Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Se poate aplica si la motociclism, iar multi dintre noi suntem si conducatori auto aka conservari.

 

 

http://www.piticu.ro/2008/09/01/asa-se-fac...anie/index.html

 

 

:cheers:

 

Pentru astfel de campanii ne trebuie si oamenii care sa le inteleaga. Prea multi nu constientizeaza ca li se poate intampla lor si considera ca ceea ce se vede la tv e regizat/exagerat pentru a mari impactul vizual.

Din pacate, pentru ei realitatea este aceeasi... 

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intradevar este o atentionare foarte brutala dar garantez ca si-a facut efectul. La noi in tara nu se pot face astfel de lucruri ca sunt considerate prea prea pentru ochiul publicului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele lucruri nu trebuie uitate niciodata. Unii oameni nu trebuie uitati niciodata. Parintii lui Traian si Ela au nevoie de voi, la un an de la moartea lor sub rotile basculantei.

/index.php?showtopic=264230

 

Condoleantele noastre...unii din noi am fost si la inmormantare :D si garantam ca vom veni si acumm...Dumnezeu sa-i odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o superveste pentru voi...

Powerhorse e de astazi tatic...si ma gandeam ca ar fi un gest frumos din partea noastra sa mergem pana la maternitate sa ii uram bun venit pe lume noului nascut in stil caracteristic Bercenar...asa ca va invit pe toti sa ne turam motoarele in fata la Bucur maine la ora 19:00. Luam un buchet de flori si schimbam 2 vorbe.

 

Propun sa ne intalnim la iesirea din metrou de la Tineretului la ora 18:45...sper sa ne adunam cat mai multi...

 

PS: e baietel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o superveste pentru voi...

Powerhorse e de astazi tatic...si ma gandeam ca ar fi un gest frumos din partea noastra sa mergem pana la maternitate sa ii uram bun venit pe lume noului nascut in stil caracteristic Bercenar...asa ca va invit pe toti sa ne turam motoarele in fata la Bucur maine la ora 19:00. Luam un buchet de flori si schimbam 2 vorbe.

 

Propun sa ne intalnim la iesirea din metrou de la Tineretului la ora 18:45...sper sa ne adunam cat mai multi...

 

PS: e baietel

total de acord

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

De maine pana pe 26 sunt plecat din tara asa ca cine are nevoie de ulei, antigel, sprayuri de lant sau altceva este rugat sa astepte pana ma intorc.

Imi cer scuze si ca nu o sa ajung la intalniri.

 

 

Nu am mai plecat.

Va astept cu comenzi si invitatii la :rock: :bounce: :P :laugh: si binenteles iesiri in trafic :)

Editat de Klahan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Am si eu o intrebare pentru ca tot stau in cartier. Sunt incepator , motorul il am de azi :goodposting: si inca mai am ceva pana termin scoala . Cum nu pot sta doar sa ma uit la el in fata blocului si cu inima inpacata, pana atunci sunt curios , poate stiti voi un spatiu (cat de cat legal) prin zona unde pot sa ma bucur de mobra. Poligonul de la Palatul Copiilor e dezafectat si oricum la ce gropi sunt pe akolo...mai bine nu. :agree:

 

Multam , toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De maine pana pe 26 sunt plecat din tara asa ca cine are nevoie de ulei, antigel, sprayuri de lant sau altceva este rugat sa astepte pana ma intorc.

Imi cer scuze si ca nu o sa ajung la intalniri.

 

 

Nu am mai plecat.

Va astept cu comenzi si invitatii la :) :goodposting: :kiss: :agree: si binenteles iesiri in trafic :)

 

sal, am nevoie de vreo 3l de ulei pt gsxr, trimite-mi niste preturi, te rog, pe mess: schumi_k

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CHOPPER ACADEMY organizeaza pe 11 Octombrie END OF SEASON PARTY la APASU BAR

 

Super tare.

Insa ziua coincide cu propria-mi nunta.

 

Salutare ,

 

Am si eu o intrebare pentru ca tot stau in cartier. Sunt incepator , motorul il am de azi :goodposting: si inca mai am ceva pana termin scoala . Cum nu pot sta doar sa ma uit la el in fata blocului si cu inima inpacata, pana atunci sunt curios , poate stiti voi un spatiu (cat de cat legal) prin zona unde pot sa ma bucur de mobra. Poligonul de la Palatul Copiilor e dezafectat si oricum la ce gropi sunt pe akolo...mai bine nu. :kiss:

 

Multam , toate bune!

 

Ok...

Ideea sta cam asa: tu nu ai carnet (acu' am vazut :agree: ) ; astfel incat terminologia "cat de cat legal" nu exista.

Legal inseamna cu instructorul in poligon.

Sfatul meu este sa-ti concentrezi energia derivata din dorinta de a merge pe moto, in activitatea de pregatire teoretica si practica (in poligon sub supravegherea instructorului) pentru obtinerea carnetului.

 

No offence, dar e mai bine asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare.

Insa ziua coincide cu propria-mi nunta.

 

 

 

Ok...

Ideea sta cam asa: tu nu ai carnet (acu' am vazut :) ) ; astfel incat terminologia "cat de cat legal" nu exista.

Legal inseamna cu instructorul in poligon.

Sfatul meu este sa-ti concentrezi energia derivata din dorinta de a merge pe moto, in activitatea de pregatire teoretica si practica (in poligon sub supravegherea instructorului) pentru obtinerea carnetului.

 

No offence, dar e mai bine asa.

 

De acord , nu am A-ul , ci doar A1 . E ca si cum nu ar fi (vor spune unii) si probabil pe buna dreptate. Cred insa ca intr-un spatiu liber (coclau , parcare nefolosita etc) pot sa-mi ingadui 30 de minute plimbat , sub atentia cuiva bineinteles. Oricum , apreciez sfatul!

Multam ! :D

 

P.S. Casa de piatra!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum ajungi acolo? Ca tot trebuie sa iesi in trafic.

Iar daca se intampla "ceva" pe drum... merita sa risti un dosar penal, si sa-ti iei adio de la carnet ?

 

Sa nu-mi zici ca tie nu ti se poate intampla ceva, caci sectiunea de accidente e plina de "ceva"-uri care NU TREBUIAU SA SE INTAMPLE.

 

Sfatul meu este sa nu te risti aiurea...

 

 

 

 

PS: merci de urari! :)

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai bine este sa astepti sa ai cartonul, dupa aceea sa mergi usurel sa te obisnuiesti cu el in locuri ferite daca vrei.

oricum ai grija ca vei fi tentat sa mergi cu viteza, chiar si pe distante scurte, si asfaltul a inceput deja sa fie rece = aderenta scazuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

luni, 03.11.2008, unui prieten i-a evadat din curte o catea bullterrier alba in zona Piata Progresu - Sura Mare (City Mall).

 

daca careva auziti ceva de-un bullterrier gasit, rog un tel. sau sms la 0726548736. e tanara, are in jur de 2 ani, forte jucausa si prietenoasa cu toata lumea. nu stiu acum exact la ce nume raspunde sau daca are tattoo cu nr. de identificare.

 

ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...