Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

E posibil sa confund grupurile sau sa nu fiu la curent cu ce s-a mai intamplat, insa...

 

Din cate stiam era un grup care se strangea la OMV la Sura Mare si la mec la Brancoveanu, care ulterior s-a transformat si in MC, cu forum propriu, si alt grup care ramasese tot pe forumul asta, pur si simplu grup, fara MC.

 

Pana la urma cum e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E posibil sa confund grupurile sau sa nu fiu la curent cu ce s-a mai intamplat, insa...

 

Din cate stiam era un grup care se strangea la OMV la Sura Mare si la mec la Brancoveanu, care ulterior s-a transformat si in MC, cu forum propriu, si alt grup care ramasese tot pe forumul asta, pur si simplu grup, fara MC.

 

Pana la urma cum e?

 

Eu nu stiu nimic de un grup care se strange la sura mare. Cel care se strange la MCDonalds este cel din Berceni care are si forum propriu. www.bercenarii.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un singur grup a scris pe forumul asta...de aceea se numeste si bercenarii...si da avem si situ-ul nostru si ne intalnim in fiecare sambata la Mc'd Brancoveanu de la ora !9:00.

 

Unde ne perindam vineri copii? Hai veniti cu sugestii...poate aveti ceva de rezolvat sa nu consumam benzina degeaba...(bine inafara de placere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va saluta un bercenar!

 

Nume : Sebastian

tel : 0741-99.55.77

yahoo: sebastiandragomir@yahoo.com

Motor : Yamaha YBR 250

 

Voi incerca sa vin maine la Mc ora 19:00.

 

Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va saluta un bercenar!

 

Nume : Sebastian

tel : 0741-99.55.77

yahoo: sebastiandragomir@yahoo.com

Motor : Yamaha YBR 250

 

Voi incerca sa vin maine la Mc ora 19:00.

 

Sa auzim numai de bine.

 

Nu mai bine vii tu vineri la Mc, sa mai vina si motoristii. Eu o sa trec oricum prin fata de la Mc si maine ca pe acolo ajung acasa si daca te vad iti dau un claxon :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bine vii tu vineri la Mc, sa mai vina si motoristii. Eu o sa trec oricum prin fata de la Mc si maine ca pe acolo ajung acasa si daca te vad iti dau un claxon :bigstar:

 

nu stiu de ce am inteles ca e azi(joi).

deci o sa vin vineri. adica maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite asa ne mai revenim ca ne cam imputinasem la intalniri,...si plimbari! :crack:

Va asteptam Vineri la ora 19 la Mc Brancoveanu( mai exact intre parcarea Mc-ului si gura de metrou de pe partea parcului) !

Hai numa' bine la toata lumea! :bigstar:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc sa ajung si eu...... nu am mai venit la intalniri de anu' trecut din toamna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Enduristi primiti ? O sa incerc sa ajung dar nu promit, inca lucrez la ora aia :kiss:

 

Desigur ca printre cei care vin regulat avem si enduristi... asa ca nu vad de ce n-am mai primi inca unul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns deja inapoi.

 

A fost super ok, misto locul unde am fost... Probabil (sigur) o sa mai vin.

Imi pare totusi rau ca v-am cam "tinut in loc" pe drum, ca nu ati putut sa mergeti normal. Insa... daca ma mai luati la drum, eu merg cu cea mai mare placere (atunci cand nu va deranjeaza "viteza" mea).

 

Oricum... merge repetata experienta. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i problema cu viteza cand ne deplasam pe distante scurte. Ar putea fi totusi o problema daca mergem pana la mare sau mai stiu unde prin tara. Dar pana atunci e ok ! Nu ne-ai tinut pe loc, am vrut sa mergem cat de cat omogen :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, daca enduroaica mea, care are greturi la asfalt, nu poate tine pasul cu voi, mai are rost sa vin ? Nu cred ca merita sa chinui DR-ul cu 140 km/h, daca nu mai e cineva in situatia mea ... In alta zi mai va intalniti ? Ca doar nu iesiti numai vinerea ...

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai tot plangeti de viteza. Important e ca suntem mai multi. Deja cred ca sunteti un grup daca veniti toti cei care spuneti ca mergeti mai incet asa ca ..........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi va asteptam la toate intalnirile ce vor mai avea loc(viteza este lucru ce nu va sta in calea convietuirii noastre motoristice; cine vrea sa se racoresca din cand in cand are dreptul la 10minute de nebunie dupa care ii asteapta si pe ceilalti si se reformeaza grupul; tot acolo ajungem cu totii, doar ca unii pot fi mai rapizi iar altii mai relaxati). De obicei se fac opriri pe drum asa ca in cazul in care cineva se misca mai lejer ii poate ajunge din urma pe ceilalti.

PS: Parerea mea, daca aveti alte pareri si nu sunt deloc pe aceeasi directie va invitam sa aderati la TACTU' MARE MotoClub! :blbl:

Hai numa' bine! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...