e chiar asa.. BOLO saracu nu avea nicio vina..doar poate ca nu a luat casca..e un (cuvant urat) cel ce a condus motoru..sper sa traiasca restul vietii la puscarie

am mai crescut si eu intre timp + ca fac parte din cei care "strica" imaginea comunitatii , adica fug bine si nu ma prinde

 

E asta si o lectie ptr pasageri , incercati sa mergeti doar cu cine aveti incredere si care are experienta si nu e vreun tampit.De casca nu mai zic , vine de la sine treaba asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai steaua ta,,ptuza "mica.

salutari de la Bekli.

cred ca stai in garaj pe motocicleata ,de 3 primaveri.La mai multe.

 

euinsumi Birthday 24 December 1964

Un Alex, survivorul, ajuns la batranete. Lumea vorbeste de viteze la care nu e bine sa te arunci in oras si el injura. Felicitari.

Si un pic mai on-topic, si pe mine m-au marcat pozele de la sectiunea cu urmarile accidentelor usoare, si umblu in piele pe vremea asta, in timp ce sfatuitorii mei in ale motociclismului poarta tricou. Poate se razgandeste administratorul, care nu si-a mai dat cu parerea atotcunoscatoare in acest topic, ci pur si simplu a sters pozele si a sters-o si el din fata injuraturilor.

Pe bune, cine-i alege pe admini?

Propun BAN. Cel putin eu o sa-l ignor de acum inainte, nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, pacat! Noi ne chinmuim sa facem pliante, sa punem banere , s afacem campanii anti accidente ca sa ne respecte conservarii si uite ca sunt uniii care nu ne respecta imaginea.

 

oricum CONTINUATI CAMPANIA! Primul banner e sus ( poze la topicul anti-accidente ).

 

:scratch: :) :) RIP :) :moron: :peace:

 

Erau doar niste copii.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a intrigat atat de tare ce a-ti putut scrie aici, incat m-ati facut sa-mi fac cont!!!

Baiatul ala cu ideea stralucita ,,sa mergem in numar mare sa-l conducem pe ultimul drum'', baietas ce crezi ca o sa zica parintii copilului, tinand cont ca o ,,motocicleta'' l-a omorat ???!!!

 

Cat despre speculatii.........., la barfa ne pricepem cu totii, adevarul e ca a fost un pusti inconstient inconjurat de 50 de ,,gaini'' colege si a ,,facut frumos'' in public!!!

 

Pacat

 

NU motocicleta i-a omorat, ci pilotul. Sti cum se zice, nu armele ucid ci oamenii care le folosesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare aiurea ca administratorul a scos pozele . Cam multa cenzura pe un forum in care oamenilor care intra le place libertatea (de-asta exista motociclisti , nu ?)

 

Cred ca pozele sunt dure , dar , domnilor admini , la fel e si viata , iar o poza spune cat 1000 de cuvinte . Eu vreau sa le vad tocmai pentru a le avea in minte mereu cand ma voi urca pe motor . Conteaza enorm .

 

ROg pe cine le are sa mi le trimita si mie pe PM

 

Dumnezeu sa-i ierte .

 

Tocmai pentru ca sa existe optiuni, si pentru ca mai sunt si alte forumuri, cine vrea sa vada pozele, care sunt SOCANTE, poate sa le vada aici:

 

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=1010

 

Dumnezeu sa-i odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace scuteristul. Ceilalti doi nu merita mentionati, unul a fost inconstient suindu-se ca pasager fara casca iar celalalt, un imbecilo-cretinoid cu bani care merita parnaie cel putin cati ani a rapit din viata celorlalti doi.

 

Cine moare depasind cu minim dublu limita de viteza, nu merita nici o inmormantare, fiind sinucidere nu accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca un ninja de 600, merge cu 260 km/h numai daca il arunci din avion !!!! copil idiot !!! :scratch:

 

mai documenteazate inainte de a face idiot ... ca te faci tu singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa zic decat R.I.P pt cei doi care au murit :scratch: :) ...si cine are pozele, daca are bunavointa de a le da mai departe, sa-mi dea un pm..am nevoie de ele...tipul cu kawa e intr-un club..si ..ma rog.nu intru in detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar in viziunea parintilor ,,motocicleta'' la omorat. Majoritatea parintilor nostri nu numai ca nu pot sa inteleaga, pt ca pe vremea lor mz-ul era unic,iar daca acum educatia este lipsa.........., si copii se comporta ca atare, ,, ia tata, da-te tu, daca eu nu am avut parte,(ci doar am dat un tun si eram membru de partid, si creierul meu imi spune ca daca am 4 clase sunt doctor academician) ''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar in viziunea parintilor ,,motocicleta'' la omorat. Majoritatea parintilor nostri nu numai ca nu pot sa inteleaga, pt ca pe vremea lor mz-ul era unic,iar daca acum educatia este lipsa.........., si copii se comporta ca atare, ,, ia tata, da-te tu, daca eu nu am avut parte,(ci doar am dat un tun si eram membru de partid, si creierul meu imi spune ca daca am 4 clase sunt doctor academician) ''.

Aici ai dreptate, din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de mai bine de-o ora citesc topicul asta. are de toate: compasiune, opinii, argumente, concluzii... nu stiu daca mai incape adaugat ceva.

nu-i trist ce s-a intamplat, e de-a dreptul inspaimantator. din pacate asta se intampla cand neuronul nu-i in stare sa controleze muschii antebratului drept.

e pacat doar ca nu toti au inteles ca daca noi nu ne purtam de grija e firesc ca pe ceilalti sa-i doara in spate.

ar fi totusi ceva: feriti-va de generalizari. nu toti motoristii-s buni. si nici toti scuteristii. nici macar toti conservarii nu-s rai. is indivizi buni in toate taberele dupa cum is si rai peste tot. si spun asta pentru ca in cazul de fata opinez ca scuteristul a fost cel mai putin vinovat dintre toti in conteztul in care mai devreme un confrate al sau era sa ma intinda pe asfalt trecand cu nesimtire pe un mare rosu.

in fine, lui "46" ii urez insanatosire grabnica. cred ca pedeapsa mai mare nu exista.

 

nu viteza ucide ci prostia! din pacate adesea e vorba de prostia altora.

 

total off topic: bai frate, cat de mic tre' sa ai organul genital incat sa nu mai reusesti sa iesi din anonimat decat ortografiind precum colegii junelui vitezist?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace scuteristul. Ceilalti doi nu merita mentionati, unul a fost inconstient suindu-se ca pasager fara casca iar celalalt, un imbecilo-cretinoid cu bani care merita parnaie cel putin cati ani a rapit din viata celorlalti doi.

 

Cine moare depasind cu minim dublu limita de viteza, nu merita nici o inmormantare, fiind sinucidere nu accident.

Pt cei ce l-au cunoscut p friska(pasagerul) eu fiind inclus aici exprimarea ta e de-a dreptul jignitoare shi tampita...Nimeni nu se suie p motor cu cineva cu speranta k acel idiot i-l va da cu 150...180 etc p o strada laturalnica...de dragul show-ului...! partea cu casca a fost o greseala dar obligatia "pilotului" era sa nu-l ia asa...iar dak l-a luat asa sa mearga cu MAXIMAA prudenta shi viteza MINIMA::: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori si eu sa intru in posesia pozelor

 

! Stimati admini ..de ce tot scoateti pozele ? e sectiunea accidente , nu teatru tandarica sa se uite copchii de 5-6 ani.

SE VOR POZELE REPOSTATE SAU MACAR UN LINK CATRE ELE ! E GREU DE AUZIT (vazut)?

 

R.I.P. !!! tragic .............. ! chiar nu am cuvinte !

:scratch: :) :) :)

 

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=1010

 

Mai pusese cineva linkul, dar s-a pierdut în mulțimea de posturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei ce l-au cunoscut p friska(pasagerul) eu fiind inclus aici exprimarea ta e de-a dreptul jignitoare shi tampita...Nimeni nu se suie p motor cu cineva cu speranta k acel idiot i-l va da cu 150...180 etc p o strada laturalnica...de dragul show-ului...! partea cu casca a fost o greseala dar obligatia "pilotului" era sa nu-l ia asa...iar dak l-a luat asa sa mearga cu MAXIMAA prudenta shi viteza MINIMA::: :scratch:

 

 

 

Cu declaratia asta esti bun de ,,militian'', desi ei au inceput sa se destepte si chiar sa aiba bun simt!!!

Si daca nu sti cu cine te sui pe motocicleta..................., ai o problema, mai bine du-te la un suc in Herastrau, ca la 17 ani asta faci, nu vrei sa fii partasi la impresionarea ,,gainilor''!!!!!!! Si chiar a impresionat, saracu baiat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...