Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cel mai placut este sentimentul ca pana la o anumita varsta copiii nu pot minti. Asadar zambetele, rasurile si sclipirile ochilor lor sunt cea mai mare multumire pentru cei prezenti acolo. iata unul din motivele pentru care as fi vrut sa fim mai multi prezenti.

Au spus poezii, au cantat si s-au bucurat cu totii. Asta este cea mai mare mulumire !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai placut este sentimentul ca pana la o anumita varsta copiii nu pot minti. Asadar zambetele, rasurile si sclipirile ochilor lor sunt cea mai mare multumire pentru cei prezenti acolo. iata unul din motivele pentru care as fi vrut sa fim mai multi prezenti.

Au spus poezii, au cantat si s-au bucurat cu totii. Asta este cea mai mare mulumire !

adevarat :blbl:

SAL de aici din bruxelles !!!!

poate vin spre voi :rock:

sau poate mai stau pe aici sa vad !!!!

ORICUM STAU BINE BIKERII PE AICI&&

multe scutere!!!

SARBATORI FERICITE!!!

:rolleyes: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Bercenari, va doresc un An Nou de-a dreptul laser, benzina in rezervoare si drumuri frumoase, sa ne vedem la anu' cu bine si-n carciuma si-n trafic si pe unde om mai putea noi si, mai presus de toate, sa petreceti bine, dragii mei! La Multi Ani! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Bercenarilor. Va doresc unan cu cat mai multi kilometri si cat mai putine incidente si cat mai multa benzina in rezervoare (vorba lui Ralucone) si tot ce va mai doriti :crack: :crack: :crack: :crack: :) :D :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, mai uameni!! :crack: Fie ca anul acesta sa va aduca tot ce v-a lipsit anii trecuti, si chiar mai mult!! :crack:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Bercenari, va doresc un An Nou de-a dreptul laser, benzina in rezervoare si drumuri frumoase, sa ne vedem la anu' cu bine si-n carciuma si-n trafic si pe unde om mai putea noi si, mai presus de toate, sa petreceti bine, dragii mei! La Multi Ani! :crack: :crack:

asa sa fie cum zici u !!! :crack: :crack: :)

SAL. inca & data de aici din Bruxelles!! :crack: :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vezi ca nu raspunde provocarilor ? :lol:

 

--- Mesaj completat în 09 Jan 2008 16:03 -------------
Ati adormit cu toti mai ? :P Sau aveti motive intemeiate, gen :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Bercenarilor,

 

M-am bucurat sa vad atata lume "din cartier" prinsa de febra motoarelor. Va urez asfalt uscat si km cat mai multi... :bigstar: ....si sa ne vedem cat mai rebede pe strazi... :P

 

 

Razvan, 0722.240.266 , razvan1pop@yahoo.com

post-18327-1199968986_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Bercenarilor,

 

M-am bucurat sa vad atata lume "din cartier" prinsa de febra motoarelor. Va urez asfalt uscat si km cat mai multi... :bigstar: ....si sa ne vedem cat mai rebede pe strazi... :P

Razvan, 0722.240.266 , razvan1pop@yahoo.com

 

Multumim de urari. Si tie la fel ! Si hai mai aproape de noi ... :lol: http://forum.bercenarii.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Bercenarilor,

 

M-am bucurat sa vad atata lume "din cartier" prinsa de febra motoarelor. Va urez asfalt uscat si km cat mai multi... :wink: ....si sa ne vedem cat mai rebede pe strazi... :P

Razvan, 0722.240.266 , razvan1pop@yahoo.com

 

Bine ai venit si daca vrei poate vii si la una din intalnirile noastre :makeout:

 

Numai bine si cand se va duce zapada asta :makeout: sa ne vedem sanatosi pe motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta ne vedem la Athos, intre Big Berceni si Brancoveanu. La 19.00h. Si daca nu place revenim la vechile obiceiuri :wink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta ne vedem la Athos, intre Big Berceni si Brancoveanu. La 19.00h. Si daca nu place revenim la vechile obiceiuri :P)

Athos?? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La jumatatea drumului intre Brancoveanu si Big Berceni, pe dreapta cum mergi spre intersectia de la Big. De la Brancoveanu pana la Big sunt doua statii de tramvai (care nu merge :wink: ). In dreptul primei statii.

Hai ca am explicat de nici eu nu mai inteleg. Ne auzim la telefon daca nu se descurca cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi, fii, te rog, putin mai explicit: la prima statie pe dreapta, e Academia de politie, daca nu ma insel.. Fata de Academie (gardul ala lung), "barul" e spre BIG, sau spre Brancoveanu?? Spre Brancoveanu nu se vede blocul de la strada, ca sunt parcelele alea de boscheti, care se vor a fi "frumoase".. Deci.. inca doo cuvinte?? :wink:

 

Teoretic trebuia sa vin in seara asta cu doua Bercenare, dar una deja a anuntat ca nu ajunge, o sa incerc s-o contactez si pe cealalta.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Kytynel.

imi place cum explici.

A-r trebui sa te faci profesor.

 

Io stiam unde e ca am fost aseara.

Acum dupa ce am citit, nu mai stiu unde e. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La jumatatea drumului intre Brancoveanu si Big Berceni, pe dreapta cum mergi spre intersectia de la Big. De la Brancoveanu pana la Big sunt doua statii de tramvai (care nu merge :makeout: ). In dreptul primei statii.

Hai ca am explicat de nici eu nu mai inteleg. Ne auzim la telefon daca nu se descurca cineva.

:wink:

mda deja am 1 mare dordrRO_MANIA sau nu??

NU MANINC VARZA .

cum face zapada??? pe akolo???

kool???? asa face???

SAL. PE TOTZIIIII... :P

:makeout:

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, in afara de scuzele ca nu am ajuns dar deh, sedinte... :wink: ... erm, pizza e buna acolo? un feedback ceva? hai ca vinerea ajung mereu cu foamea-n suflet, este imperativ sa aflu cum e locatia :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, in afara de scuzele ca nu am ajuns dar deh, sedinte... :wink: ... erm, pizza e buna acolo? un feedback ceva? hai ca vinerea ajung mereu cu foamea-n suflet, este imperativ sa aflu cum e locatia :P

 

las ca vinerea asta ne vedem la cultural si acolo sigur e buna ca am mancat eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...