Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum am venit de la mec....Nu era nimeni..e vacanta sau ce sa intamplat??? :lol:

:)

 

Salut!

La ce ora ai venit?

Noi am plecat pe la 19.20 spre Oltenita.

In principiu este bine sa veniti pana in 19.10.

La 19.30 maxim, plecam ca sa nu ne prinda noaptea tarziu pe drumuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

La ce ora ai venit?

Noi am plecat pe la 19.20 spre Oltenita.

In principiu este bine sa veniti pana in 19.10.

La 19.30 maxim, plecam ca sa nu ne prinda noaptea tarziu pe drumuri.

si eu am ajuns tarziu 7:20....dar... am sunat vreo 3 persoane si pe la 7 30 ma sunat distinsul domn Raul care ma asteptat ...deci ideea e data viitoare sa ti imbogatesti agenda de telefon ca sa ai pe cine suna :lol: numai bine si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e "meeting"-ul.

Cam, dupa 18.50 asa... ne strangem.

Eu o sa ajung mai devreme azi!

 

Sunt curios daca o sa vina cei anuntati pe acest topic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

La ce ora ai venit?

Noi am plecat pe la 19.20 spre Oltenita.

In principiu este bine sa veniti pana in 19.10.

La 19.30 maxim, plecam ca sa nu ne prinda noaptea tarziu pe drumuri.

 

Nu vineri 24.................eu ma refer la vineri 17..la 19.00 eram acolo..nu era nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai faceti teoria orei exacte :) , intalnirea incepe oficial la 19 si se sta pana la 19:30 cu siguranta. Daca veniti mai devreme sau mai tarziu nu garanteaza nimeni ca ne gasiti :lol: . Asfalt uscat si numa bine !!! :D

PS: Locul e acelasi: McDonald's Brancoveanu(intre parcarea Mc-ului si Gara din Orasel)

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.si eu ma invart prin zona Berceni...eu stau mai exact in Com Vidra,ilfov,la 10 km de Bucuresti.Am o aprilia pegaso ceva mai veche,dar fiind incepator mi-e buna.Cand va mai adunati poate ma bipuiti si pe mn : 0722840297

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.si eu ma invart prin zona Berceni...eu stau mai exact in Com Vidra,ilfov,la 10 km de Bucuresti.Am o aprilia pegaso ceva mai veche,dar fiind incepator mi-e buna.Cand va mai adunati poate ma bipuiti si pe mn : 0722840297

salutare enos ne adunam in fiecare Vineri la Brancoveanu langa statia de metrou de la ora 18 30 pana la 19 20 deci te asteptam.Numai bine si asfalt uscat :angry:

Editat de Drama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

:polite:

salut,

imi pare bine ca v-am cunoscut , mai bine mai tarziu decat niciodata, :crack:. daca nu sunt prins cu vre-o treaba am sa vin si vinerea viitoare.

bafta :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu s-a mai auzit nimic la bercenarii. Sunteti niste batrani, ramanem in urma cu noile aparitii. Propun sa plecam si noi la breaza pe 14 august cu toata lumea. Sau hai sa plecam noi in alta parte ..... e prea putin doar intalnirea de vineri de la 19:00. .................. Treziti-va!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a mai auzit nimic la bercenarii. Sunteti niste batrani, ramanem in urma cu noile aparitii. Propun sa plecam si noi la breaza pe 14 august cu toata lumea. Sau hai sa plecam noi in alta parte ..... e prea putin doar intalnirea de vineri de la 19:00. .................. Treziti-va!!!!!!!!!!!!

Bercenarii posteaza intalnirile pe http://forum.bercenarii.ro. Asa mai "batrani" cum suntem :( detinem propriul forum unde au loc in detaliu planificari de iesiri si multe altele. Te asteptam acolo!

Numa bine! :cheers:

PS: Nu tin minte sa te fi vazut pe la vreo intalnire de vinerea, inainte de a cere mai multe iesiri hai macar sa ne cunoastem intai !

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251066842_thumb.jpg

post-31449-1251066846_thumb.jpg

post-31449-1251066852_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare enos ne adunam in fiecare Vineri la Brancoveanu langa statia de metrou de la ora 18 30 pana la 19 20 deci te asteptam.Numai bine si asfalt uscat :)

 

SALUTARE !

MAi suntem si noi 2 Bercenari cu 2 intrudere ,daca ne primiti si pe noi ar fi ok :) ca sa ma exprim asa ,Deci etse valabila vineri la 18:30 acolo la MC ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE !

MAi suntem si noi 2 Bercenari cu 2 intrudere ,daca ne primiti si pe noi ar fi ok :) ca sa ma exprim asa ,Deci etse valabila vineri la 18:30 acolo la MC ?

 

2 Bercenari cu 2 intrudere sunt asteptati vineri la MC la Brancoveanu langa metrou de la 18 30 incepe lumea sa apara pana pe la 19 20 cand se pleaca Bafta sper sa ajung si eu :)

Editat de Drama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

guys aseara am intarziat putin, la 19:33 eram la brancoveanu, n-am mai gasit pe nimeni, vorbisem cu kytynel , m-a sunat cu putin timp inainte sa vin , dar se pare ca m-am miscat destul de greu, sper sa nu mai ratez si vinerea viitoare.

 

Take care ! :D

Editat de Wanted2090
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...