Sari la conținut

Mai Nou Si Politia


saferoadjim
 Share

Postări Recomandate

Poate ar fi fost bine inainte sa postati aiurea aici, sa povestiti exact cele intamplate, sau sa dati un link catre un site cu stirea, nu credeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stirile protv

 

pietonul traversa bulevardul coposu prin loc nepermis.

 

mai nou toti suntem invincibili: fie pe patru fie pe doua (roti sau picioare) toata lumea prefera sa castige 10 secunde chiar cu pretul unui medical de cateva luni daca nu chiar cu cel al fericirii vesnice. multi dintre cei care o patesc chiar o merita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

it's show time :scratch:

ori vedem un link ori zic eu sa se inchida topicul :)

uitate desupra ta e un link La IO BOGO care te duceexact la stire chiar dak nu te uiti la Pro Tv

 

Da vina pietonului macar atat a adus bun noul cod rutier ca inainte putea sa te bage si pe tine ca sofer cu ceva.... plus ca nu prea aveai cum sa ceri despagubiri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Laur85....sorry acum am gasit linkul

intr-adevar pare vinovat pietonul... cred ca a fost un soc destul de naspa pentru politist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va dati seama ce sperietura o tras politistul ala cand i-a sarit in fata o bucata de 100 de kile de carne...si mai ales ca el a fost pe motor...nasol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca e vina pietonului,lasa ca e bine ca s-a intamplat si unui politist ,nu numai unui motociclist obisnuit,sa mai vada si ei si prin prisma unuia care se trezeste cu pietonu cu neuronu incins,sarindu-i in fata,fara a avea timp pt cea mai mica reactie.normal ca e un soc si un eveniment nedorit pt politist,dar asa o sa aiba si ei circumstante atenuante si pt alt motocisclist daca din nefericire va fi intr-o situatie similara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi se paer enervant este ca dau vina pe 'gabor' ca, deh, era pe doua roti.... Brainleshi.

 

 

 

cine da vina pe gabor ? se vede foarte clar ca pietonul are toata vina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da? Vezi reportajul de la ProTV, e mai sus.

 

 

L-am vazut ! asculta cu atentie ce zice .... "a traversat in fuga prin loc nepermis"...."a iesit exact in fata politistului" ...."in urma investigatiei vina ii apartine victimei" ! mai ai dubii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i se poate intampla oricui dintr-e noi sa ii sara un "mitocan" in fata!!!

 

 

normal... la cata minte au unii azi ...trec strada fara sa se uite...si au si gasit locu`...unde e super aglomerat...ma intreb daca le foloseste la ceva creierul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URata treaba pentru pieton. dar ma gandesc ca nici politistului nu i-a fost ushor sai cada ditai namila de motor pe picior. varadero de politie e mult mai greu decat un varadero normal, ca e impopotonat cu toate nebuniile alea..care nu sunt deloc usoare. are aproape 300 de kg. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...