Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ieri am cunoscut un rus care si-a customizat motoreta in stil Alien (vezi link-ul de mai sus), nu mi-a venit sa cred cand mi-a aratat pozele pe tel.!!! Ce parere aveti? Omul lucreaza in ro dar din pacate motoreta este in ru. Poate il invitam la un workshop (aviz amatorilor) ce ziceti?

 

Un weekend grozav!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata tare rau de tot. Still, e destul de dificil sa intrii in depasiri pe autostrada cu o astfel de moto.

Ne vedem diseara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ieri am cunoscut un rus care si-a customizat motoreta in stil Alien (vezi link-ul de mai sus), nu mi-a venit sa cred cand mi-a aratat pozele pe tel.!!! Ce parere aveti? Omul lucreaza in ro dar din pacate motoreta este in ru. Poate il invitam la un workshop (aviz amatorilor) ce ziceti?

 

Un weekend grozav!

super tare motocicleta!!!,mi-ar fi placut sa aibe la coditza ,coada alienului ridicata asa ascutita,nu vrea sa ma gandesc cum ar fi sa dai asa o tura cu ea prin bucale,frumoasa e putin spus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as vrea sa o tai la intrunire la Fagaras. Trebuie sa vad cum fac pana atunci ca sa imi iau cort si ce acareturi mai e nevoie.

Cand o sa am confirmarea cu cine o sa merg, o sa postez. Pana atunci... pastram legatura. Eu as vrea sa o tai de vineri dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as vrea sa o tai la intrunire la Fagaras. Trebuie sa vad cum fac pana atunci ca sa imi iau cort si ce acareturi mai e nevoie.

Cand o sa am confirmarea cu cine o sa merg, o sa postez. Pana atunci... pastram legatura. Eu as vrea sa o tai de vineri dimineata.

Vineri dupa ora 16 sau sambata dimineata....ma bag si eu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as vrea sa o tai la intrunire la Fagaras. Trebuie sa vad cum fac pana atunci ca sa imi iau cort si ce acareturi mai e nevoie.

Cand o sa am confirmarea cu cine o sa merg, o sa postez. Pana atunci... pastram legatura. Eu as vrea sa o tai de vineri dimineata.

Vineri dupa ora 16 sau sambata dimineata....ma bag si eu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa fac un drum la mare sau munte

Are cineva un kit de pana imprumut?Daca ma intorc cu el in starea in care l-am primit,dau 1-3beri(suc).Daca-l folosesc, la intoarcere ma prezint cu unul nou-nout si 1-3 beri :D

Pentru weekendul 5-7iulie as fi interesat.Ma poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi mers si eu pana la Oltenita dar nu am fondurii :)))

tu esti mereu "off".... ;)

Altcineva care este "on" ?!?!....hai ca e frumos afara, nici prea cald nici prea rece...perfect de motociclit.

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

București - Pitești - Rm. Vâlcea - Horezu - Tg. Jiu - Petroșani - Hateg - Caransebes - Reșița = 2 Iulie 2013, 04.00 - 10.30.

 

De voie de nevoie, forțat voit a trebuit sa prind un autocar spre Croația, de unde va si salut!

 

Noroc cu Bercenarii ca deja îmi era cunoscut drumul pana la Horezu, unde acum era sa am un mic patruped făcând slalom printre rotile mobrei... dar am scăpat amândoi teferi... plus alte zeci de iesiri, franari, depasi, ( inca prostioare d-ale mele ) dar si a celorlalti participanți la trafic care mi-au dat puternice electrosocuri de tipul living on the edge!!!

 

Va pupa fata!

 

P.S. Da... tot pe martzoaga mea de 125...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca esti ok. ai mare grija odata ce intri 'pe pilot automat' si oboseala se instaleaza.

renunta la depasiri 'on the edge' si alte lucruri ce te duc acolo, ca pe saraca hondita, o duci doar cu limba scoasa si nu poate face minuni cu pintenii infipti si biciuita asa :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...