Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai baieti, o sa vin si eu la intalnirile bercenarilor. postati inainte ziua - ca de ora fac eu rost cumva :D

Bai baiete, daca ai avea un pic de interes si ai face un surf rapid prin paginile anterioare ai sa gasesti(de mai multe ori!) mentionata ziua si locul(si cel de sezon si cel de extrasezon la care ne mutam de Vinerea asta), inclusiv ora ! Asta doar daca vrei cu adevarat sa ne bagam in seama !

Ma repet, pt tine si pentru altii carora le e mai usor sa ia de-a gata decat sa munceasca un pic:

LOCATIE incepand cu 8.Noiembrie: Restaurant "La Provence", spate in spate cu Mega Image Obregia, cu precizarea ca de obicei suntem in separeul salii. ;)

ORA: 19-...pana la ultimul plecat, evident. :D

ZI: in fiecare Vineri. In cazuri exceptionale se anunta in prealabil .

Va asteptam cu interes,...pe cei interesati ! :crack:

PS: @ Alexdimi-nu te speria ca nu suntem chiar asa de acizi, dar intrebarile in genul "cand" si "unde" sunt chiar privite ca reavointa ! Din nou, in paginile anterioare se gasesc de cateva ori raspunsurile la aceste intrebari ! Bafta !...si poate chiar apari intr-o Vineri....

Mesaj completat

Am facut cele necesare, ne vedem la separe' ! ;)

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt incepator pe 13 sept am luat permisu si acum o saptamana mi-am luat aprilia rs de 125

Pot sa ma alatur si eu grupului de bercenari?sunt din berceni si mi-ar face placere sa ies din nou la o plimbare pe de 2 roti,bine ca de data ies ca un mic motociclist nu mai ies ca scuterist ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere numarul enorm de populatie prezenta saptamana trecuta la intalnire nu am mai facut rezervare la bodega ! :D

Poate saptamana viitoare vom reusi sa ne vedem, astept posturile celor care doresc sa vina Vineri la intalnire pana Joi seara ca sa pot rezerva masa !....daca o tinem in ritmul asta n-o s-o mai tinem mult.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot veni si eu ?

 

Nu inteleg ce te impiedica?

 

A fost super misto la intalnirea de ieri, am luat niste hotarari esentiale care privesc direct Bercenarii, si avand in vedere faptul ca am fost in familie (adica doar eu si Lili am fost prezenti) s-au aprobat toate fata nici un vot impotriva! :D

 

Principala hotarare aprobata a fost urmatoarea: noi nu vom mai veni la "intalnirea saptamana a celor 4-5 bercenari" decat daca acestia, sau altii isi anunta prezenta in timp util.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate unii nu sunt bautori sau mancaciosi, gasiti o cofetarie, un Mall, o biserica, un Amckart, faceti ceva ca se alege praful. In loc sa va inmultiti voi va imputinati ? sunt atatea fete frumoase in Bucuresti ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim si noi, vineri.

:laugh:

Mesaj completat

De foarte mare incarcatura morala gluma celui care s-a decis sa-mi testeze reflexele mutandu-mi maneta de frana de pe pozitia 2 pe 6. Mai ales pe frigul asta.

Tin sa iti spun personal ca nu plec de pe loc cu motocicleta INAINTE de a verifica "diverse aspecte" printre care si pozitiile levierelor.

Asa ca ti-ai luat teapa.

Oricum, "gluma" asta de tractorist spune multe despre caracterul dumitale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim si noi, vineri.

:P

Mesaj completat

De foarte mare incarcatura morala gluma celui care s-a decis sa-mi testeze reflexele mutandu-mi maneta de frana de pe pozitia 2 pe 6. Mai ales pe frigul asta.

Tin sa iti spun personal ca nu plec de pe loc cu motocicleta INAINTE de a verifica "diverse aspecte" printre care si pozitiile levierelor.

Asa ca ti-ai luat teapa.

Oricum, "gluma" asta de tractorist spune multe despre caracterul dumitale...

...poate tractoristul nu e de pe la noi?! :D

Mesaj completat

Se anunta cineva pt Vinerea asta la intalnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...