Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

omg pai la cate motoare am vazut numai pe blv alex obregia mi se tocesc mainile

am o propunere va duc gratis cu autobuzul pe toti bercenari...ce spuneti cadem la pace?

Mie-mi convine.. mai ales daca ma duci luni de la munca pana la Baneasa, sa-mi iau offizieru' din service.. :D

 

Bun venit noilor aparuti!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esti bine venit. Vacaresti da, esti de al nostru chiar nu ne dadea bine la recensamint. Cauta sa vii sa ne cunosti si sa te cunoastem. Vineri linga oficiul postal de la Cultural linga Mega Image incepind cu ora 19.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal..bine ai venit printre noi...cred ca shtii regula.....ultimul venit in club spala motoretele....TUTUROR!!!...

 

Pai stai asea, si matale esti nou, m-am uitat azi in garaj, kapra mea nu e catusi de putin spalata. O sa depun plangere :lol: De ce sperii omul, nu vezi ca ne da cu autobuzul? :D

 

 

omg pai la cate motoare am vazut numai pe blv alex obregia mi se tocesc mainile

am o propunere va duc gratis cu autobuzul pe toti bercenari...ce spuneti cadem la pace?

 

Cred ca depinde de autobuz, vreau locul din fata ca sa vaz mai bine drumul. Nu-ti fa griji, a mea are niste plastice si cam atat, nu e greu de spalat. :D

 

Uelcam tu da family, dude! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine merge cu mine in seara asta pana in Giulesti sa imi iau motorul din service? :D

Dadeam eu o fuga, dar am vazut abia acum mesajul, Nicky.. :D

Gata?? E gigea?? L-ai luat?? Baga si tu un detaliu, ceva.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai pierdut nimic. Are probleme cu alimentarea acum. N-am mai vazut motor mai tampit ca asta....but i still love it :haha: . Sper sa il iau azi.

HELL-O :D

nu uita sa te intrebi daca nu cei de la service au probleme....

adica motoarele se mai strica... dar cei de la service le repara???? OARE????

si mai.... hai si u pe la intruniri :crack: :blbl:

gen azi :D

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru noi Bercenarii sezonul s-a deschis. De aceea diseara avem mare intalnire in spatele CEC-ului de la Cultural, incepand cu 19.00h. Cei interesati de plimbari si noi prietenii sunt asteptati acolo ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru noi Bercenarii sezonul s-a deschis. De aceea diseara avem mare intalnire in spatele CEC-ului de la Cultural, incepand cu 19.00h. Cei interesati de plimbari si noi prietenii sunt asteptati acolo ... :lol:

da ...

sigur ce sa zik...

pina la OTOPENI Cu taxi

tanx :P :haha: :lol: :crack: :blbl: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia am intrat in club si deja incep sa plang.....pegasoul meu are bendixul terminat....iam luat bendix si acum am alta problema cei de la unitedmotors monteaza doar piese originale (bendixul meu este luat de la ktm ca se potriveste si este cu 75% mai ieftin) las monta eu dar nu am presa cu care sa scot volanta stiti vreun service bun prin zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia am intrat in club si deja incep sa plang.....pegasoul meu are bendixul terminat....iam luat bendix si acum am alta problema cei de la unitedmotors monteaza doar piese originale (bendixul meu este luat de la ktm ca se potriveste si este cu 75% mai ieftin) las monta eu dar nu am presa cu care sa scot volanta stiti vreun service bun prin zona?

 

 

Incearca www.bardakmotor.ro (au sediul in Domnesti, pe centura,mai aproape nu stiu :blbl: ,...si bun insa :crack: )

"Insanatosire" grabnica ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ...

sigur ce sa zik...

pina la OTOPENI Cu taxi

tanx :lol: :lol: :lol: :crack: :blbl: :D :D

 

Ai innebunit mah ? :haha: De unde ai dedus tu OTOPENI si TAXI ? din postul meu in mod sigur nu, decat daca ai tu vre-o analiza deosebita a textului :P Poate imi explici de ce m-ai citat si ai dat raspunsul asta ca pe bune daca inteleg ceva :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Desi nu ne-am cunoscut foarte bine( erati destul de multi), aseara in spate la cultural( k la restaurant nu i-am retinut numele), ma bucur ca am reusit sa ajung si eu printre voi, la insistenta Mihaelei, careia ii multumesc pt invitatie. Sper sa ne cunoastem mai bine si sa facem ceteva drumetii cu "bicicletele".

 

Ma laud cu bubulina mea - o Honda VTR an 2000- care sper sa ma ajute sa ma tin si eu dupa voi.

 

Sper sa apuc sa ajung si eu ceva mai devreme la intalniri.

 

Multumesc.

 

Numai bine.....

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca sa ma bucur sau nu ca nu se mai inscriu si altii in proiectul "Turul Romaniei"... :ok:

Haideti oameni buni sa ne simtim bine mpreuna, sa ne plimbam, sa calatorim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lenesi sunteti mah aici, pe forum ! O sa ajungem sa ne cautam cu "search" - ul :(

Meh.. search-ul merge greu, mai bine suni un prieten, sau apelezi la 50/50.. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...